reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A co do imion to jeszcze mi sie przypomniało jak moja Lena się urodziła i:
-jeden brat do mnie mówi " ty a jak ta Teoja córka się dokładnie nazywa? Leokadia?" -nie mam pojęcia skąd to wziął, myślał, że zdrobnieni to przy Helenie bym się nie zdziwiła ale Leokadia to nie mam pojęcia jak on to złożył.
-drugi brat pochylił się nad moją córeczką i mówiąc zdrobniale za pierwszym razem powiedział (jakoś może instynktownie?) takim słodkim głosem "no co Leniu" po czym odrazu się zastopował, z takim zonkiem na twarzy i dodał "ale żeś jej imię wybrała, jak je zdrabniać?" haha ale sie z niego nabijałam.
 
reklama
Ja wcale nie wymiotuje, w poprzednich ciążach tez nie :)
Zazdroszcze ! [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
A co do imion to jeszcze mi sie przypomniało jak moja Lena się urodziła i:
-jeden brat do mnie mówi " ty a jak ta Teoja córka się dokładnie nazywa? Leokadia?" -nie mam pojęcia skąd to wziął, myślał, że zdrobnieni to przy Helenie bym się nie zdziwiła ale Leokadia to nie mam pojęcia jak on to złożył.
-drugi brat pochylił się nad moją córeczką i mówiąc zdrobniale za pierwszym razem powiedział (jakoś może instynktownie?) takim słodkim głosem "no co Leniu" po czym odrazu się zastopował, z takim zonkiem na twarzy i dodał "ale żeś jej imię wybrała, jak je zdrabniać?" haha ale sie z niego nabijałam.
Oooo dobre hahaha [emoji23][emoji23]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
Hej, witam się majówkowo :)
Co do imienia to my zastanawiamy się własnie nad Zofią (narazie nasz faworyt), Hanną (chociaż wczoraj teściowa powiedziała, że jej się śniło, że tak mała będzie miała na imię i mnie jak dla mnie już to imię odpada :p), Kornelia i Oliwia. Jest jeszcze trochę czasu, więc na pewno coś wybierzemy ;)
Jeśli chodzi o ciemniejszą linię, to u mnie akurat się pojawia ;)
Mdłości już dawno nie mam, za to włoski na brzuchu o których pisałyście jak najbardziej tak. Już się bałam, że tylko ja tak mam, że robią się ciemniejsze i jest ich duuużo więcej, ale jak poczytałam, że u Was też, to od razu mi ulżyło :p
Ja za fb chyba nie do końca jestem, ale pomyślę ;)
Byłam w Lidlu po te bodziaki kopertowe, ale wzięłam tylko jedne i chyba dobrze, bo jakoś specjalnie do mnie nie przemawia to rozwiązanie.
Wózek póki co to chyba będzie X lander XA, ale w sumie nie wiem na 100 %, musimy pojechać gdzieś do sklepu i zobaczyć jak się prowadzi i tak wysoka jest rączka, żeby mąż nie chodził przy nim zgarbiony.
Waga - narazie około 3,5 kg do przodu, chyba nie jest źle :p
No to chyba tyle co udało mi się zapamiętać z poruszanych przez Was ostatnio tematów. Strasznie dużo produkujecie, normalnie nie nadążam :)
Miłego dnia, u mnie słonecznie więc zmykam zaraz na ogródek ;)
 
Ja juz po badaniach, ręke mam tak słabą, bedzie musiala odpoczac. Wizytujecie dzis? :)

12.10.2017 [emoji480]
 
Mi znów niedobrze [emoji40] wymiotujecie czasem jeszcze , czy ja to ino taki przypadek? [emoji52]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
Ja mialam nudnosci moze z trzy tygodnie, wymiotowalam kilka razy, ale to na samym poczatku, potem wszystko ustalo i do teraz nie mam nic, czasem zrobi mi sie niedobrze, ale to jak jakis zapach mi mocno nie podejdzie, poza tym mam spokoj :) ale wszystko jeszcze przede mna, takze nie martw sie, moze do mnie wroca mdlosci a tobie ustapia :)

12.10.2017 [emoji480]
 
xbumx ja już nie wymiotuje, ale w niedzielę robiłam kanapki do zoo i na sam widok paszteciku miałam odruch wymiotny ale powstrzymałam go. Także jeszcze mi się zdarza.
 
Witam Was w ten zimny poranek!U mnie wieje jak w kieleckim (żart) głowę chce urwać.
Hejmal pisałaś chyba,że bierzesz acard.Ja też biorę. W sumie to do końca nie wiem na co ale jest prikaz od gina to biorę.Jeszcze Luteinę dowcipnie 2x1, i doustnie 1x1 no i ten nieszczęsny Clexane w brzuch. Do wczoraj bralam Encorton ale gin kazal juz przestac.
Co do imion, to powiem Wam dziewczyny, ze pracuje w szkole i najwiecej jest Zosiek, Hanek, Paulinek, Ewelinek, Milenek, Oliwek a no i Majek. Taka moda...
Ja bedę miała chłopca ale nie mam pojęcia jeszcze jakie dalabym imie. Mnóstwo jest Antosiów, Stasiów, Brajanów, Oliwierów, Wiktorow...
Praktycznie nie ma imion takich jak Mieczysław (Miecio) ktore uwazam jest calkiem fajne. Ja mam w rodzinie chlopca o imieniu Mieszko i wszyscy mowią na niego Miesio. Kto co lubi...
Znajoma ma synka o imieniu Iwo. Oryginalnie.
My wczoraj z mężem tak sobie rozmawialiśmy, że jakby sie nam udało i urodzi się nam zdrowy synek to kiedy ja bede w szpitalu to on skreci lozeczko a ciuszki czyste i wyprasowane( przygotowane byly dla corki ktora zmarla po 2 godzinach ale pisalam o tym) odrzuci tylko różowe. Ja wiem jaka to trauma dla rodzica skrecac spowrotem lozeczko i pakowac niewykorzystane ubranka i pieluchy...
Pomysl na fb srednio mi sie podoba. Tu jest fajnie z wami.
Pozdrawiam
 
xbumx ja już nie wymiotuje, ale w niedzielę robiłam kanapki do zoo i na sam widok paszteciku miałam odruch wymiotny ale powstrzymałam go. Także jeszcze mi się zdarza.
Oooo ja mam właśnie tak samo, tylko powstrzymywać nie umie [emoji52]

Co do FB ta grupa jest dla chętnych [emoji4]

Baslan a jak brzuszek rośnie , corcia daje znaki? [emoji5]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
reklama
Co do imienia u nas zostaje Mikołaj [emoji170]
Na dziewczynke byłaby Alicja - no ale jest siusiak [emoji38]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t0d [emoji272]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry