reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
u mnie też idzie się dopatrzeć 2 kropek , ale zapewne to zarodek + ciałko żółte :)
już wam kiedyś wstawiałam :D trzeba cierpliwie czekać do następnej wizyty co tam się ujawni i chociaż oby 1 z silnym serduszkiem :)
 
reklama
Ale wam zazdroszczę.. :) ja mam wizytę dopiero za tydzień, nie wiem jak wytrzymam tyle czasu :( mam nadzieję, że zrobi mi usg bo u niej w gabinecie nie ma sprzętu i jak jest potrzeba to zapisuje do siebie do gabinetu prywatnego w ramach wizyty i tam robi.
 
u mnie też idzie się dopatrzeć 2 kropek , ale zapewne to zarodek + ciałko żółte :)
już wam kiedyś wstawiałam :D trzeba cierpliwie czekać do następnej wizyty co tam się ujawni i chociaż oby 1 z silnym serduszkiem :)
Marzę o tym żeby zobaczyć pikające serduszko [emoji178][emoji178][emoji178] Ale jeszcze z miesiąc będę pewnie musiała poczekać...[emoji53]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
co to za gin Beczulinad wybacz że nie ma nawet na nfz usg? Ja bym nie poszła do takiego lekarza przecież jak by coś sie działo to nie sprawdzi tylko odeśle
Palinka ja też uważam ze to moze być ciałko żółte i fasolka
 
Moja teściowa mi poleciła, obie ciążę jej prowadziła ta kobieta. A plus jest taki i niej, że nie rejestrujesz się na jakąś datę j terminy ogromne, tylko przychodzisz i czekasz i jesteś przyjęta
 
Prawie 1cm [emoji4] 7t1d
No on ma na prawdę świetne te USg , mega pięknie wszystko widać.
Jak mialam puste jajo to on mi w 6tc powiedział juz , ze nie wygląda mu to za fajnie no i potem w 8tc okazało sie.l, ze puste jajo , wiec bardzo tego gina lubie i za sprzęt i za całokształt [emoji5]

Jak ktoś jest ze Śląska a ma blisko do Chorzowa to polecam, chociaż na 4D sie do niego przejechać [emoji4]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t3d [emoji235]
Ja mam blisko do Chorzowa :D ale też mam swojego gina dobrego, oczywiście prywatnie...:)
 
Ja mam blisko do Chorzowa :D ale też mam swojego gina dobrego, oczywiście prywatnie...:)
4D fajne robi i tanio bo 100zl z płytką [emoji4] chociaż tak na usg sie przejechać [emoji38]
Na ktora wizyta?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t3d [emoji235]
 
Mi wczoraj rodzinna doradzila, że teraz nie ma co betę robic, jak mam we wtorek usg, ale mogę sobie zwykły test zrobić i też powinno wyjść jeśli coś by się stało z dzieckiem. Zrobiłam i są dwie czerwone mocne kreski

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom

Nie byłabym taka ufna bo koelznaka miesiac po poronieniu u łyżeczkowaniu miała jeszcze pozytywny sikacz a beta pokaze prawidłowa wartość na dany tydzien plus 48 h powtórka Seby zobaczyc czy własciwy jest przyrost




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Masz wyniki bety?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169]
Lenusia 24.09.14 [emoji254]
Fasolka [emoji271] październik 2017
6t3d [emoji235]

Dzownilam do przychodni nikt nie odbietal zajęte a juz zamknięte wiec jutro jade na 10 zrobic druga wiec zobacze czy jest wynik z wczoraj


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry