reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

nocka nawet niezle, druga pobudka o 1 w nocy, poplakalm pare min i zjadl, pozniej o 3.30 wciagnal odrazu z jednym steknieciem i o 5 zjadl ladnie bez placzu. teraz zrzędzi troche pewnie sobie przypomina, alen ei damy sie. tyle zek upy od 3 dni brak.... i sie meczy juz:(
a wogole mam najlepsza mame na swiecie:D spala z nami i pomagala w nocy.

wiem cos o pomocy mamy....daj sobie pomoc bo padniesz. ja na poczatku unosilam sie duma ze maz pomaga i ona moze towrzysko tylko byc. ale szybko mi to przeszlo. tzn odkad sie przeprowadzilismy tutaj i mloda jest bardziej absorbujaca to jej potrzebuje zeby odsapnac... ja musze pozalatwiac sprawy nieraz bez niej i dzieki bogu tu jest, kiedys spala u nas co pisalam zebym ja pospala cala noc.

u nas nocka jak zwykle 6.15 pobudka butla 120 (hurrrrrrraaaa) i spac i spi do teraz. zaraz bedzie moje mama u nas bo jedziemy na zakup z mezem i bedzie z mala a potem zamiast zawozic glizda do niej to zostanie u nas a my sprzatamy jak one beda sie bawic:)
a puki co dziecko se zaspalo:ppppppppp i spi:ppppppppppp


FROGG moze zmiencie rozmiar pieluszki??? my przeslismy juz dawno na 4. moj kochany kaczy kuperek:))) calowac tylko:)
 
reklama
o karmienie się już nie martwię, bo wiem, że day radę. gorzej z kupą 3 dni brak, a po tym sztucznym powinien się załatwić. w nocy był 3 mleczkam oje jedno mm dzisiaj od rana jedna flaszka moja jedna mm. ale max 150 ml mi pije, za to czesciej. pewnie sie przywyczai. ile razy wasze bąble pija mm dziennie i w jakiej ilosci?
i chyba bede musiala dac laktuloze jak dzisiaj kupa nie pojdzie, z tego co wiem, to rozrzedza masy kalowe tylko, a to dobrze bo ostatnia kupka ta xzielona to taka twarda dosyc byla. z rana golnal sobie przegotowanej wody, moze cos pocisnie. teraz usnal podczas butelkowania uffff bez placzu! jak wstanie dostanie wody i ok 12 na spacer i kupic wieksze butelki. ladnie mi zassal smoczka lovi. wiec nie wiem jaka butle kupic. z tt tez pije fajnie, ale te lovi wygodniejsze. tt zostawiam i ta mala lovi na herbatki i wode, a ze dwie na mleczko kupie wieksze.
wybaczcie, ze nie odpisuje co u was, ale jestem podekscytowana, ze w usmei dosc latwo poszlo z odstaiwniem. maly mi zrobil neispodzianke na prima aprilis
 
Witam dziewczynki :)
Podczytuję Was, ale na pisanie czasu brak. Raz mi się nawet udało baskrobać posta i skasowałam niechcąco.
U nas tydzień był strasznie kiepski. Pawcio się pochorował. Kaszle jak gruźlik.
W niedziele mieliśmy chrzest i jestem meeeega zadowolona. Wszystko udało się znakomicie.
A i Pawciowi zębol wyszedł 30.03
Ja też leżę chora dzisiaj mąż w domu to chociaż mogę podczytać i coś skrobnąć.
 
Strip, moja też mało pije mm, np dzisiaj jadla cycka o 5 , teraz o 9 wypiła 70ml i potem z dwa razy wypije jeszcze po 120 ml. Też mam Lovi z trójprzepływowym smoczkiem to jedyna butla jaką zaakceptowała. Idą Twoim śladem chyba małą odstawię od cycka całkowicie bo tak mnie wczoraj pogryzła że aż do krwi i boooli ;-( Ja zmykam dziś na cały dzień na wieś do teściów. Miało być piękne słońce a od rana pada.... Buziaki dla wszystkich.
 
ja to nei wiem jak z tymi smoczkami. mam tak iz jedną dziurką jakis aktywny ssanie, to ja muszę zmienić na jakiś inny? O co z tymi przepływami kaman? z tt pije tez ladnie. a czytalam,ze ten smoczek na cale karmienie moze byc, ze dzieck samo ssanie w nim reguluje.? no i dziewczynki piszccie w owlnej chwili ile wasze brzdace jedza tego mm
 
Strip, to taki smoczek że leci z niego szybciej lub wolniej w zależności od tego jak go odwrócisz. Lovi ma różne smoczki. Maja nie chciała pić z wolnego więc zmieniłam na taki właśnie. Lovi ma też taki smoczek z krzyżykiem, przeznaczony do kaszek ale go jeszcze nie próbowałam.
 
Hej!
Strip ciesze sie, ze udalo sie z butla. Mojej na poczatku robilam 150 ml, a potem byl placz to dorobilam jeszcz 60 i wypila. Teraz robie po 180ml chociaz pewnie wiecej tez by wypila.
Kasia zdrowka zycze.
Moriam sukienke juz masz?

A my wszyscy przeziebieni. :(
 
a ja wlasnie sciagam, ale recznie, bo moj laktator cos zje.... sie chyba, ciagle sie odkleja zasys ;p i slabo ciagnie ja nie wiem co z ni mnei tak

i mysle jak to z mieszanym karmieniem co ile powinnam dawac sztuczne, a jak daje tezm oje w butli to co ile on powinien jesc?
 
witam sie i ja. Nocka ok niunia pospała do 7.15 i gdyby nie ja durna pała która dla własnego widzimisie poszła spac koło 1 to bym była wyspana. Niunia bawi sie w kojcu ja juz po sniadanku a teraz zaczynam remont mieszkania który rozdzieliłam na tydzien. ładna pogoda wiec beda długie spacerki i przez to nie mam kiedy sprzatac.
 
reklama
Do góry