reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wczoraj nie moglam patrzec tak bylo brudno, sprzatal cale popoludnie, ja nastawilam tylko pranie chcialam pierwszy raz wyprac z chemii reszte rzeczy dla dziecka. Moj jak sprzata to robi to dokladnie tylko ze rzadko.

Ewka ja mam te pare drzewek i krzaczkow oslonietych od polnocy i zachodu u mnie tez obmarzly kwiatki. Teraz po tym mrozie jeszcze nie bylam na polu, jak bede dzis miala dobry dzien to jutro pojde na krotki spacerek. Truskawki u mnie dopiero kwitna wiec jest szansa ze jeszcze cos z tego bedzie.
Jutro poprosze meza zeby wysadzil pomidorki, musze to zrobic przed poniedzialkiem bo juz mi kwitną na parapecie.
Dobrze ze tesciowa sie poczuwa do pomocy i ogarnia moj ogrodek za meza. Juz mialam w planie w przyszlym roku posadzic jarzyny gdzie indziej jak bedzie bardzo zachwaszczone.
Tak wogole to wspolczuje bo to ogromne straty w rolnictwie i sadownictwie beda pewnie w tym roku. Owoce ale i rzepaki kwitna, deszcz pada, slonca nie ma zimno.
Musze sie dzis logicznie spakowac do tego szpitala. Stwierdzilam ze jesli nie bedzie mnie brzuch bolal to nie zgodze sie zostac w szpitalu. Choc zebym w domu jeszcze miesiac polezala. Czytalam wypowiedzi dziewczyn z innego watku to z tymi problemami co moj lezaly do 28 czy 30 tygodnia w domu i tylko mialy kontrole. Moze mi tez bedzie dane. Przepraszam ze ja tak wracam do moich problemow ale jak jestem sama w domu to nie mam sie nawet do kogo odezwac.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymamy kciuki, żebyś mogła w domu zostać. Szpital to nic przyjemnego :(
 
reklama
Hormony buzuja wiec czlowieka nosi, teraz rzeczy ktore nie przeszkadzaly zaczynaja przeszkadzac. To normalne. W poprzednich ciazach u mnie czasem szlo na noze teraz jest duzo lepiej, nie klocimy sie chyba maz sie nauczyl przez ten rok co mu nie wolno.

Spark z rozka usztywnianego, wklad wyciagniesz jak by Ci nie pasowal ale taki jest wygodniejszy. Na poczatku to tak fajnie w rozku bo sie czlowiek nie boi. Teraz "modne" sa te takie otulacze obciskajace dziecko ale przeciez spelniaja ta sama funkcje co rozek tylko droższy.

Sundaj pieknie :) obawiam sie ze jeszcze troche i sie nie zmiescisz na tej polce.

Ja tez po mlodym wlozylam do pudelek osobno 56 osobno 62 a cala reszte do toreb tych mocnych, przed chwila wybralam pare malych ciuszkow, czapki, skarpetki rekawiczki i kocyk. Tak wrazie w zeby maz sobie poradzil. I tak te ciuszki trzeba jeszcze wyprac, ale to z tym sobie juz da rade.

Na kaszel, przeziebienie, anginy bardzo dobre jest postawienie baniek. Tylko temperatury powyzej 37 nie moze byc. Teraz sa banki takie na pompke bezogniowe. Jas mi ciagle chorowal 3 razy w roku antybiotyk na oskrzela i gardlo, postawilam raz po tygodniu drugi i mial od tego czasu nieduzy kaszel w grudniu i jak narazie odpukac zdrowy juz cale 2 lata. Na poczatku w nie nie wierzyłam, podobnie jak nasi znajomi, sprobowali bo juz sami nie wiedzieli co zrobic i ich mloda tez od tego czasu zdrowsza.

Coreczka sie przyzwyczaji tylko trzeba na nia bardzo uwazac zeby nie byla zazdrosna bo jeszcze mala.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tez polecam banki[emoji6]nas uratowaly w najgorszych momentach i bez antybiotyku się obeszlo[emoji4]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam tak z moim cały czas. Nic mi się nie dzieje w ciąży, więc mogę robić wszystko. Jestem na zwolnieniu i siedze w domu, to mój nawet majtki czy skarpetki brudne w łazience zostawia, ale w sumie nie mam co robić w tym mieszkaniu, to chodzę i po nim sprzątam.
Ja mojego uczyłam troche czasu, że.....smierdzace skarpetki i rzeczy z siłowni nie zostawia się w łazience na dole(taka glownie dla gosci, w ktorej mam blysk) tylko zanosi do pralni[emoji2]po jakims czasie sie nauczyl[emoji2]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj pikusgr! :-)




Zemszcze się na Tobie za te pierogi i jutro będę miała paszteciki z barszczem na obiad ;-) haha ;-) barszcz czerwony mam w lodowce w słoiku, a paszteciki od mamy w zamrażarce :-D





No super!Tylko obawiam się, że jeszcze chwila i ta jedna polka to będzie mało :-)
Ja narazie 2 szuflady w komodzie zwolniłam. W szafie najpierw muszę zrobić porządek, wynieść te za małe ubrania i już duz o miejsca się zwolni :-) ale już mężowi powiedziałam, że w pon w drodze powrotnej od lekarza jedziemy do Ikei oglądać komody ;-) może od ręki coś kupimy i już będzie miejsce. Tylko pewnie mąż do września będzie ja składał... :szok::szok:

Mój się w ikei zakochał w przewijaku z szufladami pod spodem i taki kupimy.
 
Ja nam takie cus:) ubranka moja mama kupiła bo już szaleje. Pajacyk Na 68 biała koszulka 62 słonie 68. A do szpitala to chyba mniejsze będzie wiadomo po wadze dziecka czy jak ?
Kochana kup sobie kilka na 56 do szpitala, potem 62 i 68 i tyle Ci starczy.
 
Ja mojego uczyłam troche czasu, że.....smierdzace skarpetki i rzeczy z siłowni nie zostawia się w łazience na dole(taka glownie dla gosci, w ktorej mam blysk) tylko zanosi do pralni[emoji2]po jakims czasie sie nauczyl[emoji2]

Napisane na LG-H440n w aplikacji Forum BabyBoom
My mamy ten problem, że w sumie mamy puste mieszkanie, a i tak się będziemy przeprowadzać, więc w sumie nawet nie ma gdzie rzeczy składować. Na walizkach jesteśmy.
 
Co ja dziewczyny dzisiaj odwaliłam to jest szok. Przyjechałam specjalnie z Niemiec, po czym byłam pewna, że mam dzisiaj lekarza, a zaglądam do książeczki i mam dopiero w poniedziałek na 12. Zawsze miałam w piątek i mi się teraz pomylilo. Mężowi to nawet nie powiem prawdy, tylko powiedziałam, że lekarz chory i przełożyli mi na poniedziałek, bo by mnie zabił, że jak ja zaglądałam tam.
 
Co do rozmiaru ubranek to ja prawie od razu ubierałam 62 i jeśli teraz nie będzie zapowiadało się jakieś bardzo małe to mniejszych nie będę kupować bo jak się nie ma wprawy to dużo łatwiej ubrać w rękawki można ppdwinać. 56 miałam tylko 1 komplet do szpitala i 2 body kktóre dostałam.
 
reklama
Hej laski ja dopiero wstałam ! U mnie wczoraj było tak pięknie a dziś deszcz leje [emoji52]

Co do ubranek ja 56 mam parę kupionych
* 4 komplety spiochy + kaftan
* 3 body krotkie
* 3 body długie
* 3 polspiochy
* 2 bluzeczki
* 3 pajace
Według mnie warto mieć pare na 56 - tez nigdy nie wiadomo jakih rozmiarow sie malenatwo urodzi [emoji4] a do szpitala bede miala naszykowane 56 i 62 , jak sie dzidziuś urodzi to P przywiezie [emoji5]

Łeb mi pęka [emoji13]



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t2d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry