reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

hejka

ja mam dzień szalony, moje dzieciaki standard 6 wstały, ale nocka o dziw przespana z jedną pobudką, poszłam spać przed 12 i Arek jak się obudził o 23,30 tak dopiero o 3 więc jestem wypoczęta. ciekawa jestem jak długo. Byłam jeszcze w sklepie z dzieciakami, obiad zrobiłam, coś posprzątałam i teraz siedzę i za dużo jak dla mnie pisałyście.

Sarisa- to wczesna pora na pobudki dzisiaj, a widziałam twoją modelkę, jakie miny robi. A co do kopów, to ja przy drugim miałam mniejsze kopniaki, Olka dawała czadu w pracy wystać nie mogłam a Arek to tylko mnie miział,.
Roxanka- ja też nie lubię myć włosów, a wczoraj nie umyłam i mam ciągle popiół wstyd.
wioli- ja nie jestem obecna zawsze jak ktoś fotki daje, no cóż moja wina, ale wierzę, jak dziewczyny piszą żeś młoda i rześka jesteś, tylko ja ciekawska bardzo jestem z kim mam do czynienia po drugiej stronie kompa.
Doris- podziwiam że jesz surowe ryby ja nie lubię i nie ufam, może dlatego, że pracowałam w rybiarni przy kontroli i widziałam ile zarazy jest w rybach. No ale też podziwiam umiejętności kulinarnych.
Mała Mi- a ty z Kraka jesteś, może akurat będę w Krakowie w tych dniach, bo wybieram się na wakacje koło Nowego Sącza i zamierzam odwiedzić Kraków, tylko nie wiem którego M będzie miał wolne.

To tyle jak na razie dałam rady ogarnąć.
 
reklama
witam na szybko bo zaraz do pracy ide, na szybko was poczytalam. SARRISKA poslij m ito videlo:))
ALICJA wg mnei dobrze napisalas NAT o tych neisnaskach i neirozumieniu sie. cudownie by bylo gdyby kazdy nas rozumial i z kazdym mozna by sie dogadac... powiem wiecej: do zrzygania by bylo nudno!!! lepiej czasem sie popstrykac:)))
NAT ja staram sie ciebie zrozumiec ale naprawde wroc do nas postaraj sie zapomniec o tych zgrzytach, nie przybieraj sobie do glowy az tak bardzo wszytkiego bo nieraz ktoras np mojego pokroju tzw "niewyparzona geba" moze cos nawet niespecjalnie palnac i bedziesz czula sie urazona. wiecej luzu laska i bedzie lepiej przede wszystkim dla ciebie samej. pamietaj: co nas nei zabije to nas wzmocni:))
STRIP pomysl na klubik malucha masz super tymbardziej ze twoj klusek moglby byc z toba wtedy non stop:))
MALA MI a no widzisz.. mijasz mnie jak hmmm:)))))))) nie powiem co:pppp ale i tak cie lubie:)) tez zauwazylam ze nie odpisujesz mi mimo ze ja sie dobijam do twych drzwi:ppp
ogolnie nie mam zbyt czasu zeby kazdej z was odpisywac teraz.

SARISKA, DORIS, KANIA- no dokladnie ..dobrze ze Leane nic sie nei stalo ale gruchnela na glebe tak ze szok....
 
Przeczytałam pobieżnie i nie bardzo pamiętam cokolwiek. Opiekunka siętłumaczyła, że myślała, że jej przejdzie (też mi tłumaczenie) to jej mówię, że mimo wszystko mogła zadzwonić dzień wcześniej. I pytam po co tak rano dzwoni to mi mówi, że chciała powiedzieć, ze ją gardło boli. To mówię jej, że przecież wie, że na 99% spimy i mogła później zadzwonić skoro i tak dopiero dziś łaskawie zadzwoniła to mi w kółko powtarzała, że chciała powiedzieć o gardle. Czułam jakbym z dzieckiem z przedszkola rozmawiała. A teraz HIT. Stwierdziła, że jak mi nie pasuje to może powinnam kogoś innego poszukać. No i się we mnie zagotowało. Najpierw tak wydzwaniała, tak jej zależało na pracy, a teraz z takim hasłem wyjechała. No i się doigrała, bo właśnie mam zamiar zadzwonić do tych innych babek, które też chciały się Laurą zajmować.

Alicja piękne zaproszenia.
 
Kroma ja Ci nie podaruję. Kiedy w Kraku będziesz? To małe spotkanko urządzimy.
Aliś a proszę Wesoła zabawa - YouTube. Ty też sama dekoracje w restauracji i zaproszenia robiłaś hahah ja też :-). Nawet serduszka z naszymi fotkami hehe. A zaporoszenia ładniutkie. I miło, że Isia z Zuu tańczyła hahah
E-lona to się doigrała. Powodzenia z tymi opiekunkami ehhh buuu
Dziulka miłego dnia w pracy.
 
Ja jak Elona- chciałam poodpisywac,ale że Amelka szału dostaje,jak widzi mnie na BB:-p;-),to musiałam ją wziąć na kolana- ona uwielbia oglądac "dzidzie z zębami",czyli suwaczki zębolkowe:-D.no i tak mi skakała na kolanach,że nie zarejestrowalam prawie nic- to tyle w kwestii czytania ze zrozumieniem :/.
Sariska- ja o filmik z Zuzią też poprosze,bo się nie załapałam:-(- Amelka będzie zachwycona:tak:
Elona- ano doigrała się.A skoro taka niekumata,to może i lepiej,żeby się Twoim dzieckiem nie zajmowała :p- jak tak pisałas o rozmowie z nią,to jakbym Namolną moja widziała (dziś tez była:no:)- tez można mówić,a ona nic nie kuma,o co ci chodzi....
doris- sushi,wow:tak::-).Ważne,ze smaczne było:-),nawet,jesli marudzisz,ze nie takie,jak chciałaś.Nie przejmuj się- trening czyni mistrza :-p:-)
Dziulka- żebys nie marudziła potem,że i ja Cię omijam ;-):-D- ciesze się,ze mimo wizyty taty jestes z nami:tak:.Jak się chce,to można- dziadkowi dac Leane,już ona go zajmie,a Ty na BB:-D
Co to ja jeszcze....?:zawstydzona/y::confused:
 
no to jestem ;-) pewnie i tak na raty będe nadrabiać ale lepsze wypociny w częściach niż żadne.

ROXI rozwaliłaś mnie tymi włosami. Żeby aż tak się na BB zasiedzieć? :laugh2: no we :-p cieszę się, że w pracy Ci się podobuje i że sprawia Ci ona przyjemność. Odnośnie tatuażu to akturat jego trwałość jest dla mnie najmniejszym problemem :-) w momencie kiedy robi się tatoo na prawdę przemyślany to tu nie ma problemu. Ja bardziej się boję, że mi się tak spodoba, że będe chciała więcej i więcej, więc wiesz.
RYSIA :-( wracaj no...
DZIULKA powiem Ci tak, jesteś kobietą z jajami - nie ma co :*


dzień wczorajszy ogranięty :-) później reszta.
 
Alis piękne zaproszenia powodzenia na bardzo przydatnych szkoleniach
Elona jak ma takie podejście do pracy to rzeczywiście lepiej poszukać innej babki
Kroma jeszcze kiedyś wrzuce zebys mogła wiedzieć z kim masz doczynienia;-)
Nachodzilam sie dzisiaj za wszystkie czasy samej drogi do szkoły to min 5 km:szok:Słoneczko ogrzewalo kubusiowi buzie z czego do końca nie był zadowolony ale ja bardzo:-)kurcze jestem Polka i powinnam sie cieszyć ze tylu tu wokoło jest Polaków ale jak idę do szkoły i widzę i słyszę te wszystkie babsztyle to aż sie noz w kieszeni otwiera co jedna to mądrzejsza
bogatsza piękniejsze niewiem jak można oszczędzać na jedzeniu na
dzieciach w imię dobrego auta:szok:Szczerze powiedziawszy to ja najwiecej wydaje na jedzenie nieprzyjechalam tu dorobić sie milionów chce poprostu godnie żyć
 
reklama
Do góry