reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
witam sie znad kawy, mloda buszuje:))) nocka do 8.15 przespana.
wlasnei wlaczylam pralke wiec moje dziecko lata jak pokrecone, od ksiazeczek i zabawek pod pralke:)))

JOLI wszystkiego naj dla twojej pociechy mlodszej z okazji roczku:))))))) ile roznicy miedzy naszymi jest?? 4 minuty??? moja sie urodzila o 9h51:))))

ROXI hapiberzdej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przyjezdzaj to wypijemy a co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u nasp ogoda boska, i tak najblizszy tydzien ma byc tak wiec u was w PL tez bedzie ladnie:)))
 
Bry...

Dziulka, Joli77 wszystkiego najlepszego dla Waszych Córeczek Leane i Gabi z okazji ukończenia 1 roczku, dużo zdrówka, radości, szczęścia i miłości :-)
Roxannka Wszystkiego Naj Naj Najlepszego w dniu urodzin :-)​

i wracam do pracy, resztę nadrobię później :-)
 
hejka

Makuc- a ja myślałam że wy roczniaki już, jak zwykle rozczepana jestem :-) to macie na zapas :tak:
Natolin- przynajmniej nie powinnam mieć bo po ostatnim cc miałam duże zrosty na macicy wycinane i mam mniejszą macice i lekarz mi mówił, że to ryzykowne.

dziulka- tu się nie pomylę i sto lat dla Lenki Zobacz załącznik 393948

jolli- i dla was oczywiście też sto latZobacz załącznik 393950

dla roxi też zdrówka z okazji urodzin Zobacz załącznik 393951
 
Ostatnia edycja:
KROMA- i znowu wtopa:) nie LENKI tylko Léane :)))))))) ewentualnie Leanki (nie ma polskiego odpowiednika:ppp) w kazdym razie dziekuje wam baaaardzo w imieniu Leane i corcia wam sle same slodkei buziaki:)
 
dziulka- czepiasz się ja sobie spolszczyłam, jakoś nie umiem tych obcojęzycznych imion wymawiać, tak samo jak moja bb nazwała syna Bojan, a ja Bogdanek :-)
 
reklama
KROMA no przeciez ja niezlosliwie:))) ale tak na serio to moja polska rodzina na nia mowia Leanka, albo tak jak jest czyli Leane:) LENKA to zupelnie inne imie:))) a ja na moja mowie Leanderkowiec i tez dziala:))))

wlasnie znowu podjechala pod pralke glizdusia....
 
Do góry