reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mi co prawda kanapek nie przynoszą ale też nie robią problemów jak mam jechać do lekarza czy wyjść. Juz dwa razy musiałam sie przyznać ze sie nie udało, dlatego teraz nie przyznam dopóki nie będę pewna ze jest ok, lub nie przyznam sie wcale. To samo z rodziną.

Zrobiłam sobie melisę bo sie bardzo boję a do jutrzejszej wizyty jeszcze daleko.
 
reklama
Oby kogos mądrzejszego zatrudnili niz u mnie hahahaha bo to masakra była mowie ci - tezy miesiace przyuczenia podstaw bo reszte miała kolezanka z biura robic, takie rzeczy co tylko z biegiem czasu sie da ocenić i zrobic ( jak ile towaru zamówic itp ) ale koszmar był


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Raczej zastępować Mnie będzie już ktoś z pracujących osób :) pracuje w Labie i jest nas dużo poprostu niektóre mają mniej lub więcej obowiązków :D
 
Ja wrócę po 16 tyg, zobaczę na ile. Nie chce nawet o tym teraz myśleć. Mieszkam w Szwajcarii i tu macierzyński jest 14-16 tyg. w zależności. Wiec na moje miejsce tez nikogo nie zatrudnia, tylko wszystko będzie leżeć aż wrócę a szef się będzie wkurzał...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane wróciłam od diabetolog i moje wyniki z krzywej nie są dobre jednak mam cukrzyce teraz dieta i bronienie się od insuliny mam nadzieje że się uda

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emenems ni to niezłe [emoji23] przynieś, podaj, jak księżniczka :D

Dziewczyny szok! Mam dzisiaj wizytę na 13.35 a mi się coś popierdzielilo ze na 14.55. Wyprulam z domu jak się zorientowałam, nawet się nie pomalowałam [emoji4] mam nadzieje ze mnie przyjmie....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi co prawda kanapek nie przynoszą ale też nie robią problemów jak mam jechać do lekarza czy wyjść. Juz dwa razy musiałam sie przyznać ze sie nie udało, dlatego teraz nie przyznam dopóki nie będę pewna ze jest ok, lub nie przyznam sie wcale. To samo z rodziną.

Zrobiłam sobie melisę bo sie bardzo boję a do jutrzejszej wizyty jeszcze daleko.

Wiesz ja pracuje w piekarni :) to mnie napychają rym szajsem [emoji23]
Ale to psychicznie pomaga ze jesscze w pracy nie musze sie stresowac jakby mało stresów wlanie było.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 10 tygodni macierzyńskiego tata ma 10 tacierzynskiego ( mozemy wybrac tylko kiedy drugie pracuje, ja na macierzyskim tata w pracy i na odwrot inaczej sie nie dostanie ) i tzw okres wspólny 26 tygodni razem do podziału z czego kobieta musi z Rych wspólnych 26 wziac 3 przed porodem a reszte przewaznie mama bierze wszystko u mnie maz wzial 4 ze wspólnego to mi wyszło ze 7 mieisecy miałam wolne potem maz 3 miesiace miesac była moja mama a potem mała poszła do przedszkola :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja to chce wolnego potem wziąć tyle ile się da, a jak nie dadzą wychowaczego to rzucę pracę
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry