reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Czy u was też jest tak gorąco???

Jak szłam do piekarni o 7 rano, to już było masakrycznie. Poce się od samego oddychania!

Jak mi się marzy pluskanie, a nie ma z kim jechać, no i nie mieszczę się w strój ;-(.

Mam Egipt za oknem;-).

A właśnie dawidowe, zadam Ci intymne pytanie- jak rodzina egipska przyjęła żonę z europy, nie muzułmankę , bo raczej się słyszy nieciekawe historie, a u Ciebie na szczęście super. Ale mi się marzy chałwa z Egiptu, taka w niebieskich pudełkach i te wielkie granaty ;-). No i sok z guawy!
 
reklama
Hej dziewczyny,
a my jutro rano lecimy na urlop do kraju. W Lodzi na szczescie bedziemy tylko do czwartku, bo w piatek 6 rano jedziemy w Bory Tucholskie troche odpoczac. No i tam jakos te upaly zniesiemy, jezioro, plywanie, pluskanie...Ale jutro jak wysiade o 10tej z samolotu,to sie chyba noga przezegnam na ten ukrop...
W kazdym razie dziewczyny, odezwe sie pod koniec miesiaca, po urlopiku. Teraz ide poczytac inne watki.
 
A oglądałyście nowego Shreka? Bardzo dobry i mądry wątek. A przy okazji mój maluch fajnie reagował na film jak byliśmy w kinie z mężem :)

Efa, gratuluję i jednocześnie zazdroszczę uropiku ;) Też mi się marzy wyjechać gdzieś ale finanse i czas nie pozwalają... Mężulek bardzo opiekuńczy, fajna sprawa ;) a pomysł z piwnicą u mnie już nie raz był przerabiany, kto wie czy w akcie desperacji się nie skuszę ;P


dawidowe, jak tam po badaniach? Pij koniecznie więcej wody, skoro mogłaś mieć problem z pojemniczkiem...


Ida Sierpniowa, trzymam kciuki za siostrę no i za podróż, żeby poszła bezproblemowo. Jazda gdziekolwiek przy takim słonku nie należy do najprzyjemniejszych...


asiapakula, cześć! polecam oprócz oczywiście forum październikówek również forum regionalne - dla Łodzi jest na serwisie tutaj:
Łódź

agrafa - zdecydowanie jest koszmarnie gorąco :(
 
Czesc dziewczynki
Mnie chwile z Wami nie bylo ,bo jakos mam wstret do kompa !! I robie wszystko zeby czas mi juz szybciej uplywał. I poki co dostałam zestaw 20 ksiazek i czytam i czytam. Jesli chodzi o upały to ja musze dotrwać jedynie do 12 ,bo u mnie do tej jest słonce a potem mam wielki cień (i jakby jeszcze był wiatr to by było super) i troche chłodniej.I jak juz wszystko sobie w domku zrobie to ide na balkonik i sobie leże na leżaczku. A ogolnie czuje sie dobrze w te upały . Moje psisko jedynie nie ma ochoty na spacery chodzic i spi i spi cały dzien.
Ida trzymam kciukasy za siostre :).
Efa Ty juz z nami ,ale fajowo :).
Onesmile baw sie dobrze na urlopie i zdaj relacje pod koniec miesiąca.
Dawidowe jak sie masz ?
Lolisza oh ta tarta tak wygląda ,że zaraz do sklepu ide i bedą ja robić. I do tego jest kawowa .Uwielbiam wszystko co kawowe i zimne .Lody kawowe,kawa mrożona oh to moje smaczki.
Agrafa moje stroje kapielowe jeszcze na mnie pasuja ,ale chyba bym sie nie odważyła wystawić brzuszka i sobie nad wodę jeżdzę w sukieneczkach takich zwiewnych co szybko schną :). I jest milusio.
Monimoni "ahh jak się cieszę,że zostanę mamą " słodkie to było :) i aż mi się buzia uśmiecha ,bo ja też tak myślę.
Witam kolejne nowe mamusie ..............
 
Ale się ucieszyłam, mój M mi z pracy zadzwonił, że jedziemy nad jezioro do Borówna się wykąpać. Całe szczęście bo już myślałam, że uschnę w tym mieszkaniu. Idę się wciskać w strój, chociaż już ledwo ledwo wchodzę. Buziaki dziewczęta, chłodne, żeby było przyjemniej.
 
Przyszłam pochwalić się Wam, że właśnie dziś obroniłam się na ocenę 5! Uzyskałam tytuł licencjata na tej okropnej uczelni zwanej Uniwersytetem Jagiellońskim :) :)

Tak poza tym do zdycham z powodu upałów,teraz czekają mnie ostatnie dopięcia do ślubu cywilnego który już tuż tuż.. no i będę mogła cieszyć się już na spokojnie moim mężem ( no jeszcze 10 dni :D) i dzidziusiem w brzuchu :)
 
reklama
Do góry