reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Kroma nie dość że pamietasz i tort upieczesz i przeslesz to jeszcze Dziulencji żle :-D:-p,żartuje Dziulka oczywiście a Tobie przy okazji święta życzę co by Twój telepphone zadzwonił dz4.jpg
 
reklama
siedze skupiona nad kompem i przez chwile mialam wrazenie ze .... LEane raczkowala pare kroczkow do przodu.... teraz nei wiem czy to moj zwid czy rzeczywiscie.... bo tak znad ekranu widzialam jak "przechodzila"..... musze przypilnowac..... grzybkow halucynogennych nie jadlam....:)))kawa tez bez domieszki....
 
hejka:-)
A ja wciąż na etacie strusia pędziwiatra i dlatego szybciutko chciałabym tylko złożyć najlepsze życzonka dla dzisiejszych roczniaczków:
Leane i Gabi sto latek "duże" pannice:-)Zobacz załącznik 393962
Ile słoników jest na pierzynce,
ile samochodzików w drewnianej skrzynce,
ile gwiazdek jest na niebie,
tyle wiary miejcie wciąż w siebie.
Takie oto me życzenia
w pierwszą rocznicę Waszego urodzenia:-):-)

no i oczywiście najlepsze życzonka urodzinowe dla naszego starszaka,która ma już trochę więcej niż 1 roczek,ale wciąż jest młodziutka:-)
Roxi to speszyl for ju:-)
wszystkiego_najlepszego_20.jpg
Aby puzzle Twojego życia
z wielu części się składały...
Pełne dobroci i życzliwości
wszystkie idealnie pasowały...
Tworzyły obraz barwny i cudowny,
przyjaźnią i miłością malowany....
Dawały SIŁĘ... - by być...by trwać...
Byś zawsze czuła się kochana... :-):-)

no i już uciekam życząc wszystkim miłego dnia:-D
 
Narazie wpadam tylko złożyć najserdeczniejsze życzonka urodzinowe naszej ROXANCE- kochana spełnienia marzeń, dużo miłości i radości i wszystkiego czego Twoja dusza zapragnie............ a reszta później ;-)

edit: Dziulka,Joli wszystkiego naj naj dla Leane i Gabi, Waszych cudnych córeczek to już kolejne roczki :-)

i jeszcze spóźnione życzenia na roczek :-) Przemusia Nice-girl, Danielka- Concity, Filipa - Frogg
i gratki suwaczkowe dla Alutka- Makucka, Karolka - Cambri, Boryska- Renatki, Darii- Daa, Malwinki- Nancy
 
Ostatnia edycja:
reklama
doris fajnie, że Dorian już tak spaceruje po domu. ja też lubię patrzeć jak Aga tak sobie sama chodzi wszędzie.
Maga a może powinnaś się udać na leczenie zaburzeń snu albo coś takiego. bo czasem takie niespokojne noce mają osoby z bezdechem podobno. faktycznie dobrze, że z córcią nie śpisz bo by mogło się to źle skończyć
Dziulka i jak praca? dzwonili?
Alicja ugryzienie kota w ogon zdecydowanie jest warte wspomnienia:-D
roxi pogratuluj koleżance córeczki
sheeney fajnie, że nareszcie zdrowi jesteście i oby nudności cię ominęły.
mała mi mam nadzieję, że sprawa z księdzem się wyjaśni szybko. dziwne, że tak zwleka z tym wszystkim bo nie wydaje mi się żeby to było tak mega pracochłonne. skoro wszędzie jest to załatwiane od razu to nie widzę dla niego usprawiedliwienia i powinnaś się tym zająć i do kurii się zwrócić. bo to jest jego obowiązek i raczej ważna sprawa tak więc nie rozumiem dlaczego twierdzi, że nie ma czasu... a jeszcze chciałam ci powiedzieć już dawno ale zapominałam, że jestem dla ciebie pełna podziwnu za tą biologię bo wiem, że to bardzo trudny kierunek. mam koleżankę, która z biologii zrezygnowała. maturę zdała na 90 i 100% chemię i biologię i po 2 latach zrezygnowała. a chciałam zaznaczyć, ze to bardzo inteligentna dziewczyna bo teraz na biotechnologii dostaje stypendia i w ogóle. także naprawdę szacun wielki dla ciebie.
beti zdróweczka dla was
dziulka, joli najwspanialsze życzenia dla was i waszych kochanych księżniczek z okazji pierwszych urodzinek!!!
roxi wszystkiego naaaaaj dla ciebie!

a ja w przesądy nie wierzę. gdybym wierzyła to jest ich tyle, że musiałabym się w jakiejś izolatce zamknąć. staram się żyć zgodnie z moją wiarą więc w przesądy i czary nie wierzę. tak jakw ciąży był przesąd, że nie powinno się o niej mówić do końca 3 miesiąca. ja powiedziałam od razu jak byłam z agusią w ciąży i ciąża książkowa była. o!:-) za to w pierwszej jak poroniłam to się nie modliłam żeby było ok a w drugiej modliłam się prawie codziennie i się udało.
chciaż w zasadzie 9 będą goście a 11 mamy mszę z okazji pierwszych urodzinek tak więc wyprawiane będą urodzinki w 2 dni:-)
 
Do góry