reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ida oczywiście że mozna wiedzieć... aktualnie jestem na magisterce z pedagogiki ze specalnością interwencja kryzysowa i jak na razie moją edukacje na tym zakończe bo studiuje już nie przerwanie 7 lat...taka ze mnie ambitna studentka jest,a raczej była (przed urodzeniem dziecka) bo teraz marzę tylko o tym by szkoła już się dla mnie skończyła:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
heh, same pedagożki;))) A CO TO TA INTERWENCJA????????:d:d:d
czarodziejka, jutro będzie lepiej:D:D:D te skoki są, powiem brzydko, upierdliwe...
idę spać bo jutro wyjątkowo wcześnie trzeba podnieść cztery litery z wyra, już mam stresa przez tego okulistę... KCIUKI PROSZĘ RAZ JESZCZE!!!:*:*:*
 
trzymam kciuki! i odpowiadam Ida na Twoje pytanie :-) nie zamierzam się wyprowadzać, szczególnie, że nie nadaję się na emigrację chociażby z powodów antytalencia językowego ;-)
dzięki za życzenia zdrowia, przyda się, bo cieknie mi strasznie z nosa :-( a małemu też nie przechodzi :-(
 
i spoko wkoncu dodzwoniłam sie do innego kolegi który wiedział ze mieszka u brata. Szef mu powiedzkował za prace bo ciagle wyjedza do Kairu (załatwiac dokmenty) i nie ma go po pare dni. Brat mu znalazał ale zasuwa od switu do nocy. Telefon rozwalił i nawet nie miał do mnie telefonu. Najgorsze jest to przyszedł na internet czekał godzine a pech chciał ze własnie w tym czasie ja miałam przerwe w dostawie neta. Najwazniejsze ze nic sie nie stało a i mi przez to złosc przeszła. Nie wiem juz jak ja tak długo pociagne. Mam nadzieje ze tylko miesiac. Kolega załatwił mu super prace w firmie i płatna tak ze mogłabym isc na wychowaczy chcociazby do dopki Laura nie dostanie sie do złobka. Praca była od 1 pazdziernika z powodu dokumentów szef w drodze wyjatku zgodził sie poczekac 3 miesiace a potem jeszcze miesiac ale od 1 lutego zatrudni kogos innego. W smie sie nie dziwie bo bardzo pilnie kogos potrzebował i tak zrobił ustepstwo 4 miesiecy.
Rozmawiałam z kolezanka w niej cała nadzieja ;-) i ona mowi ze geenralnie kazde dziecko dostaje sie do złobka tylko czasem trzeba czekac rok albo dwa lata. Rodzice wkoncu rezygnuja i oddaja do prywatnego albo biora nianie i kolejka szybko sie przesuwa. Wiem ze duzo rodziców których nie stac na prywatne biora kredyt na prywatne do momentu az nie dostana sie do panstwowego. Masakra jakas a potem dziwia sie w ujemny przyrost naturalny. Wystarczy poczytac Dziulke.
Jak jak bym chciała zapomoge od panstwa to niestety moje zarobki sa duzooooooooooo za duze na pomoc a te duze zarobki spowouja ze bede jadła chyba ze smietnika. Doprowadza ze kobiety zaczna załowac ze wogole urodziły a reszta porezygnuje z tewj przyjemnsci.
Ja nie załuje ize mam moja Laurke i meza nie Polaka nie zamieniłabym sie za nic w swiecie sa cudowni ale jeszcze troche i mi cisnienie wroci 240/140
 
Ja też idę już spać bo jutro czeka mnie wizyta w przychodni...ja idę zaszczepić się na grype a małego na rotawirusy (cieszę się że jest to szczepienie doustne)bo jak na razie nie chciałabym mu fundować kolejnego kłucia:-)
Ida kciuki zaciśnięte:-)
Natolin to ja też się przyłączam do dziewczyn i życzę dużo zdrówka Tobie i Synkowi a jeśli chodzi o ekspressy do kawy to naprawdę uważam że tchibo jest świetny i kawy wychodzą fantastyczne. Dobry jest również zelmer piano Ekspres Zelmer 13Z014 Piano - porównanie cen w sklepach internetowych. Ma go moja znajoma i jest zadowolona i z tego co wiem nie jest na kapsułki:-)
Dawidowe cieszę się że udało Ci się dowiedzieć co z mężem. W końcu możesz spać spokojnie:-)

Dobrej nocy!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
właśnie zależy mi na takim co nie jest na kapsułki.
dawidowe dobrze, że się wyjaśniło! a ta praca od 1 lutego to rozumiem, że w PL, tak??
 
Ida trzymam kciuki,a tak w ogóle to śniłaś mi się wczoraj,tylko jakos nie mam czasu Ci opisać:)
Natolin zdrówka ,zdrówka:)
Czarodziejka M dzięki:).A szacun to dla Ciebie,że dałaś radę tak nas wszystkie ogarnąć:)!
Dawidowe widzisz,mówiłam,że będzie dobrze:)!
 
reklama
Ida trzymam kciuki
dagisu-jak mąż planuje założyć firmę to może niech się postara o dotacje z urzędu pracy, mój mąż dostał
dawidowe- cieszę się że udało Ci się dowiedzieć co z mężem a z pracą nie miej czarnych myśli, będzie dobrze
Dziulka fajnie że dbają o ludzi a nie jak u nas dadzą becikowe jednorazowo, znając życie to i to się zmieni i niedługo nie będzie wcale

idę lulać, miłej i spokojnej nocki życzę
 
Do góry