reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc dziewczyny...widze ze nie tylko ja dzis spac nie moglam...usnelam o 11 obudzilam sie o 12 na siusiu i do 2 wiercilam sie z boku na bok...
Teraz juz tez nie spie ale moze to i lepiej wieczorem bede bardziej zmeczona...
Chociaz w sumie czym ja mam sie zmeczyc...w domu to praktycznie nic nie robie...o przepraszam pranie do pralki wrzuce i naczynia zmyje...do pracy nie chodze...na jakis dlugi spacer czy wypady na zakupy tez musze sobie narazie darowac...nawet czasami z lozka nie chce mi sie podniesc i caly dzien w pidzamie bym chodzila...tez tak macie...
Smieje ze do mojego M zejak tak dalej pojdzie to ze 20 kg utyje przed ten brak ruchu...az sie boje ille bede jutro wazyc bo mam wizyte u gina...
Milego dnia dziewczynki...

Dasia mam to samo 14.05 moj syn ma komunie i jeszcze tylko ja kiecki nie mam...ale myslalam i czyms takim trapezowym.....juz nawet upatrzylam sobie ale nie wiem czy juz kupic zebym sie pozniej zmiescila...

Justa ja też ciągle chodzę zmęczona... też niby nie mam czym, bo tylko pranie wrzucam do pralki, pójdę na kilka minut z psem na dwor, wracam na górę i już jestem padnieta... Teraz teraz tez jeszcze nawet nie zamierzam z łóżka wychodzić... miałam dziś posprzątać w domu, ale nie mam narazie na to siły...

Ja na Twoim miejscu jeszcze nie kupowalabym tej sukienki... w końcu zdążysz z niej jeszcze wyrosnąć i tylko pieniądze wydasz. Masz jeszcze półtora miesiąca. Ja mam komunię 28.05 i pewnie ż tydzień przed pojadę na zakupy :-)
 
reklama
Witam i ja, dziś wyjątkowo wcześnie musiałam wstać bo na 9 jadę na badania prenatalne :) trzymajcue kciuki :)
[emoji110][emoji110][emoji110]

w57v3e3kdnfl41ek.png
 
Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze wizyty :-)

A propo płci. U mnie chyba będzie dziewczynka, lekarz niby nic nie wspominał, ale z obrączki mi tak wyszło. Wczoraj kolega kazał mi pokazać ręce i wysunęłam je dłonią do gory, to podobno też na dziewczynkę.
Mam przeczucie, że to chłopak także pewnie będzie dziewczynka :-D
 
Część dziewczyny! Ja w ogóle nie mam ochoty wstawać, bo nie ma mojego męża i czuje się strasznie samotna. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że jak go nie będzie miesiąc to ja to aż tak odczuje.
Co do płci to mój mąż uważa, że to na pewno syn i koniec :) zobaczymy

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czas się przywitać :) ja już po śniadanku, chwilowo zaległam na kanapie przez tv ale zaraz się biore za wiosenne porządki. Chciałam okna umyć ale ma padać, więc sobie dzisiaj odpuszczę. Obiadek mam do odgrzania w lodówce, więc jakoś to będzie ;)
 
Hej wszystkim [emoji3] ja mam dzisiaj wolne wiec ogarniam prasowanie [emoji1] jutro z małym jadę na wydłużony weekend do rodziny a mąż remontuje łazienkę [emoji16] pogoda jest taka cudowna [emoji274][emoji274][emoji274] miłego dnia

[emoji192] 29/10/2017 [emoji252]
Synek 26/11/2011
 
Gratuluję wczorajszych wizyt. Fajnie, że mamy pierwszą dziewczynkę :-)
Za dzisiejsze wizyty trzymam mocno kciuki.
Ja wczoraj byłam nie do życia, snułam się z kąta w kąt żeby tylko nie zasnąć. No i dzisiaj noc przespałam super, tylko musiałam dwa razy iść do wc. Czy wy też tak często w nocy chodzicie?? Ja przed ciążą wcale nie wstawałam w nocy.
Plan na dzisiaj najpierw ugotuję zupkę, potem jadę do siostry dzieci przypilnować a potem do pracy. :-)
 
Hej dziewczyny :)
Ja też już po wizycie. Mój mały diabełek (5,5cm), jak go lekarz na usg nazwał, tak skakał, że ciężko było pomierzyć bez walki ale w końcu się udało i wszystko jest ok :)
Mdłości też mi powoli przechodzą. Albo nauczyłam się z nimi żyć i je opanowywać ;) Pogoda na pewno pomaga, piękne słońce. W sklepach coraz więcej owoców. Ostatnio mam manie na truskawki. Dobrze, że z każdym dniem są coraz lepsze. Trafiłyśmy świetnie z ciążą w tym okresie. Przed nami sezon owocowy, nie mogę się doczekać :)
Ciuszkow dla dziecka i dla siebie nie kupuje jeszcze. Ale się zastanawiam nad tą poducha dla kobiet w ciąży. Widziałam wczoraj jedna w smyku ale była zapakowana i sie nie dało pomacać. One na prawdę robią różnicę przy spaniu? Warto taką zakupić? Widziałam dużo kształtów. Jakie polecacie?
 

Załączniki

  • alien.jpg
    alien.jpg
    243,3 KB · Wyświetleń: 75
Hej dziewczyny :)

Ewka wierzysz w takie rzeczy? :) ja kompletnie nie bo zazwyczaj różne te 'testy' różnie mówią. My z mężem robiliśmy to w 100% dla zabawy i obrączka szła tak jak był palec ułożony


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Część dziewczyny! Ja w ogóle nie mam ochoty wstawać, bo nie ma mojego męża i czuje się strasznie samotna. Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że jak go nie będzie miesiąc to ja to aż tak odczuje.
Co do płci to mój mąż uważa, że to na pewno syn i koniec :) zobaczymy

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem co czujesz, mój mąż pracuje w Belgii, wyjeżdża na min. 3 tyg do nawet 5tyg. Mimo, że już ponad rok to trwa to wciąż tak samo mi ciężko. A teraz kiedy jestem w ciąży i mam huśtawki nastrojów to strasznie mi go brakuje.

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry