reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Wlasnie podali w telewizji, ze stezenie pyłkow traw w kraju wciaz jest wysokie. Dziewczyny, chyba sie pochlastam! O mamo,zeby tylko nie bylo tak zle!

dawidowe - ale ci dobrze. Ja pracuje do 29 wrzesnia, czyli 37ego tygodnia.

Efa- ja w Twoich okolicach bede sie urlopowac, dokladnie w Samociążku :-)
 
reklama
Mala_mi gratuluję uzyskania tytułu licencjata.

Ida jak tam podróż i egzamin siostry?

Dorisday a co Ty tak szybko do pracy wracasz?

Onesmile udanego wypoczynku.

Chciałam tartę zrobić i nie mogę znaleźć tych herbatników. Chyba muszę je czymś innym zastąpić.
Nie wiem jak u Was, bo u mnie w pokoju ponad 28 st, a na dworze jeszcze ponad 30.

Ammy super, że z zakupów jesteś zadowolona. Ja się właśnie przymierzam do kupna jakiś spodenek i spódnicy na allegro.
 
Efa ja byłam na takiej pobocznej plaży ale ludzi i tak w pip. Woda świetna! Dawno w takiej ciepłej się nie kąpałam :) Było mega, ale się skończyło i znów w upalnym mieszkaniu blehh
 
onesmile, to rzeczywiście bliziutko od nas będziesz na urlopie :). Pamiętam, że tam jest ośrodek "Julia", całkiem ładny na oko. Ja w Samociążku bywałam jako licealistka pod namiotami ze znajomymi. Teraz moi rodzice mają działkę na zupełnie drugim końcu Borów Tucholskich, więc od wieków nie byłam nad Zalewem i w Samociążku.

monimoni, jeździsz na tę plażę na działkach z wjazdem od szosy na Gdańsk? Bo ja tam najbardziej lubię, choć niby tłoki i plaża dzika.
 
oj tak tak ... zakupki ciuszkowo-kosmetyczne :-) - to generalnie całkiem mila czynnośc.
Podobnie jak Wy równiez lubie zakupy na allegro. Tez czekam na kilka rzeczy. Zamówilam szablony na sciane w pokoju - a zeby tak jakoś łyso na scianach nie bylo - hehe no i przez te upaly i moje ciagle rosnące gabaryty zakupilam bluzeczkę i spodenki... za bardzo smieszne pieniadze i zastanawiam sie jakie to przyjdzie.

Co do mojego L4 to własnie Ladygab - mam zamiar pospac trochę dłuzej , takze jest szansa ,ze i ja sniadanko bede jadła kolo 11-tej hihi.
A powrót do pracy - niestety zaraz po macierzynskim + jakies 2 tygodnie (na wiecej pewnie sie nie zgodzą) normalnego urlopu... ale poczatkowo pewnie i tak bedzie lajcik bo na 4 godzinki będę chodzić (z racji karmienia ) takze jakos to bedzie.
Chociaz juz strasznie ubolewam ,ze tak szybko bede musiala sie rozstac z moim Oliwierkiem :-( - takie zycie.
 
Cześć Dziewczynki:)melduje sie ,że wróciłam cała i zdrowa z naszego pięknego Bałtyku, posiedziałam trochę z mężulkiem, było super a ile widziałam mamuś z brzuszkiem hehe,400kilomrtrów drogi dało się przeżyć:) siadam do nadrobienia ,bo jest tego strasznie dużo:)
 
reklama
Do góry