reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ROXI te wspominki... to jakby wczoraj bylo.... pamietam... wszystko pamietam:)))

wspolczuje Ptysiowi ze sie wybudzil z placzem buuuu:((( ucaluj go ode mnie to mu przejdzie:)
 
reklama
Dzień dobry.
Tym razem dla odmiany Amelka zdrowa,a my chorzy...:no::baffled:Wczoraj to już w ogóle zgon miałam- prawie cały dzień przespałam- M.,biedny,mimo,że też nie najlepiej się czuł,zajmował się Amelką.Mam nadzieję,że dziś lepiej będzie,bo nienawidze takiego samopoczucia:baffled:.
Co do "wątku wspominkowego",to też coś takiego właśnie miałam:)- jak byliśmy u Trzech Wiedźm,to Dorotka akurat szykowała ubranka,bo w rodzinie u nich urodziła się dziewczynka-Maja.A że ciuszki dzieciowe u nas krążą,bo ja miałam od niej po Zuzi i jej oddałam ,jak Amelka wyrosła,to jak znów je zobaczyłam,te pajacyki rozmiar "0",te bucie i inne ubranka,w głowie nie mogło mi się pomieścić,że niedawno Amelka była taka maleńka i je nosiła- siedzieliśmy z M. oboje nad tymi ubrankami z maślanymi uśmiechami:-D.
Dzis najlepsze życzenia z okazji roczku dla
Leane
i Gabi
Dziulka,Joli- wycałujcie swoje Księżniczki ode mnie- wszystkiego najnajnaj:-):-):-):tak::***
 
witam się z rana :-)

właśnie nasmażyłam niuni placków więc mam pare minut dla siebie zanim potworasek pochłonie wszystko :-p

Dziulka, JOLI wszystkiego naj dla Waszych Panieniek!!

torcik.jpg


i lece nadrabiać ;-)
 
wszystkiego naj dla Leane i Gabi z okazji roczku! Gratulacje dla dzielnych mam - DZIULKI i JOLI.

Muszę zacząć od sprawy MALEJ MI. Kochana, mam jeszcze taki pomysł, żebyś poszła do parafii w której chrzest powinien być zgłoszony i porozmawiała z proboszczem (rozumiem, że ten ksiądz, który udzielał chrztu nie jest proboszczem, czy się mylę?)
Zaraz się zastanowię gdzie dokładnie w kurii najlepiej to zgłosić.

PAOLCIA dziękuję, że pytasz. Niestety nie przeszło mi. Tzn bardzo chciałabym mieć drugie dziecko, ale nie wyobrażam sobie, żeby drugi raz to przeżywać i to jeszcze bardziej, bo wiedząc dokładnie co mnie może spotkać.

HAPPYBETI to zdrówka dla Ciebie!
 
mała mi masakra z tym księdzem :szok: aż sie głupio człowiekowi robi, pomyśleć że to księża są dla ludzi, a nie odwrotnie :/ oczywiście ze trzeba to już teraz załatwić bo im szybciej tym lepiej a akt chrztu będzie Wam przecież potrzebny przy wielu sakramentach więc musicie mieć pewność ze wszystko jest ok. Ja bym najpierw sama poszła, bezpośrednio nie zdzwoniwszy wcześniej, do księdza i wytłumaczyła grzecznie że potrzebujecie tych dokumentów. Jesli zacznie robić problemy itp, to bym powedziała że Ci bardzo przykro że tak postępuje, że w takim razie to Ty chyba musisz do kurii sie z tym zgłosić. I zobaczysz co on wtedy zrobi. jesli nadal temat oleje to ja bym to tam zgłosiła. Bez problemu obronisz "swoje racje" bo masz chrzestnych, świadków, zdjęcia itp. dokładnie jak sie zgłasza taką skargę to nie wiem, ale może najlepiej po prostu pójść tam samemu i zapytać albo podpytajcie swojego proboszcza.
co do mamy to sie nie przejmuj, na pewo szybko jej minie, przeciez to głupota, na pewno siebie uzmysłowi że akurat w takie sprawy to Wam sie wtrącać nie powinna bo Wy płacicie więc Wy ustalacie :tak: moja też by pewnie chciała wtrącić swoje trzy grosze :-p

kania jak Oliwcia dzisiaj?

paolcia mnie takie wspominki coraz cześciej dopadają :tak: a Wy już roczek zrobiliście, tak? bo nasze małe z tego samego dnia :-) z tym że u nas jest taki przesąd że dziecku nie robi sie imprezy przed urodzinami, czyli świętujemy w dzień ur lub po nim nigdy wcześniej. podobno to zły omen, ze można zapeszyć i dzieciu coś się stanie. Ja kompletnie przesądna nie jestem, czerwone wstążeczki przy wózkach mnie mega wkurzają ale tego akurat przestrzegać będę, bo w mojej rodzinie bardzo sie tego pilnuje :sorry2:

happy zdrówka dla Was :****

a ja dziś na 11 do pracy i siedze do wieczora bo zebranie z rodzicami i kolejna rada, jak o 20.00 bede w domu to bedzie cud :/ teraz mamy je już co tydzień :/ jak ja nienawidze wizytacji, masakra :/



aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

pieeeeerwsza będę pieeeeeeeerwsza:-D

Roxi

wszystkiego naj naj naj

z okazji urodzinek!


happy_birthday_klaudia.gif
 
Ostatnia edycja:
witajcie Oli poszła spać o 21 pierwsza pobudka mega wielka histeria nie można było jej uspokoić jeszcze nigdy tak nie plakała dałam jej przeciwbólowy syrop to się uspokoiła i końcu zasnęła .Ze dwa razy się obudziła i pobudka przed 6.
Roxi wszystkiego najlepszego
 
Alicja,ja o tym przesądzie nie słyszałam-robimy roczek tydzień przed ,bo M. musi wyjeżdzać- to i tak jest przeciągnięte,bo obiecał,że w ten weekend już będzie we Francji.Ale ja powiedziałam,ze nie ma mowy,trudno,musza poczekać- dziecko ma roczek raz:).
Co do papierów związanych z chrztem Łukaszka,to rozumiem,że MałaMi z mężem już się dopominali nie raz o nie i zero reakcji było.Chyba trzebaby iść bezpośrednio do proboszcza,niech on pogrozi palcem temu księdzu i od razu zastrzec,że jak w ciągu określonego terminu sprawa nie będzie załatwiona,to zgłaszacie to do kurii- powinno poskutkowac,nikt nie lubi kontroli itp.:)
 
reklama
Do góry