reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Do małża Idy:) no więc tak ona tzn. ta kobieta jest kadrową i jednocześnie żoną kolesia który zastępuje prezesa, który ma pełnomocnictwo w dawaniu wypowiedzeń przyszła do męża z wypowiedzeniem miesięcznym za porozumieniem stron. M. oczywiście powiedział że skoro tak to chce trzymiesięczną odprawę - ona powiedziała nie, więc M. no to proszę mnie zwolnić dyscyplinarnie i proszę mi podać powód zwolnienia, i zapewnił że spotkają się w sądzie. Zresztą M. twierdzi że i tak się tam spotkają, zaległe premie odebrane bez wyjaśnienia itd. Wiec sobie poszła i za kilka godzin przyniosła mu pismo które musi podpisać do jutra, w którym było wypunktowane (oczywiście wyssane z palca ) jakim on jest tragicznym pracownikiem itp. Małż jest specyficznym człowiekiem z ciągle nowymi powiedzonkami, które zresztą inni podłapywali od niego. Ta druga małpa, która jest jakby nad nim wiedziała dobrze o tym bo nie raz sama żartowała teraz to wszystko wykorzystała w tym daremnym pisemku. Zobaczymy co będzie po powrocie prezesa - na pewno Wam opowiem:)
A co do tych "Pań" to mam nadzieje że los się odmieni i uderzy w nie z dwojoną siłą.
Co do mieszkania i kredytu - my jesteśmy w tej komfortowej sytuacji że dostaliśmy mieszkanie od małża rodziców, kredyt potrzebny na wyposażenie bo remont praktycznie dobiega końca, ale trzeba na czymś spać i ewentualnie siedzieć:p

Pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny,
pszczylaszczka- cudo aż ślinka cieknie, babcia na pewno będzie bardzo zadowolona,

no dziś to właśnie jem śniadanie, Bartek usnął ok 23 a wstał o 10.05, teraz w nocy śpi długo, muszę spróbować go przestawić może zacznie zasypiać trochę wcześniej i tak do 8 będzie spał, może jakoś się uda
 
emiliab też bym się ucieszyła! a z jakiej to okazji? ;-)

Wiesz co,bez okazji. W szpitalu wypełaniałam wszystkie ankiety,które dostałam razem z tzw.pakietem startowym-Niebieskim pudełkiem. Zgodziłam się na przetwarzanie danych osobowych i dxięki temu dostałam te paczkę. Kilka dni temu otrzymałam też styczniowe wydanie Twojego maluszka,a na e-mail trzy wydania Twojego dziecka(lutowe ostatnie też już mam). Ja lubię takie rzeczy i często bawię się w wypełnianie różnych ankiet...

No to Franek se pospał... 20 minut...
 
Ostatnia edycja:
qrczę czasem się zastanawiam czy nie powinnyśmy naszym chłopom założyć osobnego wątku - niech się sobie wyżalą czasem między sobą, zamiast chodzić z nosem na kwintę albo nam truć że nie wiedzą o co nam wiecznie chodzi:p:p:p ciekawe czy to by wypaliło, bo powszechnie przecież wiadomo, że faceci są gorszymi plotkarzami od nas:D:D:D

Są gorszymi plotkarzami - ale nie zniosłabym jakby mój M. coś tam pisał i NA BANK bym się wtrącała, prostowała i przedstawiała swoją wersję. Krótko mówiąc - kłótnie domowe przeszłyby na forum, a to już trochę nie smaczne. Co innego wyżalić się po takiej kłótni Wam Dziewczyny... :)))

właśnie zależy mi na takim co nie jest na kapsułki.
dawidowe dobrze, że się wyjaśniło! a ta praca od 1 lutego to rozumiem, że w PL, tak??

No to ja osobiście mam w domu taki sprzęt;
Zelmer Ekspres ciśnieniowy ZELMER 13Z012 (1000 W, LCD, grafitowo srebrny) - Zelmer - edusklep.pl
i w sumie jestem z niego bardzo zadowolona. No i mogę polecić bo nie jest drogi.

Noc przespana, ale z pobudką o 3 (jedzenie na śpiocha) i o 6 rano. Coś Justynce sie chyba poprzestawiało bo już przesypiała całe nocki a tu.... :baffled: Jestem trochę nieprzytomna. Moze spacer w deszczu mnie obudzi? Zaraz idziemy (to znaczy jak skończę czytać bb :)))))
 
dzięki, ja właśnie też lubię, a te ankiety ze szpitala nie wiadomo czemu wzięłam do domu, ale nic straconego, zaraz je wyślę pocztą ;-)
dobranocka może to chwilowe, mój np wczoraj jak poszedł spać niby normalnie o 20:30, gdzie zwykle śpi do ok. 7:00-8:00 tak się obudził po godzinie i mecz z mężem oglądał do 23:00 ;-) po czym zjadł i dopiero poszedł spać. i też mam nadzieję, że to chwilowe ;-) chociaż osobiście wolę to niż wstawanie w nocy oczywiście :-)
 
Ostatnia edycja:
No a J. właśnie zasnęła - budzić ją i ubierać na spacer, czy iść później...? Nie zdążyłam sie zebrać zanim zasnęła - ach te BB!
 
Mój też wczoraj jakoś się poprzestawiał, nie wypił mleka przed ostatniego potem ostatnim karmieniem musiał nadrobić poprzednie... matko jedyna. A po wypiciu nie chciał zasnąć i poleżał sobie z nami w łóżku do 22 i gadał z nami a potem daliśmy go do łóżeczka i na szczęście zaraz padł. No a normalnie to o 21 już śpi.
Dziewczyny o której wy karmicie dzieci mniej więcej??

Dzisiaj usłyszałam od teściowej że po co ja znowu karmię piersią i rozdrażniam tylko Łukasza. Eh zajebiste wsparcie, chciałabym jeszcze trochę pokarmić małego piersią ale coraz trudniej bo on odstawia szopki, do tego teściowa wcina swoje uwagi. Może żarty żartami ale mam serdecznie dość.
Lecę zaraz pranie powiesić. Obiadu nie muszę robić dziś bo jest.
Jutro zajęcia już na uczelni i mam trzy zjazdy w weekend pod rząd, bo dzienni będą mieć ferie tak więc my będziemy nadrabiać :)
A i referat już dziś napisałam. Mogę go już wysłać. Zamierzam jeszcze się dziś trochę pouczyć. Tak więc to moje plany na dzisiaj.
A za oknem niestety pada deszcz :/
 
reklama
Do góry