reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

RAGNA dziękuję :)))))) suknia bardzo ładna i Ty oczywiście też :-) wogóle jaka Ty szczupla jesteś :szok:
IDA mam doczynienia cosik nieco więcej niż lubienie ;-) (patrz ich symbolika ale ta mitologiczna a nie współczesna :D)
 
reklama
Kania- mówisz Krosno ja będę dokładnie w Królowej Górnej :)
Szczerze to nawet nie wiem gdzie to jest, ale jak w moje strony się kiedyś zapuścisz to zapraszam :-)
Ida mam nadzieję, że nocka jednak będzie okejos mimo tych alarmów.
Ragna to mąż powinien być wdzięczny, że się nim m.in. chwalisz ;-)
Ooo widzę, że Ika się pojawiła ze swoją weną ;-)
Makuc ja czekam na efekt końcowy, czyli fotę łydeczki ;-)

U Nas pierwszy alarm, tylko czemuż to???
 
Makuc, koniecznie musisz fotkę tatuażu tutaj zaprezentować. Pewnie ograniczysz się do zamkniętego, więc pamiętaj, żeby podesłać mi na priva. Mnie także podobają się tatuaże. Kto wie, może też się kiedyś odważę?
Właśnie mi mąż pokazał:
tusk - najlepsze obrazki w sieci
 
Makuc to wiesz czy nie?
Ida a o sobie coś?
Ikaa no pcham sie drzwiami i oknami ale niechcą mnie wpuścić babska jedne;-)
Kania moze jakiś zły sen?śpi dalej?
 
maqc, przez ciebie wlazłam na wikipedię coby sie podszkolić:-pi zastanawiam się które z podpunktów ci po głowie biegają:confused:

hehe, a mojej sukni chyba nikt nie chce oglądać:-p
 
reklama
Ida zapodaj fotę bo ja ciekawa jestem :-) mojej też ;-)
Wioli83 chyba zły sen, śpi dalej.
Ragna zdjęcie Tuska odjazdowe ;-):-D:-D:-D U Was też alarmy hmmm??? Kurcze zmówiły się dzieciaczki czy co??? Moja coś przy szczebelkach majstruje tylko nie wiem czy na śpiocha, czy się zaczyna zabawa :-(
Ika zdradzasz Nas??? ehhh Ty nie dobra:-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry