reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Prawie zawsze jest coś nie tak :) wybierz "mniejsze zło" :D tzn. To, co Ci najmniej będzie przeszkadzać z tych minusów :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No taki właśnie mam plan, tak zrobiłam w przypadku starszego syna. Wczoraj panika mnie ogarnęła [emoji4] damy radę [emoji123][emoji123][emoji123]

34bw90bvj7s2yzfl.png

82dokqi1appe9g4w.png

wff2kqi19yndsbel.png
 
reklama
Hormony buzuja wiec czlowieka nosi, teraz rzeczy ktore nie przeszkadzaly zaczynaja przeszkadzac. To normalne. W poprzednich ciazach u mnie czasem szlo na noze teraz jest duzo lepiej, nie klocimy sie chyba maz sie nauczyl przez ten rok co mu nie wolno.

Spark z rozka usztywnianego, wklad wyciagniesz jak by Ci nie pasowal ale taki jest wygodniejszy. Na poczatku to tak fajnie w rozku bo sie czlowiek nie boi. Teraz "modne" sa te takie otulacze obciskajace dziecko ale przeciez spelniaja ta sama funkcje co rozek tylko droższy.

Sundaj pieknie :) obawiam sie ze jeszcze troche i sie nie zmiescisz na tej polce.

Ja tez po mlodym wlozylam do pudelek osobno 56 osobno 62 a cala reszte do toreb tych mocnych, przed chwila wybralam pare malych ciuszkow, czapki, skarpetki rekawiczki i kocyk. Tak wrazie w zeby maz sobie poradzil. I tak te ciuszki trzeba jeszcze wyprac, ale to z tym sobie juz da rade.

Na kaszel, przeziebienie, anginy bardzo dobre jest postawienie baniek. Tylko temperatury powyzej 37 nie moze byc. Teraz sa banki takie na pompke bezogniowe. Jas mi ciagle chorowal 3 razy w roku antybiotyk na oskrzela i gardlo, postawilam raz po tygodniu drugi i mial od tego czasu nieduzy kaszel w grudniu i jak narazie odpukac zdrowy juz cale 2 lata. Na poczatku w nie nie wierzyłam, podobnie jak nasi znajomi, sprobowali bo juz sami nie wiedzieli co zrobic i ich mloda tez od tego czasu zdrowsza.

Coreczka sie przyzwyczaji tylko trzeba na nia bardzo uwazac zeby nie byla zazdrosna bo jeszcze mala.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozek to tylko z wkładem kokosowym, jest wyciągany nie próbuj go prac bo sie zrobi miekki !!

Bum ładny brzuszek

Już wam zazdroszczę tych spacerów,

Zoyka bardzo ładne ciuszki, miałam iść an ciuchy wczoraj no i niestety...

Polecam suszarkę do prania, ubrania są mięciutki, nie ma paprochów i nawet stare ręczniki sa dużo milsze. U mnie koszt jednego cyklu to ok 1zł, ale do prasowania zostają mi tylko koszule, sukienki, żadnych bawełnianych ubrań nie prasuje bo jak wyciągane to sa milutkie i nie pomięte. Wcześniej co tydzień miałam stertę i prasowałam średnio 2 godziny, Wiec jak by nie patrzył jest oszczędniej, no i wygodniej.

Bardzo ładne pieluszki
Mi się marzy, bo moi rodzice mają od urodzenia mojej siostry, czyli 18 lat i jest super. Suszarka to na prawdę cud :) W Polsce są dość drogie, w Niemczech widziałam, że tańsze.
 
Ja akurat rozek olewam, mialam z wyciaganym usztywnianiem i bylo to dla mnie niewygodne :)
 
Witam czasami czytałam was dziewczyny i przyznam się że wielu ciekawych rzeczy się dowiedziałam nie mam konta na portalach społecznościowych i nigdy nic nie pisałam na forach dlatego nie miałam odwagi ale postanowiłam się odważyc i dołączyć do was gdyż coraz częściej tu zaglądam. Jestem Beata termin mam 19 .10
 
Sa drogie, brat zaplacil 2,5 tys. Tyle bym nie dala, kiedys mu mowie zobacz na tych powystawowych aukcjach. Znalazl rozne do 1 tys nowa z jakas krótsza gwarancja (nie pamietam na ile). Sprowadzona z Niemiec, sprawdzona, to tylko napisy ma po niemiecku ale to nie problem


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam pralkę i suszarkę w jednym i też jestem bardzo zadowolona. Kiedy jest ciepło to pranie na wymieszam na dwór ale przez okres zimowy często włączam suszarkę

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam już córeczkę i rożek miałam jeden ale dla męża nieocenioną rzecz bo w pierwszych dniach to tylko w rożku brał6
 
Pikusgr witaj w naszym gronie :-)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kobietki....
Nie odzywalam sie caly dzien ale caly czas jestem na biezaco...
Widze ze temat kocykow rozkow i seksu poruszalyscie....
U nas z seksem ostatnio cienko...ja mam straszna ochote ale moj m jakos nie bardzo sie zabiera za robote...poza tym ostatnio zle miedzy nami sie dzieje..nie potrafimy sie dogadac w podstawowych sprawach..moje hormony jeszcze szaleja i nie szczedzimy sie niemilych slow....
Nie wiem czy wytrzymamy do pazdziernika czy predzej sie rozejdziemy...
Zamiast cieszyc sie ciaza i zdrowym dzieckiem to mam ciagle stres i boje sie zeby nie zaszkodzic malenstwu...
Dwa kocyki juz mam...jeden cienszy drugi gruby do wozka...rozek zapewne tez kupie ale bez tego usztywniacza...kupilam przy synu i szybko wyciagalam to usztywnienie bo mi przeszkadzalo...
Bylam dzis w smyku niby przeceny byly ale nic specjalnego nie bylo...
Wozki patrzylam..bardzo spodobal mi sie adamex pajero i barletta...spacerowka nawet niezle wygladala...i mysle ze trzena by sie w koncu na cos zdecydowac..bo co pojde do sklepu to inny mi sie podoba...
Dobrej nocki...ide plobejrzec przyjaciolki...

Kochana, to może znajdź sobie coś co Cię zrelaksuje, bo nie możesz się tak przejmować...Może jakieś ćwiczenia rozluźniające albo nie wiem co, bo się wykończycie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry