reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Czy u was też jest tak gorąco???

Jak szłam do piekarni o 7 rano, to już było masakrycznie. Poce się od samego oddychania!

Jak mi się marzy pluskanie, a nie ma z kim jechać, no i nie mieszczę się w strój ;-(.


Mam Egipt za oknem;-).

A właśnie dawidowe, zadam Ci intymne pytanie- jak rodzina egipska przyjęła żonę z europy, nie muzułmankę , bo raczej się słyszy nieciekawe historie, a u Ciebie na szczęście super. Ale mi się marzy chałwa z Egiptu, taka w niebieskich pudełkach i te wielkie granaty ;-). No i sok z guawy!

jesli o chodzi o moich tesciów to wszystko jest wporzadku. Tesciowa wrecz mnie uwielbia tak samo jak zony dwóch braci. Jak tam jestem to nawet krzesła nie przyniose bo sie jeszcze przemecze. One wszystko za mnie robia a ja czuje sie jak kaleka. Co do slubu to moj maz musiał miec dokument podpisany przez rodziców i całe rodzenstwo i ich zony ze zgadaja sie na cudzoziemke i niemuzułmanke. Na wielkanoc to moja tesciowa i bratowa zadzwoniły i mi zyczenia swiateczne złozyły. Generalnie do niczego sie nie wtracaja ale tez wiedza ze moj maz by nie pozwolił na wtracanie sie.

A ja juz po badaniach zabrali mi tyle krwi ze szok, glukoze 50 tez wypiłam ale myslałam ze sie zwymiotuje (moj maz byłyby szczesliwy bo on słodzi 4 łyzeczki na szklanke) ale dałam rade. Za to szybko mnie zapisano na USG bo mam jutro rano hehe az sie zdziwiłam bo za pierwszym razem czekałam 3 tygodnie ale moze to okres wakacyjny.
No i nastepny czwartek znowu Egipt ale juz tylko 2 tygodnie i oczekiwanie na dziecie i meza.
 
reklama
Dawidowe- suer ze tak sie fajnie ulozylo z rodzinka twojego M

Mala_mi- gratuluje!!! no i czekam na relacje ze slubu

Onesmile- to urlopuj sie kochana urlopuj za te wszytskie co nie moga nigdzie pojechac!!

A ja zaraz pojde do sklepu po lody bo tak mi sie chce ze szok!!!!!
 
Dawidowe- suer ze tak sie fajnie ulozylo z rodzinka twojego M

Mala_mi- gratuluje!!! no i czekam na relacje ze slubu

Onesmile- to urlopuj sie kochana urlopuj za te wszytskie co nie moga nigdzie pojechac!!

A ja zaraz pojde do sklepu po lody bo tak mi sie chce ze szok!!!!!

ja to jestem tak łakoma ze mam pełna lodówke i musze dojesc przez tydzien a przy tym upale wezme cos podłubie i juz nie mam apatytu mimo ze marzyłam o tym przez tydzien. Jedynie to musze zrobic tarte kakowa i nie usne ale dzis juz nie bede robila zakupów. Od powrotu ciagle cos mam do załatwienia ze chce mi sie posiedziec w domu przed kompem. A potem nie dziwie sie ze mi nogi puchna i chodzic nie moge
 
małami- gratuluję
one smile- udanych wakacji
monimoni- można spróbować w wannie sobie wygodnie posłać ;P

lolisza- ta tarta wygląda cudownie.

asiapakula-witam łodziankę na forum!i to w podobnym terminie!

ja mam zleconą glukozę 75, więc zdaje się słodszą? mój lekarz powiedział że nie będzie mi dawał 50 bo jeśli byłoby coś nie tak to musiałby dać mi jeszcze 75.więc woli od razu 75. generalnie kazał mi ograniczyć słodycze do 1 kostki czekolady gorzkiej dziennie!!!!!!!!!!!:-( nie wiem ile tak wytrzymam!!!!!!!!! :szok:ja chcę słodkie!!!!

mój mnie wkurza bo remont idzie mu jak "krew z nosa". :wściekła/y: jestem naprawdę wściekła na niego.:wściekła/y: Ida jak ja Ci zazdroszczę że już po remoncie jesteś...


w sobotę cały dzień w domu- odpoczynek, a wczoraj byliśmy ze znajomymi nad jeziorem... było bardzo przyjemnie na leżaczku pod parasolem, nawet sobie drzemkę poobiednią strzeliłam..a co! no i tyle czasu się pluskałam! ehhh szkoda że nie mam działki- chyba bym tam teraz zamieszkała :D
 
Ostatnia edycja:
Witam Was kochane

Dzis mój pierwszy dzień długo oczekiwanego urlopu (ściślej mówiąc L4) - wracam dopiero w styczniu do pracy -:-D:-D:-D
Co prawda nowa dziewczyna dzwonila dzis do mnie chyba z 15razy ,ale wole to niż siedzieć tam w biurze i pocić się w tym upale.
Nie bylo mnie tu od piatku a tu tyle newsów.
Efa - super ,ze szczęsliwie wróciłas, i że spedzilas takie wspaniale chwile. Mam nadzieję ,ze bylo równie romantycznie :-)
Lolisza- ale zrobiłaś furorę tym przepisem .... i strasznie sie cieszę , ze go nam podałas , bo ja w pieczeniu jestem totalnie zielona a cos słodkiego "domowego" chetnie by sie zjadło. także na pewno sprawdzę czy potrafię to przyżądzic - cale szczęscie ,ze nie trzeba piec :-)
Ida - daj znac jak podróż i jak poszlo siostrze
mała mi-gratulacje

A u mnie od piatku nic wlasciwie nowego nie slychac. Wczoraj spedzilam caly dzien nad rzeką (a konkretniej - to w rzece) , bo upal taki ,ze w domu ciezko wytrzymac. Dlatego o 9-tej pozbieralam ekipę (3 facetów i yorka - tez samca) i pojechalismy. Usmiałam się , bo faceci , a konkretniej : moj mąż, jego kolega , moj tata i mój syn wygłupiali sie w wodzie jak dzieci- potrzeba im bylo tylko dac materac. Ja spokojniutko relaksowalam się mocząc sie i plywając sobie :-) i spacerując z gargamelem-pieskiem kolegi

Dzis wybralam sie do centrum handlowego , bo posylam synka z dziadkiem nad morze i potrzebowalam kilka rzeczy mu kupic.... i natknelam sie na przeceny :-) dloatego kupilam sobie TEŻ sukieneczkę i bluzeczkę ... a co.
małzowi tez kupilam lniana koszule i spodenki. Synkowi dostalo sie najwięcej , no ale z tym zamiarem tam pojechalam. Ogolnie chodzenie po centrum bylo ok - klima , przystanek na loda i wodę .... ale po powrocie padlam i nie mogę sie ruszyc- duszno i cięzko , zmęczona strasznie jestem.

A Wy żyjecie?
 
dorisday2512, nie ma jak udane zakupy :)

Ja choć cały dzionek nic praktycznie nie robiłam to jestem paskudnie zmęczona. Łażę z kąta w kąt, piję duże ilości wody, herbatek ziołowych i soków i padam. No i w sumie zaczęłam ponownie buszowanie po allegro w celu upolowania części wyprawki dla malucha. A w południe przyszły kupione za 60zł 3 pary spodni i tuniczka - spodnie super leżą i jak na moje nogi są wystarczająco długie (zawsze problem związany z 183 cm wzrostu); oczywiście zestaw jak najbardziej odpowiedni do rosnącego brzuszka.
Teraz czekam na dużą pakę z drobiazgami i długooczekiwaną cybuszką :)

Spokojnego wieczorku!
 
Doris- super ze wypadzik na zakupki sie udal!! teraz juz nie bedziesz odliczajac godzin do konca pracy czytac postow "witam sniadaniowo" hihi
 
ja juz zapomniałam co to praca bo nie pracuje od 10 marca ;-). Dzis własnie do niej pojechałam z kolejnym zwolnieniem i nawet nie wiem kiedy mineły 4h az tak sie zasiedziałam i nie było nudno
 
reklama
mała_mi, gartulacje!!!
monimoni, dużo ludzi w Borównie? Woda ciepła? Tak pytam, a w sumie uświadomiłam sobie, że w Bydgoszczy to ja wyląduję dopiero za 3 tygodnie ;P
onesmile, życzę wspaniałego wypoczynku!
Penelopa, 1 kostka gorzkiej czekolady dziennie? Ojojku, to jakiś koszmar.
dorisday2512, na urlopiku było oczywiście romantycznie :-) Mąż mnie na rękach nosił, chociaż tylko gdy byliśmy w wodzie, bo już ważę prawie tyle, co on i jak raz spróbował, to myślałam, że oboje zaliczymy niezłą glebę :).
Bardzo się cieszę, że wreszcie dostałaś wyczekane L4.

O matko jedyna, ale ukrop!
 
Do góry