reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

hej a ile u was w miastach kosztuja zajecia w klubie malucha i ile trwaja?
p.s. u nas nie trzeba biznes planu tylko wniosek wypelnic
 
reklama
Strip no to super....wiesz co w krakowie różnie, ale chcesz taki klub malucha jak przedszkole? czy taki bardziej kulkoland bez jedzenia, tylko dla zabawy dzieciaki przychodzą na godziny? itp itd
 
KANIA w trakcie ;-) ale tak jak pytalaś rano - mam do niej podejście wiadomojakie, więc staram się nie przemęczać :laugh2:
 
2 h zajec ogolnorozwojowych stopniowe przywyczajanie do rozstania z rodzicem by pojscie do przedszkola obylo siw bez histeri itp. w sklas: zajecia plastyczne wejda, muzyczne, ruchowe, jezykowe (metoda musical babies), po godzinie nastepuje mala przerwa na wspolny maly posilek, prowadzialm takie zajecia dwa razy dziennie pracujac w ldz, od 10-12 i od 17-19. generalnie rodzice i dzieci zadowoleni. sporo chetnych bylo. koszt 15 zl za h lub 25 za 2 h. zajecia dla kazdej z grup byly dwa razy w tyg luz raz w tyg jak ktos wolal.
 
Strip u nas w Klubie Malucha cyt. "Pozostawienie dziecka „Na godziny” w cenie: 5 zł./godz.
Wyżywienie osobno - 8zł stawka żywieniowa.
 
makuc moja jakoś dziś nie wydziwia jak narazie ale zobaczymy co to będzie po dzremce jak wstanie
kania no czapkę w domu nie bardzo bo i tak mnie nikt nie ogląda a jak ktoś przyjdzie to nie otwieram i tyle:-pnie ma mnie;-)
 
reklama
kania fajnie miałaś z tym sklepem, mogłaś przebierać i przebierać we wszystkim:-D
strip ja to na Twoim miejscu bardziej sugerowałabym się cenami za taki klubik w pobliżu Twojej miejscowości bo każdy region w PL trochę inaczej to ma. Na przykład mój Śląsk rodzinny jest o wiele tańszy w tych sprawach niż np Kraków tutaj. No a pomysł na biznes super!!
Doris ja to chętnie skosztowałabym tego sushi tym bardziej że jeszcze nigdy nie jadłam, bo zawsze się bałam:szok:
makuc ja to się obawiam co będzie z moim łobuzem jak wstanie , bo do południa broił nieźle i jestem zła że pogoda za oknem do kitu, bo na spacer byśmy na pewno wyszli gdybym miała już dość:-(
 
Do góry