reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie dziewczyny. U mojego maluszka wszystko w porządku. Ma 7,11cm, terminy się pokrywają. Płci lekarz nie chciał za bardzo określić bo na tym etapie to nic pewnego ale gdyby miał stwierdzić na tę chwilę to byłaby to dziewczynka. Także jak na razie się nie nastawiam. Poczekam do 4d, idę do tego samego lekarza, u którego dziś byłam i powiedział, że na 4d to najlepiej pomiędzy 26 a 30 tyg, więc tak się wybierzemy.

7470yx8d077szhuy.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
reklama
Któraś z Was pytała czy na 4 D widać płeć :) ja miałam robione i na tym etapie ciąży o dziwo widać gorzej niż na 2d


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny musze sie normalnie pochwalic ogladalyscie dzis Milionerow.. Moj synus madry znal odpowiedz za 250 tys. Zl..a pytanie brzmialo... Kto zdobyl dwukrotnie nagrode Nobla...normalnie taka dumna jestem... Musialam wam napisac...
I dobrej nocki zycze wszystkim
 
Gratuluje udanych wizyt.

Ja tez bylam dzis u nowej gin i juz wiem ze szyjka ma ok 47 mm wiec nie jest zle. Na 99% bede miala cesarke. Pani doktor skierowala mnie do poradni patologi ciazy przy klinice. Maluszek zas fikal fajnie.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobietki co do wagi u Mnie +2kg na plusie; wyjsciowo było 52kg przy 168 :) brzuszek zaczyna się pokazywać i stąd moje pytanie gdzie się zaopatrujecie w ciążowa odzież ? Macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe ? :D PS : U Mnie dziś pięknie, właśnie jedziemy na spacer i lody :-)
Link do: Informacje o Użytkowniku askas77 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Link do: Informacje o Użytkowniku dynia71 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja licytuję u tych dwóch sprzedawców, ostatnio kupiłam 3 pary fajnych rurek ciążowych, każda para poniżej 10zł [emoji6]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Ja jestem dopiero w 10 tyg a 2 tyg temu już znajomi mnie zaczepiali z charakterystycznym gestem ręką pytając przy tym czy jestem w ciąży. Odpowiadam tak bo przecież nie będę zaprzeczać. No ale to nie ciążowy brzuszek bo jak ? skoro dzidziuś taki maciupki i w ogóle dużo niżej niż brzuch ;) no ale mnie tak jakoś wydeło. Ja też chuda jestem. Niejadek taki za mnie (choć zawsze chciałam utyć), fakt w tej ciąży apetyt mam. Ale sie nieobjadam, żebyście sobie nie pomyślały. W pierwszej ciąży schudłam jak ty Roza. Do 4 miesiąca leciałam z wagi. Teraz nabiłam już 2 kg na plus. Obecnie ważę 44 kg.
Mnie tez wydęło. Tak jak opisywałam, widać jednak własciwy malutki brzuszek pod moim wydętym spożywczym :p Dzisiaj go dotykałam pod prysznicem i jest taki twardy, napięty, czuć, ze tam faktycznie coś jest! Bo ten mój spożywczy to mięciusi, sam tłuszczyk chyba go tworzy :p

Ja ze swoją wagą już w ogóle nie wyskakuję [emoji23] Mam 178cm i duuuużo za dużo kg, Ale nadbagaż zgubię już po porodzie [emoji12]
A ja mam 165 i też o wieeeeele więcej niż tu dziewczyny wypisują. Ale jakoś nie mam kompleksów. I tak na poczatku ciąży schudłam do stanu sprzed świąt :D

To ja taka wagę miałam ostatnio w podstawówce :D
No ja też 0_o aż wstyd się przyznać.
 
Usnełam o 21 a teraz spać Nie mogę [emoji39] czas na siku i może jakoś przemecze żeby usunąć [emoji6]


34bw3e3kof41ymjj.png


Termin na 3.10.2017 z usg 28.09.2017
 
reklama
To tak jak ja, mdlosci przeszly, juz rzadko boli brzuch i mam troche wiecej energii ale ze spaniem nadal problemy

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry