reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
U nas jest to samo z młodą, są dni , ze ładnie przespi noc , ale prawie dzień w dzień o 3/4/5 przychodzi do nas wdo wyrka a mnie potem wszystko boli [emoji19]
Dziś nie chce jej położyć spać po południu i obejrze co i jak bedzie a na noc jakies cieple kakao jej zrobie [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t6d [emoji272]

U mnie jest taki problem, że jak jestem w pracy to synkiem zajmuje się teściowa i uparte babsko nie chce nawet słyszeć, żeby mały już nie spał w dzień a u nas to naprawdę działa. W niedzielę byliśmy na komuni i nie spał w dzień i noc była lepsza przyszedł do nas dopiero o 6 więc noc była przespana ale z babcią nie wygram a na razie chcę jeszcze pracować
 
An a jak Was opieprzy ze ja oklamaliscie? MoŻe pogadaj z nią, jak okaże się spoko, to może powiedz? Żeby się nie okazało, że jak już ciąż a będzie dobrze widoczna, to zostaniecie bez dachu nad głową. Ja już mam 5.5-6 kg do przodu i lekarz nie powiedział nic na ten temat. Kazał jeść jak będę głodna i nie ograniczać się do 5 posiłków. I z racji na cukrzycę mam jeść 2 kolację. Ta druga koło 23.
 
Chłopak potwierdzony!
Obecnie 17 tydz...ok 15 cm waga 140-150.
Oliwierek ruszał się jak szalony, ja w dalszym ciągu nic nie czuje.
Następne będzie połówkowe 13.06 i wtedy dostane zlecenie na cukier do picia powiedziała że między 24-28 tyg musze zrobić
I czuje niedosyt bo choć usg robi fajnie, wszystko dokładnie opowiada tu żołądek, tu nosek, oczka itd wszystko nazywa. (Przy Lence miałam z grubsza tylko główka serce ręka noga). Ale powiedziała że robi 3 usg a za reszte jak sie chce to może zrobić ale odpłatnie i wyszło na to że niby połówkowe to ostatnie badanie isg jakie bede miała przed porodem. A co z tym badaniem w 3 trymestrze koło 30 tyv co robią :eek:. Normalnie zawiedziona jestem. 4 tyg to było dla mnie dużo a 4 miesiące?!?!

Gratuluję chłopaka! :) Tak Wam zazdroszczę, że już pomału się dowiadujecie, kogo tam w brzuszkach nosicie ;)
Co do badania, to przecież powinnaś mieć jeszcze jedno takie ważne usg właśnie w 3 trymestrze. I jak to, tyle czasu bez zaglądania do maluszka? Może coś się lekarce pomyliło?
 
AnScarlett to Ty będziesz nocki robić? Masakra:(Anja moim zdaniem czepianie sie o 5kg to przesada, wydaje mi sie ze to nie jest jakos mega dużo. U mnie maluch dzisiaj rano dał popis i czułam serie ruchów[emoji173]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też miałam przeczucia na chłopaka, ale już sama nie wiem ;-) Jak z mężem rozmawiam, to mówię, np ze dziś mały szalał itp. Jeszcze może sie okazać, że to dziewczynka ;-)

Mam tak samo, jak myślę, albo mówię o dziecku. Już że mały, że on, jemu itp. Imię męskie wybieram, a jeszcze 100% pewności nie mam. Będzie śmiech, jak się okaże, że to jednak córcia :D
 
U mnie jest taki problem, że jak jestem w pracy to synkiem zajmuje się teściowa i uparte babsko nie chce nawet słyszeć, żeby mały już nie spał w dzień a u nas to naprawdę działa. W niedzielę byliśmy na komuni i nie spał w dzień i noc była lepsza przyszedł do nas dopiero o 6 więc noc była przespana ale z babcią nie wygram a na razie chcę jeszcze pracować
Może teściowej ciężko tak cały czas przy dziecku i dlatego je kładzie żeby chwilę odpocząć? To mimo wszystko nie jest łatwa "praca"'... ;)
An a jak Was opieprzy ze ja oklamaliscie? MoŻe pogadaj z nią, jak okaże się spoko, to może powiedz? Żeby się nie okazało, że jak już ciąż a będzie dobrze widoczna, to zostaniecie bez dachu nad głową. Ja już mam 5.5-6 kg do przodu i lekarz nie powiedział nic na ten temat. Kazał jeść jak będę głodna i nie ograniczać się do 5 posiłków. I z racji na cukrzycę mam jeść 2 kolację. Ta druga koło 23.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co zrobicie kiedy wlascielka mieszkania się zorientuje ze jesteś w ciazy ? Nie będziecie mieć z tego tytułu jakiś nieprzyjemności ? Chyba ze planujecie zmienić mieszkanie przed narodzinami ? A będziesz w stanie ukryć przed tymi dziewczynami brzuszek ? Dla mnie 3-4 godz stanie to jest dużo. Ale to pewnie przez to ze mi coś uciska kręgosłup

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, szukamy mieszkania, ale chcemy mieć jeszcze z 2 miesiące na znalezienie, bo tu nie jest prosto o mieszkanie.
Ja właśnie nie mam pojęcia jak z tym brzuchem, bo przecież jeszcze teraz mogę ubrać coś luźnego, ale potem...Mi też ciężko powiedzieć, bo jestem od 8-9 tygodnia na zwolnieniu i nawet mi się nie zdarza w domu tyle stać, bo po co.
 
Dziewczyny nie wiem jak Wy ale mnie to tak ciagnie na takie nie zdrowe jedzenie ze szok. Teraz kupiłam sobie chipsy i jadłam na przemian z czereśniami [emoji23] i często mnie ciągnie właśnie na chipsy colę frytki... [emoji46][emoji46]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny nie wiem jak Wy ale mnie to tak ciagnie na takie nie zdrowe jedzenie ze szok. Teraz kupiłam sobie chipsy i jadłam na przemian z czereśniami [emoji23] i często mnie ciągnie właśnie na chipsy colę frytki... [emoji46][emoji46]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tak miałam z małą cola musiała byc puszka dziennie [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t6d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry