reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Chłopak potwierdzony!
Obecnie 17 tydz...ok 15 cm waga 140-150.
Oliwierek ruszał się jak szalony, ja w dalszym ciągu nic nie czuje.
Następne będzie połówkowe 13.06 i wtedy dostane zlecenie na cukier do picia powiedziała że między 24-28 tyg musze zrobić
I czuje niedosyt bo choć usg robi fajnie, wszystko dokładnie opowiada tu żołądek, tu nosek, oczka itd wszystko nazywa. (Przy Lence miałam z grubsza tylko główka serce ręka noga). Ale powiedziała że robi 3 usg a za reszte jak sie chce to może zrobić ale odpłatnie i wyszło na to że niby połówkowe to ostatnie badanie isg jakie bede miała przed porodem. A co z tym badaniem w 3 trymestrze koło 30 tyv co robią :eek:. Normalnie zawiedziona jestem. 4 tyg to było dla mnie dużo a 4 miesiące?!?!
Gratuluje chłopca :)
Witajcie ! :) Gratulacje udanych wizyt i kciuki za te które przed Wami ;) dawno nie zaglądałam na wątek brzuszków...szok jakie macie już piękne ! U Nas dziś wchodzimy w 19 tydz i szału nie robi, później wrzucę [emoji14] dziś idziemy z Mężem na te warsztaty Mamo, to ja :) mam nadzieję że coś ciekawego się dowiemy i ciągle czekamy na pon żeby zobaczyć Malucha :D
Miłego dnia :-)
Na tych warsztatach jest duzo naprawde ciekawych i przydatnych rzeczy, nawet jesli czegos nie zapamietasz, to dostajesz wyprawke do domu ze wszystkim co bylo mowione na wykladach :) polecam, moj sie duzo nauczyl, porobil mnostwo notatek i jest przygotowany :D

12.10.2017 [emoji480]
 
xBUMx - mieszkam na Goduli i chyba tym razem tu będę rodzić. Na razie zapoznaję się z położnymi, bo mam tu doradcę laktacyjnego i znajomą położną na patologii.

Hajmal - na całe szczęście mój tato nie chce się bawić w wybieranie. Widział mój typ i kazał mi go po prostu kupić. To dla mnie niezręczna sytuacja, bo nijak nie jestem mu się w stanie odwdzięczyć.

[emoji214] Kinga - 4.04.15 [emoji480][emoji166]
[emoji173] Milena/Michał - 18+6
Rodzicom nie trzeba :p
 
A powiedzcie mi moze to glupie pytanie ale chcialam was zapytac czy jak kupujecie ubranka z second handu to pierzecie je po zakupie czy i porem zaraz na koniec czy tylko przed porodem?

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ich teraz nie piorę, bo nawet nie mam na nie szafki. Dopiero przed porodem. Z resztą nowe też.
 
Dopiero was doczytałam ! Ja się własnie coś słabo poczułam, dziwne, bo tak jeszcze nie miałam.
Zaraz zabieram się za obiad. Kotlety mielone z młodymi ziemniaczkami i surówka z marchewki, ale taka z marchewka z majonezem i śmietaną.
Mąż mnie wkopał, bo jechał się ostatnio zameldować z właścicielką mieszkania (ona nie wie, ze jestem w ciazy, a nie zgodzila sie na mieszkanie tutaj rodzin z dziecmi) i wypytywała o mnie, a ja akurat byłam w Polsce i M jej powiedział, ze ja sie lecze ginekologicznie i musze jezdzic do Polski. Ona pod nami w budynku ma firme robiaca kanapki i one zaczynaja jakos 21-22 i chyba do rana. W kazdym razie ma dzisiaj podejsc, bo chce zebym tam przychodzila na pare godzin, skoro siedze w domu, bo ona potrzebuje rak do pracy. Trochę się obawiam, bo po 1 będę musiała na razie ukrywać ciążę przed babkami tam pracującymi, po drugie to jest praca cały czas stojąca i jeśli to 3-4h , to dam radę, ale więcej nie. Zawsze mogę jej powiedzieć, ze mam chory kregoslup i nie mogę długo stac. Nie usmiecha mi sie to, bo wiecej klopotu niz to warte, ale na razie w sumie bardzo potrzebujemy pieniedzy, bo wszystkie oszczednosci poszly na wyjazd tu i tez nie chce z siebie robic takiej ksiezniczki przed mezem, ze nie moge nawet kanapek robic dla paru groszy.
 
A co zrobicie kiedy wlascielka mieszkania się zorientuje ze jesteś w ciazy ? Nie będziecie mieć z tego tytułu jakiś nieprzyjemności ? Chyba ze planujecie zmienić mieszkanie przed narodzinami ? A będziesz w stanie ukryć przed tymi dziewczynami brzuszek ? Dla mnie 3-4 godz stanie to jest dużo. Ale to pewnie przez to ze mi coś uciska kręgosłup

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
AnScarlett właśnie, a co jak ww końcu się dowiee?

Kochanna spróbuj, może akuray dasz radę... ja sama pracuję nadal po 7-8h, dzwigam dziecko w pracy, mam skolioze i póki co jeszcze nie ma tak źle...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny Czytam Was na bieżąco ale jakoś ciężko mi się zebrać żeby coś napisać zwłaszcza że wczoraj byłam 10 godzin w pracy i miałam ruch także nawet nie miałam czasu nadrobić. U mnie jakoś leci ruchy czuję ale nadal takie delikatne aż czasami się martwię a wizytę mam dopiero 30.
Nadal mam problem z synkiem który uparcie przychodzi do nas co noc i nie mam pomysłu jak to zmienić.
 
reklama
Cześć dziewczyny Czytam Was na bieżąco ale jakoś ciężko mi się zebrać żeby coś napisać zwłaszcza że wczoraj byłam 10 godzin w pracy i miałam ruch także nawet nie miałam czasu nadrobić. U mnie jakoś leci ruchy czuję ale nadal takie delikatne aż czasami się martwię a wizytę mam dopiero 30.
Nadal mam problem z synkiem który uparcie przychodzi do nas co noc i nie mam pomysłu jak to zmienić.
U nas jest to samo z młodą, są dni , ze ładnie przespi noc , ale prawie dzień w dzień o 3/4/5 przychodzi do nas wdo wyrka a mnie potem wszystko boli [emoji19]
Dziś nie chce jej położyć spać po południu i obejrze co i jak bedzie a na noc jakies cieple kakao jej zrobie [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t6d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry