reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jeśli chodzi i Tsh to ja przed ciąża mialam 3.2. Lekarz dal mi 25eutyroxu bo chcualam zajść w miarę szybko. Zaszlam 2 tygodnie później ale tsh wolno spadało wiec dostalam letrox 50 i narazie tego sie trzymamy. W ciazy wazniejszy jest poziom ft4.
 
reklama
Waga: zaczynalam z wagą 50kg przy wzroscie 164cm. Teraz w 14tc mam 52kg i brzuch gigant:)

Ubrania ciążowe kupilam w H&m online bo mialam kupony i bylo taniej. Tylko trzeba brac rozmiar mniejszy. Legginsy ciazowe mam z rossmanna, za 27zł kupilam 2 tyg temu. Piza tym mieszcze się w starych ubraniach. Ładne maja w happymum i na dawanda.
 
Ewka super dzidzius...
Dzieki dziewczyny poprawilyscie mi humor...ale mysle ze ja bardziej przejmuje sie ta sytuacja w szkole niz moj Olo...
On naprawde jest madrym chlopcem...pieknie sie uczy..jest grzeczny i nigdy nie mialam z nim problemow...
Milego wieczorka kochane..
U mnie dzis kucharka byla i menu na komunie ustalalysmy...az sie glodma zrobilam...
 
Witajcie dziewczyny.

Nam nareszcie przyszły wyniki z badania Nifty. Maleństwo jest zdrowe. Kamień z serca. Przy okazji już wiemy, że mamy córeczkę :)

Ja na początku ciąży schudłam, ale teraz wróciłam do startowej wagi, a nawet jestem 0,5kg na plusie ;)
W minionym tygodniu tak mnie wybrzuszyło, że już nie da się ukryć ciążowego brzuszka. Jestem dość szczupła, więc spodziewałam się tego szybko :)

Wasze maluszki są prześliczne :)
 
Witajcie dziewczyny.

Nam nareszcie przyszły wyniki z badania Nifty. Maleństwo jest zdrowe. Kamień z serca. Przy okazji już wiemy, że mamy córeczkę :)

Ja na początku ciąży schudłam, ale teraz wróciłam do startowej wagi, a nawet jestem 0,5kg na plusie ;)
W minionym tygodniu tak mnie wybrzuszyło, że już nie da się ukryć ciążowego brzuszka. Jestem dość szczupła, więc spodziewałam się tego szybko :)

Wasze maluszki są prześliczne :)
Gratulujemy zdrowej kryszynki [emoji1]

Napisane na SM-A320FL w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak :) całe życie tu mieszkałam, od 4 lat mieszkam z mężem na wzgórzu wolności :)
Ja też Fordon ;)

ex2bkqi11eyr7uam.png

nzjdskjonp9hg7bf.png
 
Natasza to gratuluje zdrowejcoreczki...to chyba pierwsza dziewczynka na forum...
A ja tez juz w leginsy weszlam bo wszystkie spodnie mnie pija w brzuchu..
A ciazowe leginsy to w zeszlym roku w lidlu trafilam...z ra szeroka gumka co rosnie razem z brzuchem....i mam top ciazowy akurat w sam raz na lato...
A i trafilam haremki w jakims dyskoncie juz nie pamietam jakim za 40 dychy chyba..tez z szerokim pasem na brzuchu idealne dla ciezarnej...dodam ze po ciazy tez w nich latalam...sa luzne w sam raz jak przyjdzie cieplo...
A brzuch coraz bardziej u mnie widac nie wiem czy dam rade do swiat utrzymac ciaze w tajemnicy...jeszcze teraz jak w wiosenne ciuszki czlowiek wskoczyl...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry