reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja wizytę mam w poniedziałek na 16 :) juz się nie mogę doczekać, jedyne to jutro czeka mnie pobranie krwi którego nie lubię bo zdarzały mi się omdlenia i już stresa mam. A wam zdarzyło się kiedyś zaslabnac na pobraniu krwi? :)
Nigdy :) jestem też honorowym dawca krwi, więc takie pobranie to na prawdę nic wielkiego :D za to mój mąż boi się igieł [emoji23]
 
No to moze juz cos o sobie napisze, chociaż dalej strasznie sie boje [emoji17]
Moje starania o ciąże zaczęły sie ponad 5 lat temu, zaczęliśmy sie leczyć z mężem i jedynym wyjście aby mieć potomstwo było Ivf . Udało sie za pierwszym razem, ale co w ciągu tego miesiąca przeszłam to istny cyrk, plamienia, krwawienia, usg, jest pęcherzyk, nie ma ciałka żółtego, znowu krwawienie, szpital, jest zarodek [emoji15], nie ma zarodka, znowu krwawienie i kiedy znowu zwątpiłam w mojego kropka okazało sie ,ze mój maluszek ma 4,59mm i widać bijące serduszko tylko obok jest duży krwiak, wiec lekarz nakazał łóżko!!! I odpukać od 2 dni wydaje sie być wszystko ok [emoji6] Modlę sie abym została z Wami do tego 14 października [emoji8]
Wszystkim duzo zdrówka życzę, cierpliwości i odpoczynku bo jak sie okazuje nie każda moze być Anna Lewandowska i zapitalac na silce 2 x dziennie w ciąży !


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
No to moze juz cos o sobie napisze, chociaż dalej strasznie sie boje [emoji17]
Moje starania o ciąże zaczęły sie ponad 5 lat temu, zaczęliśmy sie leczyć z mężem i jedynym wyjście aby mieć potomstwo było Ivf . Udało sie za pierwszym razem, ale co w ciągu tego miesiąca przeszłam to istny cyrk, plamienia, krwawienia, usg, jest pęcherzyk, nie ma ciałka żółtego, znowu krwawienie, szpital, jest zarodek [emoji15], nie ma zarodka, znowu krwawienie i kiedy znowu zwątpiłam w mojego kropka okazało sie ,ze mój maluszek ma 4,59mm i widać bijące serduszko tylko obok jest duży krwiak, wiec lekarz nakazał łóżko!!! I odpukać od 2 dni wydaje sie być wszystko ok [emoji6] Modlę sie abym została z Wami do tego 14 października [emoji8]
Wszystkim duzo zdrówka życzę, cierpliwości i odpoczynku bo jak sie okazuje nie każda moze być Anna Lewandowska i zapitalac na silce 2 x dziennie w ciąży !


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Musisz uwierzyć że będzie dobrze. Najważniejsze że jest poprawa :) będziemy trzymać kciuki za twoją fasolkę :)
 
Witam wszystkich, jestem tu pierwszy raz i trochę nie mogę się połapać co, gdzie, jak. Jestem bardzo wcześnie październikowa - termin mamy na 1 października :) Pierwsza ciąża <3 Mam nadzieję, że szybko nadrobię wątek i będę mogła włączyć się do rozmów. Na razie bardzo ciepło pozdrawiam Was wszystkie :) :*
 
Ja już po wizycie. :)
Jest pęcherzyk, tzn.ona to określiła jako plamka ok.4-5 mm,ale jeszcze nie widać zarodka,mam przyjść za 2 tygodnie ,nie określiła który to dokładnie tydzień,ale ciąża góra o 5-7 dni młodsza w razie czego.
Także odliczam,wizyta za 2 tygodnie w piątek.:D
 
Hejka dziewczyny. Mam za sobą paskudna noc. Prawie nic nie spalam, kręciłam się z boku na bok, wszystko mnie boli [emoji20] rozkłada mnie choroba jak nic [emoji20] jakie leki bierzecie w ciąży?
Ja biorę Duphaston, ZAAX, kwas foliowy, Pregna Plus i Urosept bo przypałętała mi się infekcja pęcherza... [emoji5]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Ja wizytę mam w poniedziałek na 16 :) juz się nie mogę doczekać, jedyne to jutro czeka mnie pobranie krwi którego nie lubię bo zdarzały mi się omdlenia i już stresa mam. A wam zdarzyło się kiedyś zaslabnac na pobraniu krwi? :)
Ja zawsze odwracam głowę bo robi mi się słabo [emoji23][emoji23][emoji23]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
reklama
A powiedz miałaś blastke i w którym dpt usg i jaki duży był zarodek, bo ja oczywiście zaczynam juz wariować i wydaj mi sie ,ze mój jest za mały [emoji58]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio

Miałam 3dn blastkę. U mnie dużą komplikacją była hiperstymulacja, która nadal bardzo mi dokucza. Generalnie do tej pory lekarzy bardziej interesowało, by wyprowadzić mnie z tego ciężkiego stanu, niż dziecko. Powiedzieli, że mi tylko że serduszko bije i tyle. Muszę czekać....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry