reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej. Jestem w 8 ciąży,niestety 5poronien za nami. Po wielu badaniach,lekarz dał zielone światło na kolejną próbę. W końcu zobaczyliśmy upragnione 2 kreski! Dostałam ducha ton,frexiparyne,eutyroks i luteine. Wcześniej brałam pod językową,teraz dostałam dopochwowa. No i właśnie dzisiaj rano wyszedl że mnie ślub podbarwiony kolorem capucino(jeden ropy)? Dzwoniłam do giną,powiedział że może tak być,najważniejsze że nie ma świeżej krwi. Czy któraś z Was tam miała?
Oprócz tego boli mnie dość intensywnie podbrzusze-jak na okres,nie pamiętam czy taak miałam też w zdrowych ciałach. Przyznam szczerze,że bardzo się boję....

Ja :) pojechałam na sor, powiedziała ze z dzieckiem w porządku, ze tak może być bo się tam wszystko oczyszcza i dała mi luttagen.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry