reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hajmal świetne wieści ;-)

An ja też dziś nie poznałam płci ;-) haha ;-) chyba obie najpóźniej się dowiemy ;-)

My wracamy z Wawy. Mam cukrzycę ciazowa i juz mogę pomarzyć o pysznych obiadkach pełnych kalorii, okienek też już nie zjem a już kupiłam... masakra. Jedziemy do apteki po glukometr, mam mierzyć cukier na czczo i przed i po każdym posiłku...

A z dobrych wiadomości, to powiem Wam ze z dzieckiem wszystko w porządku ;-) na polowkowe zapisał mnie na 25 maja. Może wreszcie Maleństwo się pokaże, buntownik od małego ;-)


Czy któraś z Was ma jeszcze cukrzycę ciążowa?
Ojoj, przykro mi z tym jedzeniem :(
Mnie ta tarczyca też zmartwiła.
Ja tam wyczuwam syna i 3 razy mi się śnił syn, zobaczę czy się potwierdzi :)
 
reklama
Chłopak potwierdzony!
Obecnie 17 tydz...ok 15 cm waga 140-150.
Oliwierek ruszał się jak szalony, ja w dalszym ciągu nic nie czuje.
Następne będzie połówkowe 13.06 i wtedy dostane zlecenie na cukier do picia powiedziała że między 24-28 tyg musze zrobić
I czuje niedosyt bo choć usg robi fajnie, wszystko dokładnie opowiada tu żołądek, tu nosek, oczka itd wszystko nazywa. (Przy Lence miałam z grubsza tylko główka serce ręka noga). Ale powiedziała że robi 3 usg a za reszte jak sie chce to może zrobić ale odpłatnie i wyszło na to że niby połówkowe to ostatnie badanie isg jakie bede miała przed porodem. A co z tym badaniem w 3 trymestrze koło 30 tyv co robią :eek:. Normalnie zawiedziona jestem. 4 tyg to było dla mnie dużo a 4 miesiące?!?!
 
Witajcie ! :) Gratulacje udanych wizyt i kciuki za te które przed Wami ;) dawno nie zaglądałam na wątek brzuszków...szok jakie macie już piękne ! U Nas dziś wchodzimy w 19 tydz i szału nie robi, później wrzucę :p dziś idziemy z Mężem na te warsztaty Mamo, to ja :) mam nadzieję że coś ciekawego się dowiemy i ciągle czekamy na pon żeby zobaczyć Malucha :D
Miłego dnia :-)
 
A powiedzcie mi moze to glupie pytanie ale chcialam was zapytac czy jak kupujecie ubranka z second handu to pierzecie je po zakupie czy i porem zaraz na koniec czy tylko przed porodem?

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja teściowa kupiła mi kilkaa, pierze je teraz, a ja przed porodem popiore sobie w proszku dla dzieci :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chłopak potwierdzony!
Obecnie 17 tydz...ok 15 cm waga 140-150.
Oliwierek ruszał się jak szalony, ja w dalszym ciągu nic nie czuje.
Następne będzie połówkowe 13.06 i wtedy dostane zlecenie na cukier do picia powiedziała że między 24-28 tyg musze zrobić
I czuje niedosyt bo choć usg robi fajnie, wszystko dokładnie opowiada tu żołądek, tu nosek, oczka itd wszystko nazywa. (Przy Lence miałam z grubsza tylko główka serce ręka noga). Ale powiedziała że robi 3 usg a za reszte jak sie chce to może zrobić ale odpłatnie i wyszło na to że niby połówkowe to ostatnie badanie isg jakie bede miała przed porodem. A co z tym badaniem w 3 trymestrze koło 30 tyv co robią :eek:. Normalnie zawiedziona jestem. 4 tyg to było dla mnie dużo a 4 miesiące?!?!
U nas zwykle już polowkowe, pierwsze prenatalne i ostatnie płatne... tylko zwykle usg pomiędzy na nfz za darmo... czasemm tylko prenatalne darmowe jak się wskazania ma

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Malinowa no extra [emoji4]

Ja zapewne jeszcze prywatnie pojade miedzy prenatalnymi poogladac dzidziola [emoji4]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t6d [emoji272]
 
Ojoj, przykro mi z tym jedzeniem :(
Mnie ta tarczyca też zmartwiła.
Ja tam wyczuwam syna i 3 razy mi się śnił syn, zobaczę czy się potwierdzi :)


Ja też miałam przeczucia na chłopaka, ale już sama nie wiem ;-) Jak z mężem rozmawiam, to mówię, np ze dziś mały szalał itp. Jeszcze może sie okazać, że to dziewczynka ;-)
 
Mi wczoraj endokrynolog powiedział, że norma polska i europejska dla kobiet w ciązy jest do 2,5. I tego sie trzymam :) ja mam 1.6 obecnie i biore Eutyrox 125.
Niby europejskie ale Holandia ma swoje :-) bo jak miałam 2.8 to to było w normie. Tak samo syn ma 6.3 i to też jest w normie i można odstawić leki

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie mi polozna kazala jeszcze zrobic badanie na Fcos i z tym mam isc do endokrynologa. Trochę się zmartwiłam tym. Kochana, a przytyłaś w ciąży? Bo ja długo nic, nic i nagle po 2,5kg z wizyty na wizytę. Czytałam, że tarczyca nieleczona właśnie na to wpływa.
Zapewne chodzi o badanie poziomu Ft4 [emoji6]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry