reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja w nocy idę raz czasami dwa jak za dużo na wieczór wypije, ale to i tak maskara dla mnie. Nigdy nie wstawałam w nocy. Najgorsze jest to, że zawsze potem mam problem z zaśnięciem.
Coś mnie dzisiaj jakoś dziwnie brzuch pobolewa, oczywiście już tysiące czarnych myśli.

Mnie właśnie też podbrzusze boli. A wczoraj byłam u ginekolog i wszystko było w porzadku. A dzisiaj jak na złość. Mówiła że jakby mnie brzuch bolał to mam brać luteine. Czyli ból brzucha to zła oznaka?


34bw3e3ko95myff6.png
 
reklama
Ja nawet tak nie latam sikać w nocy,ale raz ,to na pewno muszę.:no:
Kurde,odliczam do tego cholernego piątku. :D Któraś też ma wtedy wizytę?
Coś mnie głowa boli...chyba sobie zjem nektarynkę...aaa,i kupiliśmy w końcu lody - takie miniaturki 3 x rożki i 3 x mini-Magnum....mniaaaaaaaaaaam .:tak:
 
Ja tez ostatnio wstaje w nocy po 5razy, w ciągu dnia zdarza mi sie co godzinę isc siku, zaczynam sie zastanawiac czy to nie odbiega od normy
U mnie jest to dość uciążliwe, ponieważ powinnam cały czas leżeć, a tu ciagle biegam do łazienki. Wysłalam dziś maila do mojego lekarza, jak odpisze to dam Ci znać, czy to normalne ;-)
 
Ja nawet tak nie latam sikać w nocy,ale raz ,to na pewno muszę.:no:
Kurde,odliczam do tego cholernego piątku. :D Któraś też ma wtedy wizytę?
Coś mnie głowa boli...chyba sobie zjem nektarynkę...aaa,i kupiliśmy w końcu lody - takie miniaturki 3 x rożki i 3 x mini-Magnum....mniaaaaaaaaaaam .:tak:
Takie posty powinny być zabronione :p :D Boże... muszę chyba ppo raz pierwszy wysłać męża po moją zachciankę do sklepu bo nie wytrzymam :D
 
A ja właśnie nie mam za bardzo takich zachcianek. Zauważyłam, że na mdłości mi pomaga picie soku np porzeczkowego albo cukierka. Ogólnie wieczorem jest kiepsko jeśli jestem poza domem.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja popołudniami czuję się źle, a mówi się "poranne" mdłości :p
Przespałam dziś całe dwie godziny po południu, bo strasznie źle się czułam... Teraz zresztą też niezbyt dobrze, ale do przeżycia. Spróbuję z tym sokiem, porzeczkowego nie mamy, ale poproszę męża, żeby wycisnął mi pomarańcza i grapefruit'a :p
 
Mnie właśnie też podbrzusze boli. A wczoraj byłam u ginekolog i wszystko było w porzadku. A dzisiaj jak na złość. Mówiła że jakby mnie brzuch bolał to mam brać luteine. Czyli ból brzucha to zła oznaka?


34bw3e3ko95myff6.png
Jeżeli to jest stały ból lub narastający to na pewno nic dobrego. Mnie boli co jakiś czas. Bardziej tak kłuje. A ciebie mocno boli?
 
A że tak jeszcze wrócę do tematu dziewczyn,które opuściły nasze forum... na staraczkach też była taka mała awantura, jedna czy dwie dziewczyny też podziękowały. Ja myślę,że wynika to głównie z faktu,że jest to chyba najpopularniejsze forum dla kobiet w ciąży i też wiele z nas właśnie tutaj pisze, posty pojawiają się co chwilkę,a ciężko cały dzień siedzieć przed ekranem i odpisywać na wszystko,jest tego zwyczajnie za dużo.:sorry2: Ja czytam wszystkie posty,ale odnoszę się tylko do poszczególnych,niekiedy kliknę tego "lajka" ...faktem jest,że bywa,że się napisze 3 posty i zero reakcji,ale przy tak wielu osobach,tematach,problemach...no ciężko czasem pewne rzeczy wyłapać,co nie znaczy,że ktoś to olewa czy robi specjalnie.:no: Ja niejednokrotnie podkreślałam,że BB to wyjątkowe forum,dlatego też od tylu lat jestem tu zalogowana, nigdzie indziej nie czuję się tak dobrze jak tutaj.
Jak byłam na czerwcówkach 2015; dziewczyny postanowiły stworzyć grupę zamkniętą. No i super, tylko że ja nie dawałam rady ogarniać dwóch wątków naraz i w efekcie zostałam na ogólnym,gdzie dziewczyny już pisały stosunkowo rzadko w porównaniu do wcześniejszego czasu. Doskonale rozumiem,że są tematy dość intymne i osobiste,i ktoś może nie mieć ochoty poruszać ich na forum publicznym,mimo to uważam,że te zamknięte fora się nie sprawdzają. To znaczy...to jest moje zdanie,ale było kilka dziewczyn,które też uznały,że na zamkniętym nie będą się udzielać,wolą ogólny i też było ok. :)
A co do grup na fb...no nie, jak jestem tutaj,to uwagę skupiam w 100% na tym forum,na tej grupie,na dziewczynach w tym wątku; nie mam weny ani siły ogarniać nowego,na zupełnie innych zasadach.
Podkreślam jednak,że to wyłącznie moje zdanie i oczywiście możecie się z nim nie zgadzać. :)
Uff, wybaczcie długiego posta. To na pewno przez te nektarynki. :D
 
reklama
A że tak jeszcze wrócę do tematu dziewczyn,które opuściły nasze forum... na staraczkach też była taka mała awantura, jedna czy dwie dziewczyny też podziękowały. Ja myślę,że wynika to głównie z faktu,że jest to chyba najpopularniejsze forum dla kobiet w ciąży i też wiele z nas właśnie tutaj pisze, posty pojawiają się co chwilkę,a ciężko cały dzień siedzieć przed ekranem i odpisywać na wszystko,jest tego zwyczajnie za dużo.:sorry2: Ja czytam wszystkie posty,ale odnoszę się tylko do poszczególnych,niekiedy kliknę tego "lajka" ...faktem jest,że bywa,że się napisze 3 posty i zero reakcji,ale przy tak wielu osobach,tematach,problemach...no ciężko czasem pewne rzeczy wyłapać,co nie znaczy,że ktoś to olewa czy robi specjalnie.:no: Ja niejednokrotnie podkreślałam,że BB to wyjątkowe forum,dlatego też od tylu lat jestem tu zalogowana, nigdzie indziej nie czuję się tak dobrze jak tutaj.
Jak byłam na czerwcówkach 2015; dziewczyny postanowiły stworzyć grupę zamkniętą. No i super, tylko że ja nie dawałam rady ogarniać dwóch wątków naraz i w efekcie zostałam na ogólnym,gdzie dziewczyny już pisały stosunkowo rzadko w porównaniu do wcześniejszego czasu. Doskonale rozumiem,że są tematy dość intymne i osobiste,i ktoś może nie mieć ochoty poruszać ich na forum publicznym,mimo to uważam,że te zamknięte fora się nie sprawdzają. To znaczy...to jest moje zdanie,ale było kilka dziewczyn,które też uznały,że na zamkniętym nie będą się udzielać,wolą ogólny i też było ok. :)
A co do grup na fb...no nie, jak jestem tutaj,to uwagę skupiam w 100% na tym forum,na tej grupie,na dziewczynach w tym wątku; nie mam weny ani siły ogarniać nowego,na zupełnie innych zasadach.
Podkreślam jednak,że to wyłącznie moje zdanie i oczywiście możecie się z nim nie zgadzać. :)
Uff, wybaczcie długiego posta. To na pewno przez te nektarynki. :D
Facebook to chyba już grupa tajna bo nie można jej znaleźć. Dla mnie tam był za duży chaos. Tutaj czytam posty po kolei, a na fb to wszystko takie porozrzucane.
Ja byłam na forum mjakmama w mamach luty 2016, dołączyłam tam dopiero po porodzie i nie czułam sie tam dobrze bo dziewczyny juz dobrze się znały. Po porodach właśnie kilkanaście nowych osób dołączyło i wtedy te "starsze" dziewczyny przeniosły się na fb. A my zostalysmy same bo na fb nie chciały dodac nowych osób.
Teraz dołączyłam do was od razu, żeby byc na bieżąco [emoji4]

7470yx8dgcqmre1z.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry