reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Evi w Holandii :-)
Ja uciekam do pracy, dzisiaj chyba spotkam się pierwszy raz z szefową. Nie wiem czemu, ale jestem zestresowana. Ja to taka przejmująca się.
Ale potem weekend :-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za pocieszenie. :yes:
xjennyx - to czekamy we dwie na wyniki. Oby przed świętami juz byly,ale zobaczymy.
Dobrej nocy.
Cześć dziewczyny

Ja rownież czekam na wyniki z krwi z pappa także dołączam sie do grupy czekającej. Tez mam nadzieje ze przed świetami juz bedą[/QUOTE]

JustaKacper widzę ze my obie mamy pod górkę z tymi plamieniami. Słyszałam ze niektóre maja taka poprostu naturę...
 
Nie tyle go docenili co ob sobie wywalczył ta podwyzke [emoji23] mimo sprzeciwu szefa


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cholerka, zapomniałam, że dziś post. Na śniadanie zjadłam kanapki z wędliną, mąż parówki... Fuck...



Ty kochana poscic nie musisz....a maz tam mial ochote na porowki to zjadl...moj ostatnio w srode popielcowa kielbase do pracy wzial...bo tez zapomnial...oj tam bedziemy poscic jak nie bedziemy mieli co jesc...
 
Cześć dziewczyny

Ja rownież czekam na wyniki z krwi z pappa także dołączam sie do grupy czekającej. Tez mam nadzieje ze przed świetami juz bedą

JustaKacper widzę ze my obie mamy pod górkę z tymi plamieniami. Słyszałam ze niektóre maja taka poprostu naturę...[/QUOTE]


No chyba tak...juz myslalam ze spokoj...bo od soboty bylo czysto...
A ty z kazdym plamieniem do lekarza idziesz...bo moj powiedzial ze jak brzuch nie boli i skurczy nie ma....to nie trzeba panikowac....ze wlasnie takie plamienia sie zdarzaja niektorym kobietom
 
Ja wizytuje 12 w srode, idziemy z mezem i synem razem, mam nadzieje ze bedzie ok, to bedzie skonczony 16tc :)

Juz zaczely mi sie spinania brzucha jak leze na plecach, to samo co z mialam w 1ciazy, mam nadzieje ze szyjka zostanie nietknieta jak wtedy... chociaz po lyzeczkowaniu lekarz zapowiedzial raczej komplikacje w tej kwestii...

Wczoraj mialam baaaardzo aktywny dzien dzisiaj sie bede lenic;)
 
reklama
Hej ! Poczytałam sobie książkę, ale zglodnialam, jestem już po śniadanku. Pogoda paskudna, chyba pada nawet :/ muszę lecieć do sklepu po bułki i picie na uczelnie. Potem trochę ogarne domek i będę leniuchowac do wieczora. Takie plany na dziś ;)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry