reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hejka dziewczyny. Mam za sobą paskudna noc. Prawie nic nie spalam, kręciłam się z boku na bok, wszystko mnie boli [emoji20] rozkłada mnie choroba jak nic [emoji20] jakie leki bierzecie w ciąży?

Ja od 6 dni przeziębiona - trochę gardło i okropny katar. Na początku piłam jakieś napotne syropy z owoców bzu itp ale się szybko zorientowałam, że w ciąży lepiej nie pić nic w tym stylu więc teraz stawiam na wzmocnienie - pakuję w siebie witaminę C - dużo granatów, soki z pomarańczy wyciskam, syrop z aceroli piję a do tego woda morska do nosa, maść Vick na stopy i lekkie inhalacje i ja akurat wierzę w wodę utlenioną do płukania gardła (i do ucha :)). No i herbata Roibos z imbirem. Ale skoro już 6 dni to chyba nic nie działa. Dzisiaj odpaliłam maść z majeranku i katar jak ręką odjął przeszedł...
 
reklama
Ja od 6 dni przeziębiona - trochę gardło i okropny katar. Na początku piłam jakieś napotne syropy z owoców bzu itp ale się szybko zorientowałam, że w ciąży lepiej nie pić nic w tym stylu więc teraz stawiam na wzmocnienie - pakuję w siebie witaminę C - dużo granatów, soki z pomarańczy wyciskam, syrop z aceroli piję a do tego woda morska do nosa, maść Vick na stopy i lekkie inhalacje i ja akurat wierzę w wodę utlenioną do płukania gardła (i do ucha :)). No i herbata Roibos z imbirem. Ale skoro już 6 dni to chyba nic nie działa. Dzisiaj odpaliłam maść z majeranku i katar jak ręką odjął przeszedł...
Ja na katar na szczęście nie narzekam (póki co) ale gardło mnie strasznie drapie i w nocy miałam wrażenie że mam temperaturę. Od rana mąż leje we mnie herbatę z cytryna i imbirem a na obiadek mieliśmy ciepły rosolek.
 
No to moze juz cos o sobie napisze, chociaż dalej strasznie sie boje [emoji17]
Moje starania o ciąże zaczęły sie ponad 5 lat temu, zaczęliśmy sie leczyć z mężem i jedynym wyjście aby mieć potomstwo było Ivf . Udało sie za pierwszym razem, ale co w ciągu tego miesiąca przeszłam to istny cyrk, plamienia, krwawienia, usg, jest pęcherzyk, nie ma ciałka żółtego, znowu krwawienie, szpital, jest zarodek [emoji15], nie ma zarodka, znowu krwawienie i kiedy znowu zwątpiłam w mojego kropka okazało sie ,ze mój maluszek ma 4,59mm i widać bijące serduszko tylko obok jest duży krwiak, wiec lekarz nakazał łóżko!!! I odpukać od 2 dni wydaje sie być wszystko ok [emoji6] Modlę sie abym została z Wami do tego 14 października [emoji8]
Wszystkim duzo zdrówka życzę, cierpliwości i odpoczynku bo jak sie okazuje nie każda moze być Anna Lewandowska i zapitalac na silce 2 x dziennie w ciąży !

trzymam mocno kciuki żeby już wszystko było dobrze :* !

Ja już po wizycie. :)
Jest pęcherzyk, tzn.ona to określiła jako plamka ok.4-5 mm,ale jeszcze nie widać zarodka,mam przyjść za 2 tygodnie ,nie określiła który to dokładnie tydzień,ale ciąża góra o 5-7 dni młodsza w razie czego.
Także odliczam,wizyta za 2 tygodnie w piątek.:D

super wieści :)

Powodów mam wiele... zawsze coś się wydarza... dwie stracone ciąże nauczyły mnie, że realnego patrzenia na ciążę... Trudno się cieszyć, gdy co chwilę pojawia się nowy problem.

wcale Ci się nie dziwię. takie doświadczenia powodują ze człowiek nabiera realnego podejścia do tego wszystkiego. Dlatego właśnie my nikomu nic na razie nie mówimy. Zbyt świadoma jestem ile jeszcze może się wydarzyć.

Ja już po. Dzięki za kciuki przydały się. Jest serduszko i 1.73cm szczęście

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

super! ale już duuuuży dzidziuś :) !

u nas w pracy począkowo, lukrowo i wesoło :) teraz muszę spróbować jakoś ogarnąć mieszkanie, normalnie ja nie wiem keidy ten bałagan się robi :errr:

a pytanie z innej beczki: kiedy zaczęłyście odczuwać piersi? chodzi mi o tydzień.
 
A u nas w Niemczech nie ma tłustego czwartku. :( Ale za to pojadłam pysznego obiadku, cały zjadłam szybciej niż P.,patrzył na mnie jak na nienormalną.:-D:-D
Widziałam,że pisałyście o pobieraniu krwi i oddawaniu krwi. Ja pamiętam,jak byłam w szkole średniej jeszcze, to była akcja zbiórki krwi i chętni się zgłaszali, oczywiście ja się zgłosiłam,żeby nie iść na matematykę,a nie dlatego,że taką altruistką byłam.:-D No,ale mądra ja, po wszystkim wyszłam ze szkoły i co pierwsze zrobiłam? Zapaliłam papierosa i oczywiście słabo mi,mdleję...jeszcze jakiś żul na przystanku mi powiedział,że on by mi dał trochę swojej krwi,ale ma tam za dużo wódy.:errr:
I koniec końców zemdlałam w autobusie,bo jakaś wredna baba nie chciała mi ustąpić miejsca przy oknie uchylonym,a mówiłam,że bardzo źle się czuję.:no: No,ale wina w sumie moja...
Cycki odczuwam już od kilku dni...masakra.:dry:
 
Hej, ja już po wizycie. Usg mi nie robiła bo wg standardów w pl podobno pierwsze powinno się robić w 12 tc. Dostałam skierowanie na usg i na badania. Badania pojadę robić jutro a zapisy na usg są dopiero 31 marca na kwiecień/maj. Także to pierwsze pewnie prywatnie gdzieś zrobie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bozzeeee jak mnie zgaga meczy [emoji17]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
7t0d [emoji188]
 
trzymam mocno kciuki żeby już wszystko było dobrze :* !



super wieści :)



wcale Ci się nie dziwię. takie doświadczenia powodują ze człowiek nabiera realnego podejścia do tego wszystkiego. Dlatego właśnie my nikomu nic na razie nie mówimy. Zbyt świadoma jestem ile jeszcze może się wydarzyć.



super! ale już duuuuży dzidziuś :) !

u nas w pracy począkowo, lukrowo i wesoło :) teraz muszę spróbować jakoś ogarnąć mieszkanie, normalnie ja nie wiem keidy ten bałagan się robi :errr:

a pytanie z innej beczki: kiedy zaczęłyście odczuwać piersi? chodzi mi o tydzień.
Od razu, jeszcze przed testem. Pobolewają i stały się pełniejsze.
[emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do pobrania krwi też się zawsze bałam bardzo, nawet zemdlałam i spadlam z krzesła ,,, dlatego już od dawna pobierają mi krew na leżąco... Jestem stałą bywalczynią u mnie w labie.
[emoji382]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobilam dzis na obiad filety ze szpinakiem, surowke z rzepy i ziemniaczki z koperkiem. Jak przygotowywalam szpinak i rzepe bylo ok, a potem przeszly mi tylko ziemniaki

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry