reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Hej dziewczyny jak byłam w łazience na siusiu zobaczylam na wkładce brązowe plamki nie dużo i tak się zastanawiam czy to po wczorajszej cytologi? Ale czy to niepowinien być kolor czerwony? Lekarz przepisał mi w razie czego luteine ale nie wiem czy nie lepiej wybrać się do szpitala jak pojawi się tego więcej?
 
Kornelcia jak pojawi się więcej to jasne jedź na IP chociażby , żeby sprawdzić , że jest ok .
mififi też miała tylko plamienia i jak się to skończyło :(

Spark no to kciukam za Ciebie a jutro o tej godzinię będęm szczęsliwa :D
 
Dzieki [emoji5]
No wlasnie wiem u mnie też tak było 2 lata temu dwa dni brązowych plamien a potem krew, ale jeszcze się zastanawiam czy to nie resztki krwi po cytologi bo wczoraj zakrwawilam przy pobraniu bo lekarz mi pokazał na wzierniku ale czy mogła by tak zbrazowiec ta krew do dzisiaj? Jak się znowu pojawi to idę do szpitala mam blisko 5 minut na piechotke.
Miłych walentynek dziewczynki
 
[emoji7][emoji7][emoji7] Śliczne! A lekarz Ci potwierdził że są dwie fasolki?

hchy3e3klmq5cy16.png
Nie nawet tego nie skomentował :) Tylko zapytał czy to widzę. No i kazał przyjechać 28 na badania, krew i mocz, ale w poniedziałek jadę prywatnie :)
 
Nie nawet tego nie skomentował :) Tylko zapytał czy to widzę. No i kazał przyjechać 28 na badania, krew i mocz, ale w poniedziałek jadę prywatnie :)
Hmm czyli jest coś na rzeczy [emoji6] Super, gratuluję ! Ja też mogłabym mieć bliźniaki [emoji12] Choć raczej marne u mnie na to szanse

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Ale wam zazdroszczę.. :) ja mam wizytę dopiero za tydzień, nie wiem jak wytrzymam tyle czasu :( mam nadzieję, że zrobi mi usg bo u niej w gabinecie nie ma sprzętu i jak jest potrzeba to zapisuje do siebie do gabinetu prywatnego w ramach wizyty i tam robi.

Ja tez właśnie umówiłam wizytę na za tydzień, chciałam w tym tygodniu ale powiedzieli ze dla pewności lepiej bedzie w następna środę:) a tak ogólnie to nie będę wybrzydzać bo jestem w uk i tutaj przez cała ciąże tylko 2 usg robią. A i muszę byc dobrej myśli zeby przetrwać do 12 tygodnia bo do tego czasu nikt mi tutaj nie podtrzyma ciąży:(



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ja tez dzisiaj znowu płamilam na brązowo ale kazali się nie martwić to się nie martwię i zaufam ze z dzidzia wszystko Ok :)

Witam nowa mamę :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry