reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

Wioli83 ja widziałam, ale ode mnie decyzja nie zależy.
Faktycznie w Polsce życie jest drogie, wszystko jest teraz drogie a najwięcej pieniędzy się przejada, taka prawda :-( I masz rację rachunki, raty, żłobki, przedszkola i kasy nie ma...
A Wy mieszkacie w domu, czy w bloku???
 
reklama
Mała Mi, zdjęcia na fejsie Ci wysłałam, ale mogę na chwilę tutaj wrzucić dla Wioli:)
Wioli, ja Twój apel zobaczyłam, ale ja akurat nie mam w tej sprawie nic do gadania. Jak już będziesz na zamkniętym, to mam nadzieję, że z głównego nie umkniesz? Macie w ogóle zamiar do PL wrócić?
A, Wioli daj znać, jak już foty obejrzysz, to usunę.
Zobacz załącznik 440516Zobacz załącznik 440517Zobacz załącznik 440518
 
Ostatnia edycja:
wioli przerażają mnie tacy ludzie o których piszesz..

Dziewczyny macie racje że w PL trzeba zarabiać naprawdę duże pieniądze żeby móc na wyższym poziomie żyć. Ostatnimi czasy to mnie przerasta cena żywności, bo po prostu robiąc zakupy widzę że kiedyś za to samo płaciłam o wiele mniej a teraz eh. Szkoda że ceny idą w górę a wypłaty stoją w miejscu albo i maleją.
A cena paliwa to w ogóle mnie przeraża:szok:
 
Kania w domku w takiej szeregowej zabudowie dostaliśmy te mieszkanie z takiej agencji to działa na takiej zasadzie ze mogę tu mieszkać całe życie po jakimś czasie mogę je wykupić za niższa cenę no i płace mniej niż z agencji nieruchomosci możemy sobie robić remonty i wszystko robić pod siebie dostaliśmy je puste wszystko musieliśmy zrobić sami
 
Ragna wow, ja też mam w takim stylu kieckę ślubną, nie powiem że identiko ale b. podobną.
Mała_mi no co Ty, jak to płace nie idą w górę??? Od nowego roku wzrosła najniższa krajowa :-), tym samym na wyższym szczeblu też pewnie będą podwyżki !!!
Wioli83 to fajny taki domek, kurczę ja marzę o własnym malutkim ale z taką pracą i pensją to mogę tylko się napatrzeć w katalogach...Moi rodzice mają działkę na takiej zabudowie, ale znając ich to sprzedadzą, zanim ktokolwiek się na tym wybuduje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry