reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
1488872443-aaaaaa.jpeg

Moje 0,71cm Szczęście z pikającym serduszkiem [emoji173][emoji173][emoji173] Jestem przeszczęśliwa i już spokojna [emoji16] Dziękuję za kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]

w57v3e3kfucyl84a.png

Gratulacje! :)
 
reklama
Jak bylam w październikowych mamach 2015 też dziewczyny używały tych detektorów ale jedna ciągle miała problem znaleźć tętno i czasem po dwuch dniach dopiero trafiała na serduszko więc dodatkowo się tylko stresowala. Więc wydaje mi się ze lepiej nie kupować [emoji6]

zi139jcgzj8086ka.png

synek 08/2009, córeczka 11/2015, aniołek*09/2014
 
Witajcie mamusie !
Ja się dzisiaj średnio czuje, niedawno właściwie zwlekłam się z łóżka..
Na szczęście mężuś wziął się za obiad, więc ogarniam się i potem ruszamy do sklepu.
Spokojnego dnia :*

f2w33e3k5bdcgiu4.png
 
Hehe to Co raz bardziej mnie dziewczyny utwierdzacie w tym że trafił nam się chłopak. Żadnych dolegliwosci i brak chęci na słodkie[emoji13]


34bw3e3ko95myff6.png
ja w ciazy z miloszem caly pierwszy trymest jadlam bounty, kinder bueno i ogorkowa i rzygalam jak kot :p

naprawde samemu kupowac ciuchy? jak juz wymagaja to wypadaloby zapewnic np wszystkim takie same... nawet w korpo jak jeszcze byl wymagany codziennie dress code to kwartalnie byl dodatek do ubioru... teraz nie ma dress codu ani dodatku ;)
 
Witam.
Szkoda, że dziewczyny zrezygnowały. Przyznam, że czytam Was jak lepiej się czuje, ale czasami nawet nie mam siły nic napisać. Nie wiem jak taka Lewandowska może ćwiczyć w ciąży, bo ja ledwie chodzę.
Brzuch tak mnie boli, że w nocy spać nie daje, wstać z łóżka nie mogę. Koszmar. o_O
 
Witam.
Szkoda, że dziewczyny zrezygnowały. Przyznam, że czytam Was jak lepiej się czuje, ale czasami nawet nie mam siły nic napisać. Nie wiem jak taka Lewandowska może ćwiczyć w ciąży, bo ja ledwie chodzę.
Brzuch tak mnie boli, że w nocy spać nie daje, wstać z łóżka nie mogę. Koszmar. o_O
Ja przyznam szczerze że z niecierpliwością czekam na jej płytę z ćwiczeniami dla ciężarnych. Podobno ma wyjść jutro.. nie mogę się doczekać aż trochę się poruszam, bo zaległam totalnie na kanapie.. jak tylko zacznę 2 trymestr zaczynamy ćwiczyć [emoji123] [emoji123]
Ja generalnie pomijając że jestem mega senna przez większość czasu to czuję się świetnie :) ale spać to na prawdę mogłabym cały dzień

f2w33e3kkvk03cd9.png
 
Ja przyznam szczerze że z niecierpliwością czekam na jej płytę z ćwiczeniami dla ciężarnych. Podobno ma wyjść jutro.. nie mogę się doczekać aż trochę się poruszam, bo zaległam totalnie na kanapie.. jak tylko zacznę 2 trymestr zaczynamy ćwiczyć [emoji123] [emoji123]
Ja generalnie pomijając że jestem mega senna przez większość czasu to czuję się świetnie :) ale spać to na prawdę mogłabym cały dzień

f2w33e3kkvk03cd9.png


Też chciałabym się poruszać, ale chodzenie sprawia mi problemy, a gdzie tu inne wygibasy :) Lekarz mówił, że trochę powinno być lepiej około 14 tygodnia, jak łożysko zacznie pracować... Okaże się :rofl:
 
Witajcie Kobietki :) ja dziś doba w pracy... Poza tym mdłości od rana które nasilają się wraz z głodem :( Czasami na tym się nie kończy i są wymioty :/ raz lepiej raz gorzej ale byle do przodu :) Co do badań na szczęście mogę je robić u Siebie za darmo plus jestem spokojna o jakość wyniku :)
Pozdrawiam.
 
Witam i ja :D niedawno wstałam hehe ostatnio kładę się spać kolo 2 w nocy a wstaje o 14. Cały dzień przesypiam w zasadzie. Widziałam ze były już dziś udane wizyty :) trzymam kciuki za kolejne :)
 
reklama
Jak bylam w październikowych mamach 2015 też dziewczyny używały tych detektorów ale jedna ciągle miała problem znaleźć tętno i czasem po dwuch dniach dopiero trafiała na serduszko więc dodatkowo się tylko stresowala. Więc wydaje mi się ze lepiej nie kupować [emoji6]

zi139jcgzj8086ka.png

synek 08/2009, córeczka 11/2015, aniołek*09/2014
Właśnie wiiem, dlatego nie chciałam kupować tylko teraz ten jeden raz jechać do znajomej bo dla mnie ten miesiąc bez wizyty, jeszcze bez objawów jest ciężki. Ale oleje to :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry