reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ale wam zazdroszczę.. :) ja mam wizytę dopiero za tydzień, nie wiem jak wytrzymam tyle czasu :( mam nadzieję, że zrobi mi usg bo u niej w gabinecie nie ma sprzętu i jak jest potrzeba to zapisuje do siebie do gabinetu prywatnego w ramach wizyty i tam robi.

Mam ten sam dylemat. Moja extra ginekolog do której chodzę już 2 lata ale tez nigdzie tam sprzętu nie widziałam. A w czwartek mam mieć wizytę i liczyłam na serduszko [emoji848]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A moze damego dopplera ma usg do tego mie potrzebne u mnie tak polozna mi zawsze sprawdzała tetno małej


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
1487090935-aaaaaa.jpeg



Dziewczyny ja tylko na chwilę[emoji4] Dziś byłam na wizycie, wg om 6t1d i jest juz pikające [emoji175] Tak bardzo się cieszę [emoji4]
Witam nowe mamy, kciuki za wizyty![emoji4]
Idę spać, bo mnie straszne mdłości męczą...

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Jestem w 8 ciąży,niestety 5poronien za nami. Po wielu badaniach,lekarz dał zielone światło na kolejną próbę. W końcu zobaczyliśmy upragnione 2 kreski! Dostałam ducha ton,frexiparyne,eutyroks i luteine. Wcześniej brałam pod językową,teraz dostałam dopochwowa. No i właśnie dzisiaj rano wyszedl że mnie ślub podbarwiony kolorem capucino(jeden ropy)? Dzwoniłam do giną,powiedział że może tak być,najważniejsze że nie ma świeżej krwi. Czy któraś z Was tam miała?
Oprócz tego boli mnie dość intensywnie podbrzusze-jak na okres,nie pamiętam czy taak miałam też w zdrowych ciałach. Przyznam szczerze,że bardzo się boję....
 
1487090935-aaaaaa.jpeg



Dziewczyny ja tylko na chwilę[emoji4] Dziś byłam na wizycie, wg om 6t1d i jest juz pikające [emoji175] Tak bardzo się cieszę [emoji4]
Witam nowe mamy, kciuki za wizyty![emoji4]
Idę spać, bo mnie straszne mdłości męczą...

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje kochanie ! Trzymaj jutro za mnie kciuki , zebym tez ujrzała zarodek z serduszkiem [emoji171][emoji8]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t3d [emoji235]
 
reklama
1487090935-aaaaaa.jpeg



Dziewczyny ja tylko na chwilę[emoji4] Dziś byłam na wizycie, wg om 6t1d i jest juz pikające [emoji175] Tak bardzo się cieszę [emoji4]
Witam nowe mamy, kciuki za wizyty![emoji4]
Idę spać, bo mnie straszne mdłości męczą...

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Super! [emoji7][emoji173] Gratuluję ![emoji178][emoji173][emoji178]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry