reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Kania- mówisz Krosno ja będę dokładnie w Królowej Górnej :)
Sarisa, Mała Mi ja Krakowa nie popuszczę ostatnio byłam jak z Olką w 5 tyg ciąży byłam i że miałam zły humor to nic nie zobaczyłam za bardzo, chociaż dzwon macałam. Tylko nie znam jeszcze terminu, ale jakoś chyba w lipcu, albo początek sierpnia. Z miłą chęcią się zobaczę.
Ragna- a ja widziałam jedną akurat w trakcie skasowałaś, ale udało mi się luknąć na kieckę bardzo fajna, zresztą ty też niczego sobie babka jesteś.
wioli- czyli jak masz tam chatkę to chyba tak szybko tu nie wrócisz do PL?
Mała Mi- przez te ceny paliwa M musi siedzieć tydzień poza domem, bo mu się nie opłaca codziennie wracać po 200 km w jedną stronę, a tak gdyby paliwo było niższe to by wracał codziennie do domu.
 
reklama
Makuc, no usunęłam, usunęłam. Jeszcze by się mąż obraził, że go tak na forum wrzucam, o siostrze, DJ'u i ciotce, którzy też się tam znaleźli, nie wspomnę ;-)
 
Ragna pozwoliłam sobie kiedyś zobaczyć Twoje fotki jak wstawiałaś no i teraz te ślubne. Bardzo ładnie wyglądałaś - miałaś śliczną sukienkę i bardzo ładną fryzurę. I wg mnie bardziej Ci ona pasuje niż obecna :zawstydzona/y:
 
wybaczta że nie odpiszę wszystkim ale mój mózg dzisiaj nie pracuje
zakodowałam że wioli chce ode mnie ślubna sukienkę kupić:rofl2::-pi że jest mega laska:tak::-)i że ragna cudownie wyglądala w jej najważniejszym dniu:tak::-)i ze dawidowe nie widziałam:confused:że maqc jednak niema zamiaru stchórzyć ale wzorem sie pochwalic nie raczy:-psariskowi brzusio faluje, już pod euro chyba:-D:-D:-Dco to w czerwcu za falowanie będzie to strach mysleć jak już ćwiczy:-D:rofl2::laugh2:i że kania biedna znowu cierpi...:***i że beti znowu "nawiedzona" była(jakkolwiek to nie brzmi:rofl2:):crazy:a nocka z tego co kojarzę nawet w porządku była:-)a Aliś ma mega talent i chce ze mną spółkę organizatorską zakładać:rofl2::-)ja bym jeszcze sariska przygarnęła;-)i.... heh, nie pamietam albo pamiętałam i zapomniałam bo chyba młoda nie zasnęła jeszcze i zapodała alarm dźwiękowy:baffled:ciekawa jestem jaka nocka nas czeka...
 
RAGNA wrzucisz je na sek. raz jeszcze? plis :-)
IDA nie raczy, bo wzoru dokładnego nie ma :-p;-) (znaczy ma ale on i tak do poprawki idzie) 3 kruki na łydce takie wielkości połowy palca serdecznego, same, bez cieni i bez większych szczegółów :rofl2: a nocka mam nadzieję, dobra będzie. W kazdym razie moje kciuki masz.
 
reklama
mała mi, nie zarzucaj;-)jak juz to jakieś koronki dla męża:-Dpiszę używając połowy mózgu więc liczę na wyrozumiałość:zawstydzona/y:
w ogóle to młoda ma niezła kondycję - taką trasę przeszła że szok. i po spacerku ją ta temp złapała:baffled:
maqc, a ty z krukami masz coś więcej do czynienia czy tak je po prostu lubisz?:rofl2::-D
 
Do góry