reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Emenems ni to niezłe [emoji23] przynieś, podaj, jak księżniczka :D

Dziewczyny szok! Mam dzisiaj wizytę na 13.35 a mi się coś popierdzielilo ze na 14.55. Wyprulam z domu jak się zorientowałam, nawet się nie pomalowałam [emoji4] mam nadzieje ze mnie przyjmie....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Czekamy na wiadomości :)
 
A ja pracuje po 12h na nockę i wątpię ze lekarz da mi zwolnienie.
przecież kobieta w ciąży nie moze pracować dłużej niż 8 godzin z przerwami i to rożnie na rożnych stanowiskach i do tego jeszcze nie może pracować w nocy - to jak ci nie da zwolnienia ?!?!?
 
Ja też szczerze wątpię że dostanę zwolnienie. Pewnie gdzieś tak od 20 tc dają
 
reklama
Heh w uk troche inaczej to wyglada niz w Polsce, u mnie normalnie dziewczyny pracują po 12h jak sa w ciąży i pracuje praktycznie do końca. Mogłabym jedynie przejść na dniówkę na okres ciąży ale ja jestem przyzwyczajona do nocy wiec raczej zostanę. Lekarz raczej nie da mi zwolnienia bo u nich ciąża to nie choroba. Jak dostanę zwolnienie to tylko przez ze jestem po operacji kręgosłupa i moge nie byc w stanie wstać z łóżka:)
Dam rade:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry