reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
To szybciutko? Jaki zamawialas? Ja dla dzieci nie mam jeszcze nic. Czekam na kolejne usg by usłyszeć ze że wszystko jest ok, może jutro będę wiedzieć też jska płeć [emoji2]a Ty wiesz kogo się spodziewasz?na szczęście zaczęłam czuć ruchy delikatne [emoji2]
Czekam na córkę i syna, trafiła się parka. Wózek zamówiłam bo 2 miesiące będziemy na niego czekać a e sklepie uswiadomili nas, że jeśli producent nie wyrobi się z wózkiem do 15 lipca to dopiero w połowie września przyjdzie (w sierpniu wszyscy producenci mają urlop) wiec wole mieć wcześniej niż zostać bez [emoji6]

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Hej dziewczyny ;-) standardowo wstałam siku i już nie mogę usnąć...

Jadę dziś do lekarza rodzinnego. Glukometr wczoraj pożyczyłem od koleżanki i powiedziala mi, że lekarz rodzinny może wystawic receptę na glukometr i paski i dostanę bo za darmo w aptece, a za paski zapłacę tylko 4 zł, a nie 40. To pojadę, ale muszę jeszcze polezec. Ciekawe czy w przychodni uda mi się wejść do niego bez kolejki :-D haha ;-) poproszę Panią w recepcji, zobaczymy co mi powie ;-)
 
1494877245-aaaaaa.jpeg


1494877260-aaaaaa.jpeg


Dziewczyny zapraszam na ciepla szarlotke :)

12.10.2017 [emoji480]
Tak się nie robi! Kocham szarlotki i jableczniki . Teraz śniadanie nie przejdzie mi przez gardło [emoji52] podaj adres, wsiadam w auto i zaraz będę [emoji38]

[emoji127] 28.10.2017
 
Dzień dobry!
Aleście się rozpisały wieczorem [emoji33]

Ja dziś dość spokojny dzień, przyszła wyplata, więc muszę rachunki ogarnąć. Nie lubię tego.
O 10 umówiłam się z koleżanką na kawę, przeżywam trochę, bo ona jeszcze nie wie, że jestem w ciąży, a jest po stracie Maleństwa i w trakcie starania o kolejne, w przyszłym tygodniu ma mieć laparoskopię.

Ewka współczuję cukrzycy, trzymam kciuki, żeby dieta wystarczyła.

Vanja a czemu miałabyś się rewanżować tacie za wózek? Nie rozumiem. Przecież jak chce Wam zrobić taki prezent to super. Tylko żeby sam nie decydował.

Ja mam termin na 18.10, i prawdopodobnie też cc. Sądzę, że około 2 tyg wcześniej.

Hajmal, też już nie planowałam 3go. Po primo 39 lat mam, a secundo jestem po udarze. Na początku bardzo panikowałam, ciążą cieszę się od 2-3 tygodni dopiero. Do tej pory mam czasami ataki paniki. Ale w gruncie rzeczy jest cudnie, zawsze chciałam 3, to mam [emoji4]

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!

Fajnego wtorku Nam wszystkim życzę!

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
Ja do poradni mam 5min, to P ze mną jak był pozwolili mi jechać nawet do domu , ze może w domu właśnie sie poloze i będzie ok - ale tez nie dalam rady [emoji52] za tym 3/4 razem to mi na pawde zle na samą myśl juz było....

Spark a może to w zabrzu lub Chorzowie [emoji6]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t6d [emoji272]
W Rudziie na 100procent :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mocne kciuki za dzisiejsze wizyty:-)
U mnie dziś pracowity dzień. Najpierw w pracy do 13. Potem muszę ugotować zupki na dwa dni. Ok 16 siostra przywiezie swoje diabełki bo jedzie chłopa na lotnisko odstawić. A wieczorem ja muszę się spakować bo jutro ja lecę. Fajnie, że pogoda ma być ładna na te 3 dni :-)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej [emoji5] ja tez już wstałam jakąś chwilkę temu. Ale wczoraj zasnelam już po 21 [emoji28] dziś u mnie megaaa słonecznie więc nawet na zewnątrz nie wychodzę bo mam ręce Jeszcze czerwone po niedzieli [emoji6] posprzatam więc chyba mieszkanie. Dziś mój teść wraca z Polski i ma mi przywieźć chrupki znaki ser-ziemniak. Już się nie mogę doczekać bo od początku ciąży za mną chodzą A tu u nas takich nie ma [emoji54] a w sobotę jedzie do nas kolega i u niego sobie zamówiłam 7days czekoladowe... już mi ślinka leci [emoji6]

W którym tyg dokładnie robi się ta krzywa cukrowa? Myślicie ze jak się zapisze do gin na początek lipca będzie to wtedy Koło 24-25 tydzień to mnie zaraz na to wyśle ? Bo jednak wolałabym żeby Maz ze mną na tym badaniu był.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej [emoji5] ja tez już wstałam jakąś chwilkę temu. Ale wczoraj zasnelam już po 21 [emoji28] dziś u mnie megaaa słonecznie więc nawet na zewnątrz nie wychodzę bo mam ręce Jeszcze czerwone po niedzieli [emoji6] posprzatam więc chyba mieszkanie. Dziś mój teść wraca z Polski i ma mi przywieźć chrupki znaki ser-ziemniak. Już się nie mogę doczekać bo od początku ciąży za mną chodzą A tu u nas takich nie ma [emoji54] a w sobotę jedzie do nas kolega i u niego sobie zamówiłam 7days czekoladowe... już mi ślinka leci [emoji6]

W którym tyg dokładnie robi się ta krzywa cukrowa? Myślicie ze jak się zapisze do gin na początek lipca będzie to wtedy Koło 24-25 tydzień to mnie zaraz na to wyśle ? Bo jednak wolałabym żeby Maz ze mną na tym badaniu był.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Nie macie 7daysów? :o to smutne [emoji14]

Ja nie wiem jak z tą krzywą, ja mam 20tydzień, za 4tyg kolejna wizyta u gina a nie mam jeszcze zalecenia krzywej

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ale napisalyscie! ja w koncu dorwalam laptopa, to lepsze pisanie niz z telefonu :]

Piszecie o cukrzycy a ja wlascie wciaglam tabliczke RitterSport-a, matko musze sie ograniczyc !

Milosza urodzilam 37+6, teraz niby polozna powiedziala ze drugie zazwyczaj wczesniej wychodzi a ze mam termin na 29.09 to mam byc gotowa juz od poczatku wrzesnia.... No a ze musze miec "zaklepana" polozna do porodu to ma mnie od 8.09 w swoim kalendarzu, nie ze 4 wrzesnia idziemy na wesele :D

A powiem wam ciekawostke ktora powiedzial mi kardio u ktorego bylam- dopegyt w mniejszej dawce niz 4x na dobe dziala jak placebo... ciekawe bo wlasnie w pierwszej ciazy bralam 2x i na koniec 3x na dobe i jakos bylo ok... ale ja nie mialam innych objawow o jakich piszecie- puchniecie czy bialkomocz, ale fakt, ze w tamtej ciazy bylam ciagle zestresowana i znerwicowana... :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry