reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tak mi powiedzial lekarz, mowil ze skonsultuje w poniedziałek z ordynatorem, i najpewniej zostane na oddziale. Jak mnie zlapia bole to od razu mam jechac, zeby rozgonic skurcze. Zas do Krakowa po 24 tc bo wtedy dziecko ma szanse. Czytam o tych bliznach odkad wrocilam i nic znalesc nie moge. Pisza ze jak ma ponad 2mm to powalaja rodzic. Tylko ze ona bedzie narazona bo przeciez brzuch bedzie rosl, i te skurcze, twardnienia. Mam nadzieje ze zle zmierzyl ze ma choc 3 mm ze bede mogla w domu lezec, choc jeszcze kilka tygodni.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymaj się Kochana !! Najważniejsze że jesteś pod dobrą opieką
 
reklama
Ja miałam jakieś grzybicze problemy, to mi gin. przepisała nystatynę. Po jednym dniu czułam się tak, jakby mi nic nie dolegało :) No tyle tylko, że jest na receptę, więc pozostaje poprosić o nią na wizycie. Ale szczerze polecam, bo uważam, że naprawdę pomaga.
Mnie dziś męczy rwa :-( :( Nie wiem, czy którejś z Was też to dokucza? Mnie tak boli cała prawa noga, że nie wiem, jak się ruszyć, żeby mi było dobrze. Już wróciłam po pracy do domu i wiem, że jak się położę do łóżka, to pewnie będę miała problem, żeby przekręcić się z boku, na bok o wstaniu nie mówiąc :/ Cholerstwo jedno :(
 
Ja też aplikatora nie używam. W ulotce nawet było napisane że nie zaleca sie go używać kobietom w ciąży:)

O, nie doczytałam, że tak jest. Ja używam aplikatora, bez niego miałam wrażenie, że za płytko i jakby więcej upławów (pewnie tylko wrażenie, ale tak już zostało)
 
Wrocilam do lekarza, szyjka trzyma a bole sa od szwu po cc. Szew jest bardzo cienki, lekarz kazal mi leżeć z przerwa na wc i przed zrobienie sobie kanapki.
W poniedzialek mam jechac na konsultacje do szpitala ale zabrac ze soba rzeczy bo najpewniej zostane tam do 24 tc jak dotrwam to pozniej przeniosa mnie do Krakowa na patologie. Jestem przerażona, nie spodziewalam sie, caly czas myslalam o szyjce a tu ten szew. Powiedzial ze zostalam zle zszyta przy cc i ze teraz nie ma na to ratunku tylko leżenie i rozganianie skurczu. Jestem strasznie przerazona, tym co bedzie dalej.

Trzymam kciuki bardzo mocno, by było dobrze. Przyczyna doleglieości jest jasna i w sumie zalecenia też konkretne. Pewnie żadna z nas nie chciała by czuć tego, co Ty teraz i niewielkim pocieszeniem może być stwierdzenie, że lepiej wiedzieć na czym się stoi niż mieć niejasną sytuację, ale ja tak uważam. Będę O Tobie pamiętać w modlitwie, tyle mogę zrobić :)
 
Dziękuję dziewczyny za pocieche.

Bum mnie uwieral dol brzucha od poczatku, trudno mi bylo siedziec a w samochodzie jeżdżę lezac na boku. Teraz to ma ses. Diagnozowali mi szyjke macicy ale ta na szczczescie sie nie skraca. No i przy szyjce nie boli.

Bolal mnie dolem brzuch, poprzecznie jak szew. Tylko ze nie czulam bolu takiej kreski.

Mierzyli mi szew ale zawsze mowili ze jest dobrze. W najcienszym miejscu ma 2,5 mm. Na pomiarze z 29 kwietnia mial 5,9 mm wyglada ze mierzone w innym. Mam nadzieje ze prawda lezy posrodku, maz mowi ze moze gin chcial mnie nastraszyc zebym lezala. Tak bardzo bym chciala zeby tak bylo.


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny zaraz zadrapie się na śmierć! Swędzi mnie cały brzuch. Cały już jest w czerwonych kreskach, smaruje kremem ale to nic nie daje. Któraś z was ma na to radę?
 
Dziękuję dziewczyny za pocieche.

Bum mnie uwieral dol brzucha od poczatku, trudno mi bylo siedziec a w samochodzie jeżdżę lezac na boku. Teraz to ma ses. Diagnozowali mi szyjke macicy ale ta na szczczescie sie nie skraca. No i przy szyjce nie boli.

Bolal mnie dolem brzuch, poprzecznie jak szew. Tylko ze nie czulam bolu takiej kreski.



Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Kurcze bo mnie od czaau do czasu tez podbrzusze boli , ale mi mowil, ze po cięciu może tak być czuć ....
Musze moje gina podpytac o to...
Łez i pachnij [emoji11][emoji8]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t1d [emoji272]
 
Dziewczyny zaraz zadrapie się na śmierć! Swędzi mnie cały brzuch. Cały już jest w czerwonych kreskach, smaruje kremem ale to nic nie daje. Któraś z was ma na to radę?

A czym smarujesz? Może zmień preparat? Mnie po kremie na razie przechodzi
 
reklama
Bum niech sprawdzi na wizycie. Nie zadawalam sobie sprawy z powagi sytuacji, myslalam ze ma bolec po cieciu. Nie chce Cie straszyc, ja nadal czuje sie jak by to byl zly sen.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry