reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witajcie :) Widzę,że 2 dziewczyny od nas uciekły,szkoda. Jest nas tu dużo,nie da się odpowiedzieć na wszystkie posty,ale z reguły czytamy wszystkie. Może jeszcze dziewczyny do nas wrócą?

1488872443-aaaaaa.jpeg

Moje 0,71cm Szczęście z pikającym serduszkiem [emoji173][emoji173][emoji173] Jestem przeszczęśliwa i już spokojna [emoji16] Dziękuję za kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]

w57v3e3kfucyl84a.png

Super,ja w piątek też czekam na serduszko.:) Jesteśmy na podobnym etapie.

Mój gin powiedział, że jak z ciążą jest coś nie tak to nawet jak się będzie leżeć to i tak się poroni.
Ja jestem na zwolnieniu, bo pracowałam w Orsay I zmiany były zazwyczaj po 12h. Krzesła nie ma na sklepie, do tego ściąganie manekinow, przekładanie towaru itd to duży wysiłek.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak z ciekawości...to prawda,że w Orsay musisz jako pracownik kupować ich ciuchy i w nich pracować?
 
Dziewczyny a orientujecie się od którego tyg. Słychać na domowy detektorze tętno dzieckka? Nie chcę kupować ale znajoma.ma i chciałam podjechać sprawdzić czy wszystko ok, bo już 2 tyg bez wizyty i jeszcze prawiie 2 czekania, stresuje mnie to...
 
Hej dziewczyny :)
Co do grupy krwi i niezgodności w grupie Rh -w pierwszej ciąży miałam. Ja mam 0rh- a maz ma +
Miał badane przeciwciała. A po porodzie badają krew dziecka i jeśli dziedziczy po matce to ok natomiast jeśli po ojcu to matka musi dostać zastrzyk z immunoglobulina :) ale u nas akurat obyło się bez zastrzyku bo Jasiek ma moja krew. Jednym słowem synus mamusi hehe

Co do płci dziecka na podstawie smaków dolegliwości itp to akurat w to nie wierzę bo ja z synkiem miałam taką ochotę na słodkie że potrafiłam zjeść dwie tabliczki czekolady i mdłości miałam na początku przez dwa tygodnie także tego... Hehe

A dzisiaj mam tak okropna chec spania że Masakra.
Jestem w pracy i jak tak dalej pójdzie usne na krześle.
Dodam że wstałam o 5:30 do przychodni na krew zeby być pierwsza a tam już ludu....
 
Dziewczyny a orientujecie się od którego tyg. Słychać na domowy detektorze tętno dzieckka? Nie chcę kupować ale znajoma.ma i chciałam podjechać sprawdzić czy wszystko ok, bo już 2 tyg bez wizyty i jeszcze prawiie 2 czekania, stresuje mnie to...
Znalazlam takie cos na necie:

Pierwszy raz użyłam go w 12 tygodniu - tętno znalazłam, ale było to trudne. Od 13 tygodnia znalezienie tętna nie sprawia już większych trudności i nie trwa dłużej niż minutę. Nie mylę tętna własnego (dużo wolniejszego) od tętna maluszka ani tętna z "przeplywów", gdyż zawsze tak ustawiam detektor, ze słysze mocne "pukanie", bez szumów czy "chlupania". Nie mam potrzeby używania go codziennie.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Znalazlam takie cos na necie:

Pierwszy raz użyłam go w 12 tygodniu - tętno znalazłam, ale było to trudne. Od 13 tygodnia znalezienie tętna nie sprawia już większych trudności i nie trwa dłużej niż minutę. Nie mylę tętna własnego (dużo wolniejszego) od tętna maluszka ani tętna z "przeplywów", gdyż zawsze tak ustawiam detektor, ze słysze mocne "pukanie", bez szumów czy "chlupania". Nie mam potrzeby używania go codziennie.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Ohhh czyli nic mi to nie da teraz :) ja gdzieś czytałam, że dziewczyniee się w 9-10tug już udało znaleźć, ale chyba jakiś hiper ten detektor :p
 
Witajcie :) Widzę,że 2 dziewczyny od nas uciekły,szkoda. Jest nas tu dużo,nie da się odpowiedzieć na wszystkie posty,ale z reguły czytamy wszystkie. Może jeszcze dziewczyny do nas wrócą?



Super,ja w piątek też czekam na serduszko.:) Jesteśmy na podobnym etapie.



Tak z ciekawości...to prawda,że w Orsay musisz jako pracownik kupować ich ciuchy i w nich pracować?
Tak. Na ciuchy są zniżki duże, ale jednak nie każdy ma kasę, żeby sobie kupować ciuchy co chwilę, a wiadomo, ze w pracy się mega brudza rzeczy i niszczą. Ogólnie niby nie musisz, ale jak przyjedzie nagle regionalna to będzie krzywo patrzeć na to, ze nie masz ciuchów z Orsay.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kasia gratuluję.
Chciałam jeszcze tylko zwrócić uwagę na dziewczyny które odeszły i chyba rozumiem o co chodzi. Jeśli poczytacie swoje odpowiedzi to zazwyczaj odpowiada się tym samym osobom przez co reszta może czuć się pomijana. Też odniosłam takie wrażenie kiedy dzieliłam się informacjami i nawet jedna nie odpowiedziała na post. Myślę że warto na to zwrócić uwagę bo Wygląda to trochę jak kącik wzajemnej adoracji.
też tak sądzę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry