reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

E-lona to skoro ona tylko dla pozorów miałaby zajmować sie dziećmi to ja bym za nic z nią maluchów nie zostawiła...
Tak tez mam zamiar zrobic. Zreszta syn jak nie chodzil do przedszkola to tez mial nianie mimo, ze babcia w domu byla.
a na czym niby ma polegać zajmowanie sie dzieckiem? dzieć bawi sie sam, a babcia popija kawe, ogląda M jak Masło i co jakiś czas łaskawie sie spojrzy na berbecia?
To dokładnie oddaje to co mysli moja matka, a tu niestety dla niej trzeba sie wnukiem zajac.

Strip ciesze sie, ze Wojtus przekonuje sie do butli. A czemu pepti dajesz, a nie zwykle mleko?
 
reklama
pepti bo on miał w 6 tyg stwierdzoną skazę.
kuzwa jak on placzem i sie serce kraja poszlabym i dala cyca lzy mi leca, ze przeze mnie cierpi....
mama moja go uspokaja ale ja nie moge......... boze boze
 
był wysypany na buzi, ja duzo ryb jadlam i to podbno od tego. mam wiec diete restrykcyjna zero jaj mleka ryb itp. wysypka zeszla po pepti w tym 6 tyg bo go 2 tyg karmilam mm, wrocilam do cycania i juz skora sliczna pozostala od tamtej pory niczym nie smarujemy tylko buzie bambino kremem, a do kapieli zwykla oliwka bambino i skora sie nawet leakrze w szpitalu zachwycali jak teraz z tymi kupami bylismy. ale ja poki bede miala bede mu sciagac mleczko swoje jesli bede miec, bo jednak powoli niech na sztuczne przejdzie ze wzgledu na te kupki jego


czuje sie jak wyrodna, matka, bo teraz z kolei nie moge znalezc racjonalnego argumentu, po co go odstawiam... dla wlasnej wygody:|
 
Strip trzymam kciuki za Was :-)

A jak monimoni? meldowała już umowę notarialną?

Artuś cyca, Mąż ubiera rogówkę, po tym jak ją wczoraj ogołociłam :-) Pan Pizza już pewnie jedzie...
W telewizji jak zawsze nic...
Nie wiem o czym by tu więcej napisać, więc się zamknę już, dobrej nocki :-)
 
Strip chyba Ci trzeba jakiegoś kopa dać na oprzytomnienie. Robisz to i dla siebie i dla Wojtusia. Czasem trzeba pomyslec egoistycznie, bo wykonczyc sie mozna i fizycznie i psychicznie z takim cycoholikiem. Poza tym Wojtus musi sie przyzwyczaic do mm, a chyba jak mlodszy to latwiej zaakceptuje zmiane. Przez te 6 miesiec dalas mu to co najwazniejsze. Life is brutal i przedzej czy pozniej i tak bys go odstawila. Chyba nie chcesz byc sfrustrowana matka, ktora jest prywiazana do dziecka, bo czesto cyca. Pamietaj, ze szczesliwa mama=szczesliwy maluszek.
 
Strip, no gratulacje ! Nie zaprzepaść tego. Jeśli zmiękniesz to będziesz się z tym bujała od początku, a dziecko będzie podwójnie cierpieć. Tak to hop siup 3 dni i z bańki :-)
Argumentu na to nie potrzebujesz żadnego. Możesz przestać karmić bo Ci dziś słońce pod złym kątem świeci i tyle. Tyle cycowałaś, że to i tak jak dla mnie mega wyczyn :tak: Wyśpij się wreszcie dziewczyno i wróć do żywych.
 
Strip dasz rade! Nie poddawaj sie teraz! Kochanie Wojtusiowi nie dzieje sie krzywda, nikt go nie bije, nie głodzi, nie rani! po prostu dostaje coś nowego, co nie do końca akceptuje, takie małe dzieciatka nie zawsze lubią zmiany, ale powolutku sie przekona że mm to nic złego, a mamusia i tak jest, kocha, przytuli. Głowa do góry!

ja tu specjalnie weszłam Cie dopingować przerywając wieczorek z mężem więc doceń ;-)
 
która opanowała dobrze facebook? bo dopiki miałam wersje angielska wiedziałam w którym miejscu mozna zobaczyc kto ostsnio ogladał toj profil a teraz jak mam polska to nie mam pojecia gdzie sie tego szuka pomocy
 
reklama
Strip trzymam kciuki za Ciebie i Wojtusia! Uda się Wam! Nie myśl tak źle o sobie, zobaczysz że to wyjdzie i Tobie i Wojtkowi na dobre! Jak już teraz Twoje mama Ci pomaga, to walcz o to, uda się- zobaczysz. Super że masz taką mamę na którą możesz liczyć w tak ciężkiej chwili.

Sugar- smaka narobiłaś tą pizzą:-). Za karę wysyłaj mi tutaj do mnie kawałeczek:-).
Alicja- jak tam ten wieczorek z mężem?:-)
Ja to dzisiaj z moim się już nie wygłupiam, bo po wczorajszym jestem okaleczona heh. Nie potrzebuję więcej.
Tak w ogóle to czuję, że leci ze mnie jak z wodospadu, ostatnio tak się czułam jak mi wody odeszły,wrrr...
 
Do góry