reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

wszystkie spać idą to ja też a powinnam świętować urodziny ale mąż w pracy... buuu.
sto lat,sto lat :)
Witam z rana.


Słonka w Lbn brak, pada deszcz, Młoda pokasłuje i jakaś taka niewyraźna jest, więc pewnie ją choróbsko jakieś rozkłada (tfu, tfu, tfu), mnie boli głowizna i w ogóle jakoś tak smętnie się czuję :baffled:
Zdróweczka dla Alutka :*
Ewuś trzymam kciuki co do chrzcin!

A ja proszę o kciuki u notariusza, dziś o 16 OO
-
Gdybym wiedziała wcześniej też bym trzymała ale kaurat wtedy walczyła z żelazkiem ;-)
dziewczyny
wojtek zassał mm
czuje sie jak wyrodna, matka, bo teraz z kolei nie moge znalezc racjonalnego argumentu, po co go odstawiam... dla wlasnej wygody:|
Strip cieszę się bardzo, jak ja kończyłam karmić też płakałam jak głupia. Szczególnie jak jechałam do szkoły i młody dostawał moje mleko i mm. Jednak wiedziałam że ten dzień wcześniej czy później nastąpi. Niestety tak jak napisały dziewczyny. Musiałam postąpić trochę egoistycznie, bo ja już czułam się źle psychicznie i fizycznie. Miałam wrażenie że mnie wysysa i że nie długo będę ubierać się w 5.10.15.
Sariska jak zwykle głosik oddany :-)
Efuś gratulejszyn dla Olusia :-)

A ja melduję się po całym dniu maratonu. Rano zakupy,zakupy i jeszcze raz zakupy. Od dziś testujemy Dady hipopotamowe. Póżniej odwiedziłam jeszcze Reala bo chusteczki trzeba było zakupić i wypełnić lodówkę bo samo światło zostało. Wróciłam, zjedliśmy obiad, posprzątaliśmy trochę i wysłałam męża z Fifolem na spacer a sama walczyłam z żelazkiem. Młody jakiejś wścieklizny dostał, marudzi strasznie gryzie z takimi nerwami wszystko że aż się niekiedy boje o niego i o swoją szyję. Przeprowadza takie ataki że szok. Aż się boję jutrzejszego dnia bo jestem z nim sama i wiem że będzie sajgon. Sprawdzałam dziąsełka i z tego co widziałam i wyczułam to są dwie dolne jedynki. Coś czuję że lada dzień będą na wierzchu. Coś jeszcze chciałam ale chyba mój mózg odmówił współpracy :baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Strip, witam w klubie, ja też ryczałam. Nie odstawiam małej całkiem na razie tylko na dzień, chociaż dzisiaj mnie tak użarła że prawie ją zrzuciłam i powiedziałam sobie że niedługo zupełnie zakończę karmienie.
Chciałam Ci tylko powiedzieć że przestawiając małego na mm nie robisz mu krzywdy, musisz tylko duuużo go przytulać bo dla niego rozstanie z cyckiem to bardziej rozstanie z przytulaskami a nie z Twoim pokarmem. Jak próbowałam wcześniej to też wychodziłam a małż karmił i był ryk. A teraz przytulam, wycałuję położe na leżaczek żeby nie czuła cycja, dam butlę, zje, biorę zją znów i znów prztytulam i całuję, i serio jest lepiej, nie ma żadnego marudzenia a dodam że zaczęłam zaledwie 3 dni temu :-) trzymam kciuki i za Was :-)
 
samo się dziecko nie zagłodzi:)

Ale jaja zadzownilam do A. że młody ma 4 zęby i się trzyma mebli i stoi hahahahha
A szwagierke nabrałam, że w ciążyu jestem, bidula wierzy i się zamartwia:D

STRIP- zlalam sie ze smiechu:))))))
A chciałam Wam o tej diecie 9 tyg jeszcze dodać info, bo dopytałam koleżanki. Ona przez te 9 tyg schudła prawie 20 kg. Potem jeszcze kontynuowała dietę i schudła kolejne 20 kg.

uuu widzialam ta diete- wole moja kopenhaska. nie moglabym zyc tylko o warzywkach i owocach i to w sumei surowych. musialabym nic nie robic tylko zrec:)))
Dziulka w sprawie wczorajszego niejedzenia przez Twoja Leane , to może ona za bardzo obserwuje i naśladuje Ciebie i przeszła na dietę.
.

taaak:))) ona i diete?? buhahaha:DDD


OTO relacja z dzisiaj:)
no wiec po tym jak do wasn apisalam rano, Leane zostala ukarana- w bujaczek, obrocilam ja tak zeby nie widziala mnie, babci i kotka-przodem do mebli tylem do nas:) mowie do tesciwoej:nie podchodz do niej chwile, to ta po 5 min polazla z butelka- Leane zbutnowana. po 15 minutach(prawie bym sie spoznila na spotkanie o 11h do instytucji!!) wzielam odwrocilam mloda do nas, podalam butelke- zassalo!!!!!!!!!!!!! wciela 90!!!!


potem pojechalam na spotkanie -odnosnie mojego interesu facet bardzo mi madrze wytlumaczyl co i jak i musze przeczytac takie rozne prawnicze rzeczy,41 stron do przeczytania jezyka prawniczo finansowego. potem przemyslec i albo sie rzuce w to albo nie.

po powrocie akurat Leane sie obudzila... nie wuierzycie!!!!!!!!!!!! zrobilam sloiczek ziemniak+por- otwierala tak buzie szeroko ze karmienie trwalo 5 minut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! miseczka sie skonczyla a ona siedziala z otwartym buziolem z czego sikalam doslownie, i nie wiedzialam co zrobic czy drugi sloiczek (bo ten 130 gram mial), czy jogurcik. obstawilam jogurcik. krokodylek buziola dalej otwieral a jak wlozylam lyzeczke do buzi to szooook!!!! ona chciala por i ziemniak i przezyla rozczarownie!! ale nei dalam za wygrana. zjadla z 3 lyzeczki i blokuje buziora, spojrzalam na nia i mowie: niedobry dzidzius(ale spokojnym glosem), to otworzyla buzie i jadla dlaej do konca!!:))) (pare razy jak przegina to mowie niedobry dzidzius i chyba zrozumiala ze to jest karcenie). po poludniu wieeelki spacer-zaraz wstawie fotki luzaka wozkowego na galerie:)) upal jak cholera!!!!! 27 w cieniu. ubralam ja tylko w body z krotkim cieniutka bluze z dlugim ale cieniutka, i spodenki 3/4, skarpetki bez bucikow:))))
po powrocie- jemy kolacje. owoce-jablko+banan+truskawka. wciela w 5 min i jogurcik tez zjadla ladnie juz bez blokad. potem zabawa. przezylam szok....nie wiem ale to chyba skok rozowjowy bo co chwila cos nwoego wyskakuje.... bawie sie z nia, zachcialo mi sie pic, poszlam do kuchni i ona mnie widziala z pokoju -w placz!!! kurde czuje ze ja do roboty wroce niedlugo? albo tzw lek separacyjny?? dziwne mi to bylo. pozniej bawie sie dalej i musialam isc do kibla-ta widzi ze wychodze i plakusia. rozczulilo mnie to. powiem wam ze dzisiaj mamie mojej mowilam ze ostatnio mam wrazenie jakbym odpychala mojego kluska albo mniej kochala, to mama kazala mi sie pierd... wleb czyms ciezkim:))
a tak poza tym dieta dalej twardo. widze rezultaty i to mnie motywuje i bede ciagnac do 17 kwietnia:)))) cycki mniejsze i lzejsze, wciecie zaczyna mi sie robic mimo mojego tonazu:)) uda mniej opasle-splaszczyly sie nieco. tluszcz sie nei wylewa ze spodni bo brzucha malo co juz mam:))))

chcialam cos jeszcze napisac ale wiek starczy juz...:))
 
strip to wielki przełomowy dzień!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!
My od dziś zgodnie z zaleceniem lekarza zaczynamy mieszać 1 z 2. Agusia jest dzielna jak narazie
 
która opanowała dobrze facebook? bo dopiki miałam wersje angielska wiedziałam w którym miejscu mozna zobaczyc kto ostsnio ogladał toj profil a teraz jak mam polska to nie mam pojecia gdzie sie tego szuka pomocy

A to można tak?

mała mi specjalnie dla Ciebie
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    10,6 KB · Wyświetleń: 13
Halo, halo... dziewczyny:)
Trochę mi smutno, że tak opuściłam forum i teraz nie mam pojęcia co u was i o czym piszecie...
ale znalazłam moment i weszłam! ;) czasami też wchodzę i podglądam.
Przelecę po wątkach, pooglądam wasze śliczne dzieciaczki jak urosły;) i muszę lecieć spać... pobudka będzie pewnie koło 2 (Adaś) i o 4! (na studia) ;)
Pozdrawiam serdecznie :*

i przepraszam za chaotyczny wpis;)
 
MALA MI - nie dalam za wygrana mimo wszystko i znalazlam sposob- ona jak nei widzi mnie jak sie krece i kota to koniec swiata!!! chyba to ja przekonalo.

a jutro co robie???????, zakupy dopoludnia:/// a potem mycie okien i firany -chata wysoka na 4metry prawie wiec skakanie po drabinie bedzie.


MALA MI co do wyglupow to sobie przypomniam ze raz z mezem tak bylism napaleni na siebie jeszcze na starym mieszkaniu ze nie wiem jakim cudem zblizylismy sie do brzegu wersalki i siuuup na glebe a wersalka na nas!!! zeby malo bylo to gumka nam pekla i moj zasuwal po pigulke PO bo to 4 mce przed slubem jak kiecka juz byla:)



EFA- zapomnialam o gratulkach dla mojego Olusia:*******************************
 
Ostatnia edycja:
u nas hardocre :| młody usnął, ale obudziłsię poł h temu, poryczał 15 minut i dopeiro zassał butlę, ale placze jakby go ze skory obdzierali, wiec go nosze tule, spiewam mu z mama na zmiane, zeby nie czul sie opuszczony, bo pewnie mysli, ze nie ma cyca, nie ma mamy. Zassal flache ale 150 ml mojego blyo malo, a ja duzych butelek nie mam, wiec kurde trzeba nabyc jutro.
mama moja ma getry moje z dizurami po bokach takimi stylowymi hehehe sexi
:D i koszulke mego A. spi dzis u mnie, zeby mi pomoc z WOjtkiem. dobrze ze jest, bo inaczej bym zmiekla i dala cycka. ok kladziemy sie bo maraton czeka, daje swoje poki co bo mm nie chce w nocy ssac.
 
reklama
Do góry