reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jak nie beda mieli w gabinecie usg to w najgorszym wypadku dadzą Ci skierowanie na usg na nfz. [emoji53] Ale w szpitalu to juz przesada zeby nie było...
Może oni korzystają z tego usg z porodowki?

Nie wiem.... niedługo się dowiem, na 13.30 mam wizytę. Tam jest niby szpital i przychodnia na tej Wołoskiej. Ale sama ginekologia jest przy sorze


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam kobitki. Dawno mnie tutaj nie było, wszystko przez okropne samopoczucie i te mdłości na które juz brak mi sił.
Jak się czujecie? Objawy nadal wam dokuczają czy jest poprawa :)?
 
Jak Wam zazdroszczę, że już jesteście po wizytach... ja dopiero mam za tydzień... Ta niepewność mnie wykończy...

Oj wiem co to znaczy, ja juz pare wizyt za sobą mam, ale każda następna jeszcze ważniejsza i jeszcze bardziej stresująca... ale Ty sie nie stresuj, nie masz ku temu powodów [emoji6]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Witam kobitki. Dawno mnie tutaj nie było, wszystko przez okropne samopoczucie i te mdłości na które juz brak mi sił.
Jak się czujecie? Objawy nadal wam dokuczają czy jest poprawa :)?
U mnie zdecydowana poprawa. Mdłości miałam. Ostatnio dokładnie tydzień temu i od tamtej pory żadnych objawów. Jedynie senna jestem bardziej, ale też bez przesady :) czekam niecierpliwie do 6 marca aby upewnić się czy aby na pewno jest tam Fasolka :o
 
Jak Wam zazdroszczę, że już jesteście po wizytach... ja dopiero mam za tydzień... Ta niepewność mnie wykończy...

A powiedz miałaś blastke i w którym dpt usg i jaki duży był zarodek, bo ja oczywiście zaczynam juz wariować i wydaj mi sie ,ze mój jest za mały [emoji58]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
U mnie zdecydowana poprawa. Mdłości miałam. Ostatnio dokładnie tydzień temu i od tamtej pory żadnych objawów. Jedynie senna jestem bardziej, ale też bez przesady :) czekam niecierpliwie do 6 marca aby upewnić się czy aby na pewno jest tam Fasolka :o

Kurde to zazdroszczę :) ja od ponad tygodnia prawie nic nie jem bo tak mnie mdli, plus ten brak apetytu, a w którym tygodniu jesteś? Może jesteś już dalej niż ja i będę miała nadzieję że mi też to przejdzie lada dzień :D
 
Kurde to zazdroszczę :) ja od ponad tygodnia prawie nic nie jem bo tak mnie mdli, plus ten brak apetytu, a w którym tygodniu jesteś? Może jesteś już dalej niż ja i będę miała nadzieję że mi też to przejdzie lada dzień :D
Wg om w 7, a wg usg 6
 
reklama
Ja wizytę mam w poniedziałek na 16 :) juz się nie mogę doczekać, jedyne to jutro czeka mnie pobranie krwi którego nie lubię bo zdarzały mi się omdlenia i już stresa mam. A wam zdarzyło się kiedyś zaslabnac na pobraniu krwi? :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry