reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
(38,Łódź,8.10,córka,dzieci 12i9lat)
12 / 9 ale syn ? Corka?


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
reklama
ewkap ja tak mialam z teściowa bo przychodziła jak na sranie. [emoji52]
Wiesz byl P na poczatku to pol biedy , ale jak wrócił do pracy i nie chciałam nikogo w domu to tez przyszła mimo, ze wiedziała , ze nie chce i zamknelam jej drzwi przed nosem z tekstem nie ma nikogo w domu - teraz każdy zapowiada swoje wizyty [emoji14]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
Tez jezcze cytologii nie mialam robionej.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t0d [emoji594]
 
Cześć Dziewczyny! Nadrobiłam wszystko ale było ciężko :)
Tak jak pisałam córka ma teraz ferie i ten czas poświęcam dzieciom całkowicie, ona jest najstarsza ale tak samo musi widzieć zainteresowanie z naszej strony a nie tylko synkiem bo jest malutki. Bardzo się cieszę ze mamy super kontakt pomimo ze jest już mała nastolatka :) Ona po szkole non stop z koleżankami u nas siedzi albo na dworze wiadomo ze w między czasie nauka to nie mam jak spędzać z nią dużo czasu a odkąd ma ferie trochę się uspokoiła co bardzo mnie cieszy
Codziennie w coś gramy, chodzimy na płac zabaw ona jest duża ale chetnie bawi się z bratem i wygłupia, jeździmy na zakupy, na lody, planujemy zoo, plaże i nie wiem co jeszze wymyśli :)
Tak wiec wybaczcie ze nie mam ostatnio tyle czasu
Co do kasy w Niemczech to jest Kindergeld oraz jak najbardziej te 300€ o których pisała Malinowa. 300€ na rok lub po 150€ przez dwa lata. Każdy może wybrać sobie sam, jest to najniższa kwota jeśli mama nie pracuje, w innym wypadku ta suma znacznie wzrasta :) Także Dziewczyny nie zapomnijcie wypełnić wniosków po porodzie
An jeśli będziesz pobierać z Polski pieniądze na dziecko to tutaj nie przysługuje Ci już nic, pomysl gzie będzie Ci się bardziej opłacać
I jest tez pomoc od Caritas, jest to jednorazowa suma 600€ na pierwsze zakupy dla dziecka, wystarczy ze zgłosisz się tam chyba w 30 tygodniu koniecznie z niemiecka karta ciąży i w przeciągu miesiąca dostaniecie kasę na konto. To chyba nie jest zależne od sytuacji finansowej w rodzinie ale nie jestem pewna bo jeszcze z tego nie korzystałam (nie wiedziałam)
Jeżeli chodzi o wątek to jest mi obojętnie gdzie będziemy pisać, ja na fb jestem codziennie :)
Oczywiście gratuluje super udanych wizyt i trzymam kciuki za szybkie wyjście ze szpitala
Infekcji raczej nie miewam dlatego się nie wypowiadam :)
Czekoladę taka uwielbia mój mąż i dzieci ja wole akurat inne słodycze, super kolekcja! :)
Teraz nie wiem co miałam jeszcze napisać, ja teraz będę pic kawę mrożona z córcia bo synek z mężem maja drzemkę :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja to u tego mojego gin tutaj to ani żadnego wymazu ani nic nie miałam robione. Mocz w labo tylko raz. Krew ostatni raz w 13 tyg.. i ostatnio w szpitalu jak byłam....

A tak z innej beczki to się trochę stresuje ze Maz jak przyjedzie to albo nie zdąży na porod (z dwojga złego wolę to) albo przyjedzie za wcześnie i jak się wszystko zacznie to mąż pojedzie do Francji... ehh mogło by się to moje Dziecie urodzić w terminie [emoji6]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madagos ale zapasy...az musialam isc i pozrec paczke skitelsow...
Ewkka dzieki nawet nie wiedzialam o tych targach...zpbaczymy moze wyciagne mojego m
Ja tez cytologii nie mialam robionej....
A wlosy farbowalam juz i mysle ze do pazdziernika jeszcze tez ufarbuje...
 
A co do farbowania włosów to ja w ciazy nie farbowalam ale dlatego ze i tak cala spędzam w domu na lezaco;) wiec nie widze sensu... Ale nie uwazam żeby to mialo zaszkodzić no chyba ze wdychanie amoniaku ale sa farby bez :)
 
Ja włosy już drugi raz farbowalam bo w sobotę a później w niedzielę mam komunie więc na 2 to się zdecydowanie opłaca w na koniec czerwca mam wesele brata więc 3 raz pewnie będę farbowac. A cytologia miałam tylko miesiąc przed ciąża
 
reklama
Melduję się po drzemce. Nawet nie wiem kiedy zasnąłem. Cytologie miałam robiona ma ostatniej wizycie.
Zjadłam nektarynke i jabłko i wracam do żywych
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry