reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej dziewczyny. Ja też kupiłam te pojemniki z Ikea i przewijak. Może komuś się przyda inspiracja :-) wydają się bardzo wygodne i nie kosztują dużo. Można sobie je przekładać i dostosować pod siebie
Ten przewijak wygodny? Ja wolę chyba bez tej "jednej ścianki"

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiek , skąd , termin , plec , aniołki/dzieci?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
(38,Łódź,8.10,córka,dzieci 12i9lat)
 
Ja dzisiaj jak byłam w sklepie oparłam się pokusie i nie kupiłam nic słodkiego. Stwierdziłam że muszę nad sobą panować ;) teraz leżąc po obiedzie tak mnie skręcało na słodkie że przekopałam cały dom i znalazłam króliczka lind jeszcze z Wielkanocy i mentosy :D a teraz mi nie dobrze [emoji14]
 
Becky super ten przewijak, sama bym na pewno taki kupiła ale nie mam tyle miejsca :/ MammaMarta leć do tego dentysty bo jak widać nie ma żartów. Ja byłam, naprawiła co potrzeba a we wrześniu mam jeszcze przyjść na kontrolę. Lili91 do mojej gin to też bym musiała czekać ponad miesiąc na wizytę, dlatego zapisałam się do niej na początek prywatnie i miałam wizytę w ciagu tyg. Potem jak potwierdziła ciążę to zaczęłam chodzić na NFZ a terminy dla ciężarnych są zupełnie inne[emoji6] Madagos aż mi sie buzia sama śmieje[emoji23] niezły zapas [emoji3] ale bym zjadła bo też mnie naszło po obiedzie na słodkie[emoji6] co do tabelki to też myślałam że jest dużo więcej chłopców a tu wychodzi prawie równo[emoji6] mnie też tam jeszcze nie ma ale mówiłam że poczekam i wpiszemy po połówkowym[emoji4]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny ;)
W czwartek mam wizytę u mojego ginekologa mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Może się dowię kto tam się kryje ;). 7 czerwca mam połówkowe. Dziewczyny farbujecie włosy w ciąży? Ja idę na komunię w niedzielę i muszę jakoś wyglądać.
 
Lili prywatnie Cie przyjmie. Umow sie a najwyżej odwolasz

Ja tez teraz nie pozwole na odwiedziny zaraz po cc. Kaze mężowi zapowiedziec ze jak wydobrzeje to wtedy. No i żadnych nosicieli spikow, katarow i kaszlow nie chce widziec w domu.
Wrzesien pazdziernik to bedzie juz jesien. Trzeba bardziej uwazac zwlaszcza na nie domownikow. To samo żadnych przymusowych pomocy przy kompaniu, noszenia dziecka itd.
No i musze sobie wycwiczyc tekst na dobre rady.

Madagros cudowne zapasy.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest nie możliwe co Ci ludzie wyprawiaja [emoji33]
Agatki twoje miasto [emoji14]
1495552792-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
ewelina ja tam farbowalam 3 dni temu [emoji4]

hajmal hahaha [emoji23][emoji23] do mnie może przychodzić moja rodzina , mama - siostra mi kapała Lene 3 dni bo mi ciezko bylo po tej cc.
Ale dobrze P bedzie 2 tyg przy mnie.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
reklama
Powiedzcie mi prosze jak czesto macie robiona cytologie? Bo tak piszecie o tych infekcjach i wlasnie zdalam sobie sprawe ze ja mialam robiona jedna zaraz przed zajsciem w ciążę... A chyba powinna byc robiona czesciej... Moj śluz tez gesty i ma nie przyjemny zapach ale myslalam ze to od luteiny:( swedzenia zadnego nie ma...


Ja w ciąży jeszcze nie miałam robione :-/


Cześć dziewczyny ;)
W czwartek mam wizytę u mojego ginekologa mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Może się dowię kto tam się kryje ;). 7 czerwca mam połówkowe. Dziewczyny farbujecie włosy w ciąży? Ja idę na komunię w niedzielę i muszę jakoś wyglądać.

Farbowalam raz, teraz też będę, ale nie na niedzielną komunię, tylko na chrzciny w czerwcu chyba... Chociaż... może jednak w tym tygodniu :-)


Lili prywatnie Cie przyjmie. Umow sie a najwyżej odwolasz

Ja tez teraz nie pozwole na odwiedziny zaraz po cc. Kaze mężowi zapowiedziec ze jak wydobrzeje to wtedy. No i żadnych nosicieli spikow, katarow i kaszlow nie chce widziec w domu.
Wrzesien pazdziernik to bedzie juz jesien. Trzeba bardziej uwazac zwlaszcza na nie domownikow. To samo żadnych przymusowych pomocy przy kompaniu, noszenia dziecka itd.
No i musze sobie wycwiczyc tekst na dobre rady.

Madagros cudowne zapasy.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Jak wycwiczysz dobry tekst, to podziel się nim, proszę; -) ja to czasem jestem za bardzo bezpośrednią i się na.mnie niektórzy obrażają, więc nie chciałabym tak prosto z mostu walnąć, ze przecież najbliższe 3 tygodnie nie życzymy sobie gości. Wolałabym jakoś felikatniej, ale ja tak nie umiem... ja muszę konkretnie zawsze powiedzieć, żeby nie było niejasności :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry