reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Cześć dziewczyny :-)
Strasznie źle dziś spałam... pewnie będę musiała sobie odbić w dzień ;-)

Która dziś ma wizytę??
Będę trzymać kciuki :-)
Nie mam żadnych konkretnych planów na dziś. Muszę trochę posprzątać, ale obiadu nie gotuje, mamy wczorajszy :-)
 
reklama
Cześć kochane!
Gratuluję wczorajszych wizyt!!!
No i nareszcie jest dziewczynka [emoji16]
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
Pół godziny temu obudził mnie młodszy syn i nie mogę już zasnąć. Z resztą i tak mamy pobudkę 6.30. Ale potem chyba jeszcze spróbuję odespać chwilę.
Dzisiaj chcę zrobić maraton po sklepach i rozejrzeć się za sukienką, 21.04 mam wesele a moje sukienki okazały się już za ciasne patrzyłam na odzież dla ciężarnych, ale to już na pokaźne brzuszki. Ja na razie mam jakby rozmiar więcej niż wcześniej i chcę spróbować w zwykłych butikach. Zobaczymy.
Miłego dnia nam wszystkim życzę!


34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Dzien dobry,
U mnie ptaszki juz śpiewają, a ja niewyspana i do pracy trzeba iść. Dzis dodatkowo zastepstwo za koleżankę i szkolenie....
Dobrze ze są dziadkowie bo moje dziecko musialoby caly dzien w przedszkolu spędzić.
Milego dnia
 
Czesc dziewczyny...widze ze nie tylko ja dzis spac nie moglam...usnelam o 11 obudzilam sie o 12 na siusiu i do 2 wiercilam sie z boku na bok...
Teraz juz tez nie spie ale moze to i lepiej wieczorem bede bardziej zmeczona...
Chociaz w sumie czym ja mam sie zmeczyc...w domu to praktycznie nic nie robie...o przepraszam pranie do pralki wrzuce i naczynia zmyje...do pracy nie chodze...na jakis dlugi spacer czy wypady na zakupy tez musze sobie narazie darowac...nawet czasami z lozka nie chce mi sie podniesc i caly dzien w pidzamie bym chodzila...tez tak macie...
Smieje ze do mojego M zejak tak dalej pojdzie to ze 20 kg utyje przed ten brak ruchu...az sie boje ille bede jutro wazyc bo mam wizyte u gina...
Milego dnia dziewczynki...

Dasia mam to samo 14.05 moj syn ma komunie i jeszcze tylko ja kiecki nie mam...ale myslalam i czyms takim trapezowym.....juz nawet upatrzylam sobie ale nie wiem czy juz kupic zebym sie pozniej zmiescila...
 
Hej dziewcZyny[emoji12]

Ja wkraczam w 11 tydzien. Od tygodnia nie mam żadnych objawów i czuje się wyśmienicie. Zastanawiam się czy aby napewno wszystko jest dobrze.
W piątek na te prenatalne jadę, mam nadzieje ze wszystko dobrze bedzie.


Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny ! :)
Ja dziś mam wizytę u mojego gina ale to dopiero o 17, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok z dzidzią i ze pozwoli mi wkoncu po tych 3 tygodniach odpoczywania wrócić do pracy i normalnego trybu życia. Prenatalne mam w poniedziałek, juz nie mogę sie doczekać... A z drugiej strony sie ich boje..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry