reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Zależy od dnia :-) W niedzielę fatalnie, wczoraj w porządku, dziś od rana całkiem dobrze :-) w nocy się nie wysypiam, bo wstaje po 5-6 razy do łazienki na siku ;/ lekkie mdłości dokuczają mi po południu, muszę się wtedy przespać :-)
Ja tez ostatnio wstaje w nocy po 5razy, w ciągu dnia zdarza mi sie co godzinę isc siku, zaczynam sie zastanawiac czy to nie odbiega od normy
 
reklama
Witam.
Szkoda, że dziewczyny zrezygnowały. Przyznam, że czytam Was jak lepiej się czuje, ale czasami nawet nie mam siły nic napisać. Nie wiem jak taka Lewandowska może ćwiczyć w ciąży, bo ja ledwie chodzę.
Brzuch tak mnie boli, że w nocy spać nie daje, wstać z łóżka nie mogę. Koszmar. o_O

Tak! Ja to sie cały czas śmieje ze nikt mi nie powiedział że początek jest taki ciężki... Całe życie bardzo aktywnie, czasem wręcz zawodowo sport uprawiałam a teraz nie ma mowy! Ne wiem jak niektóre dziewczyny dają radę, moze sie jednak lepiej czują :)

Ja dzisiaj wielki sukces - pierwszy obiad odkąd jetem w ciąży ugotowałam [emoji16][emoji23][emoji23] I chyba nawet o zjem. Moze powoli mi lepiej :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sikam cześciej, tak co 40 min i w nocy po 6 razy [emoji23][emoji23][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Masakra, ja w nocy ide do kibla jak zombi.. Męczące to, codziennie mnie glowa boli i wydaje mi sie że to od tego przerywanego snu. Wczoraj stwierdzialm ze nie bede nic juz pic po 19 a i tak wstalam 5razy
 
Masakra, ja w nocy ide do kibla jak zombi.. Męczące to, codziennie mnie glowa boli i wydaje mi sie że to od tego przerywanego snu. Wczoraj stwierdzialm ze nie bede nic juz pic po 19 a i tak wstalam 5razy
A ja to sobie jeszcze myślę że to początek, ten brzuch jeszcze nie wielgaśny a już tyle sikania... :D Męczące - w nocy to mnie czasem szlag chce trafić jak znowu się zwlekam..
 
A ja to sobie jeszcze myślę że to początek, ten brzuch jeszcze nie wielgaśny a już tyle sikania... :D Męczące - w nocy to mnie czasem szlag chce trafić jak znowu się zwlekam..
Ja w nocy wstaje góra 2 razy na siku :o w dzień też nie chodzę aż tak często

f2w33e3kkvk03cd9.png
 
Ja w nocy idę raz czasami dwa jak za dużo na wieczór wypije, ale to i tak maskara dla mnie. Nigdy nie wstawałam w nocy. Najgorsze jest to, że zawsze potem mam problem z zaśnięciem.
Coś mnie dzisiaj jakoś dziwnie brzuch pobolewa, oczywiście już tysiące czarnych myśli.
 
Ja w nocy idę raz czasami dwa jak za dużo na wieczór wypije, ale to i tak maskara dla mnie. Nigdy nie wstawałam w nocy. Najgorsze jest to, że zawsze potem mam problem z zaśnięciem.
Coś mnie dzisiaj jakoś dziwnie brzuch pobolewa, oczywiście już tysiące czarnych myśli.
Tak, mam identycznie w nocy

f2w33e3kkvk03cd9.png
 
Ja w nocy wstaje góra 2 razy na siku :o w dzień też nie chodzę aż tak często

f2w33e3kkvk03cd9.png
Ja w nocy raz ewentualnie dwa. W zależności od tego ile razy Przemek sie budzi na mleko. Gdyby nie wstawał to nie wiem czy bym się obudziła. Za to w dzien nadrabiam, chyba częściej niż co godzinę chodzę.

7470yx8dgcqmre1z.png

dqpranli5ka2p20x.png

dqpr3e5eeyd3tlax.png
 
reklama
Ale mam dzisiaj kiepski dzień [emoji21] znowu mnie przełożony wkurzyl i mam dosyć pracy z nim [emoji22] odliczam dni do poniedziałku i mam nadzieje zobaczyć serduszko mojego maleństwa [emoji3]
Nawet w tej ciąży mnie nie mdli i mam energię ale zachcianek tez nie mam.
Cera mi się pogorszyła ale to chyba wina nowego kremu a nie ciąży bo jak go odstawiłam to widzę poprawę. Koleżanka się śmieje , że będzie dziewczynka [emoji16]

85993e3kjvqhlnjp.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry