reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
ja na szybcioszka

dziulka Ogromniaste buziaki i życzonka Najlepszego dla Leane ode mnie z okazji pierwszych urodzinek!!!!!!!!

roxi widzę , że Ty tez dzis swiętujesz! Także Wszystkiego co najlepsze!!!! Szczęsliwego i bezbolesnego powrotu do pracy, pociechy z Ptysia i mnóstwo miłosci od małżyka.

Nie dam rady Was dzis nadrobić. mam robótkę w terenie ;-)

Miłego dnia wszystkim.
 
Alicja tak, my już wyprawialiśmy roczek, gdyż od 3 wracam do pracy i muszę się przygotować do tego psychicznie, więc dlatego tydzień wcześniej! A 29 tak jak Julci przypada chcę spędzić tylko z nią! Ja i ona, zresztą małż i tak bedzie w pracy, bo inaczej by człapał za nami :-D, mam tylko nadzieję, że będzie ładna pogoda to pospacerujemy sobie po parkach i placach zabaw! A o tym przesadzie akurat nigdy nie słyszałam, zreszta i tak nie wierze w żadne!

A ja coś czuję, że dopadł mnie stres przed pracą, bo wciąż tylko o tym myślę, boli mnie żołądek :confused: normalnie mam tremę, jakbym szła do nowej pracy! 21 miesięcy robi swoje :nerd:

Efa no to gratki dla licencjata!!
 
Dawidowe zdrówka dla Laury.
Roxannka również dla Patryczka dużo zdrowia a Ty pewnie od rana świętujesz z mężusiem :-) Gratulacje dla koleżanki !!! O widzisz jednak sprzątanko uskutecznione, super.
Gosia super, że z główką wszystko dobrze.
Ikaa29 mam nadzieję, że czas na rozmowy zawsze znajdziecie :-)
Ika216 to będziemy pogryzione sobie chodzić :-) my też w niedzielę urodzinki będziemy robić i mam z tym też mały kłopot bo liczba gości (rodzina) podobna plus 4 dzieciaczków plus Oliwia :-)
Mała_mi jejku ale wyszło z tym chrztem... hmmm ja to raptus jestem więc pewnie bym działała jak najszybciej i pewnie by się jeszcze komuś dostało...Super, że jesteś zadowolona z pracy i wynagrodzenia. Teraz trzymam kciuki za kurs :-) A i pisz co u Ciebie nawet krótko, bo wiesz.... noooo !!!
Rysia Słonko Tobie się nie podoba co się dzieje na forum a Ciebie samej tu brakuje. Dziewczyny mają problem zeby się "wbić" ale w co się wbijać chcecie??? Makuc, Ida, Natolin??? Przecież to Wyście tu rządziły a teraz gdzieś tak na poboczu siedzicie ciuchutko i niewiele wiemy co u Was itd... Tylko czemu??? Co się zmieniło???
Happy zdrówka Wam życzę obojgu, kurujcie się, jakiś wirus panuje wstrętnyw sieci i Nas wszystkich dopada :-(
Alicja Oliwia dziś poszła już do żłobka, katarek jakby ustał, coś tam w nosku jeszcze furczało ale już się nie leje jak z wiadra, za to mnie rozkłada na cząteczki pierwsze. A co do przesądów, też słyszałam o takim ale ja akurat w przesądna nie jestem, imprezkę też muszę zrobić w weekend bo rodzinka nie może w tygodniu..ehhh
Elwirka współczuję nocki, a jak samopoczucie? z małżem już wszysko ok?
Natolin jak zwykłego kleju używam i się trzyma.
Sarisa jak Ty wpadasz tak przeciągiem to mnie zawsze owieje... Kobieto napisz w skrócie co u Was:-)
Doris Ty też dziś obrałaś technikę przeciągu :-( mimo wszystko życzę miłej pracyw terenie.
Mamaagusi jak akurat w to nie mówienie do 3 m-ca o ciąży też nie wierzę... choć teraz jak zaszłam w ciąże z Oliwią to chciałam poczekać z decyzją o poinformowaniu mojej familii i cooo wylądowałam w szpitalu już w 8 tyg i nie miałam wyjścia musiałam im powiedzieć. A z pierwszą było tak, że zaraz się pochwaliłam i co... nie udało się :-( Więc reguły nie ma...a przesądy przesądami, każdy wierzy w to co chce :-)
Efa tulam mocno :***, gratuluję mężowi obrony.
Paolcia będzie dobrze :-) Wierzę, że stres jest i ciężko będzie ale będziemy Cię wspierać, mąż też więc dasz radę !!!

A mnie znów dopadła temp...muszę się ogarnąć...miłego dnia Wam życzę.
 
Ostatnia edycja:
Dziulka - ucałuj ode mnie Leane, niech całe życie będzie taka radosna jak teraz :-D Wszystkie naj dla niej!

Roxi - dla Ciebie również wszystkiego najlepszego, no i tego męża nago tańczącego wieczorem :-D
 
reklama
Dziulka,Beata10,Joli77 Wszystkiego Naj,Naj z Okazji 1 Urodzinek!!!!!!!! Dla Was i Waszych pociech!!!!

Roxanna Wszystkiego Naj Naj Najlepszego w dniu urodzin:-)

Efa dla mężusia gratulacje!!
Dawidowe cieszę się,że masz lokatora i dla córeczki zdrówka
Mała Mi fajnie,że do nas wróciłaś bo martwiłam się o Ciebie
Dobranocka trzymam kciuki za Was
Nice i Sheeney mam nadzieję,że czujecie się dobrze i Wasze maluszki również

Wszystkim chorowitką życzę zdrówka:tak:

A co u nas,ja byłam chora przez tydz przeziębienie,ale jak na razie Karolek nie podłapał i niech tak zostanie!
Moje migreny do mnie po ciąży niestety wróciły,już w ciągu tyg miałam trzy:wściekła/y:
Karolek ma się dobrze,ząbków nadal 8 ale coś tam znowu w buzi szuka:-)
Chodzi już sam bardzo ładnie,nawet za rączkę nie chce abym go trzymała,od początku nie chciał:-D
Sam nie umie się zabawić,musi być mama/tata koło niego w sumie zabawkami bardzo mało się bawi,bardziej interesuje go co trzymamy w szafach :tak: i pralkę bardzo lubi!!
Mało śpi,jedna drzemka ok 1 h w ciągu dnia o 20 już śpi ale mleczko w nocy musi być 2 razy,je sporo,nie wybrzydza,ale deserki,owoce i mleczko lubi chyba najbardziej:tak:

Pozdrawiamy i buziaki zostawiamy
 
Ostatnia edycja:
Do góry