reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Halooooo Kobietki co z Wami?
Gdzie się schowałyście w te mrozy?
Ika jasne ze pamiętamy :-)Jak Twoje dziewczynki?
Kroma musisz nagrać tańce Arka :-) Antek to przystojniaczek :-) Gratuluję Oli nowych umiejętności intelektualnych :-)
Elwirka to super córcia na wadze przybiera, a co z tą bakterią?
Madziks kciuki za operację taty zaciskamy, a w marcu jeszcze większe niespodzianki Cię czekają?
 
reklama
Halo Laseczki
i ja się przywitam, choć czasu jak na lekarstwo. Ostatnio chodzę późno spać, a i tak się z niczym nie wyrabiam. Tyle rzeczy chciałabym zrobić a nie mam kiedy :-(. My mamy się dobrze dziewczynki rosną :-), mają się dobrze :-). Zuza ma regres i chce wszystko co Pola bierze do ręki i tylko czekam aż jej minie ;-). A tak to się bardzo kochają, bawią super a to w niedzwiedzia, chowanego albo spokojnie siedzą i malują. Uwielbiam na nie patrzeć :-) i mam nadzieję, że zawsze się tak kochać będą. Poza tym remonty sobie wymyśliliśmy, przerobiliśmy salon i w końcu mam biuro :-), malutkie bo malutkie, ale wszystko jest na miejscu - dokumenty, komputer itp itd. Jeszcze garderoba jest do uporządkowania, ale to na weekendzie. A tak to nic ciekawego. Pomysłów mam mnóstwo, ale czasu brak. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie

Kaniuś jejku Gabi jeszcze chwila i rok skończy
Madziks a u Was 2 latka.
Elwirka dobrze, że malutka rośnie.
Kroma a ja Tobie zazdroszcze tej 3. Dzieciaki masz przecudne wszystkie.
Happy domek widziałam :-) i jak pisałam. Zagonię mojego do roboty.
Ika a Ty na chwilę, czy dłużej. Jak malutka, jak w pracy itp.
 
Hej to i my sie witamy:)

Na wstępie male sprostowanie:)
Są dwie iki na forum, jedna z wielkopolski a ja z lubuskiego.
Ika 29 ma z tego co pamiętam córeczkę jedna Lenke a ja mam Warcie i Kinie;)

U nas ok dzieciaczki rosną Kinia juz chodzi ale jeszcze sie z podpieraniem. A ja z utesknieniem czekam na pierwsze jej słowo. U werci była mama,zobaczymy co najpierw wypowie Kinia:)
Jesteśmy juz po roczku wiec macierzyński juz sie skończył ale do pracy wracam na poczatku czerwca:)
Kania jak Gabrysia? Chodzi juz? Mówi?







 
hejka

MAMY6 ZABIEGANE NIE MAJĄ czasu na bb, tak samo jak ja.

IKA216- WIDAĆ LASKI mało pamiętają. Ale fajnie, że się odezwałaś :-) I sto lat z okazji roczku dla Kini :-)
A ciekawę co u drugiej IKI i jej córeczki.
Sariska- nie masz czego zazdrościć. Chociaż ja durna chcę 4 ale mój się nie zgadza. W sumie nie dziwię się mu, bo kiedy ja pójdę do pracy a kasa na drzewie nie rośnie i te doświadczenie.
No nie wiem co jeszcze. Antek rośnie i już kumaty się robi ale jeszcze nie te ruchy :-)

Kania- A Arek ostatnio sam był. Jak będę z nim i mi pozwolą to nagram. A jak tam twoje dzieciaki.
Madziks- kciuki za tatę i mój wujek miał teraz robione bajpasy ale przy sercu. Wszystko dobrze poszło więc u twego taty też będzie dobrze.
 
Bry wieczór.
Sarisa
czas leci jak szalony, niedawno urodziłam a już mam prawie roczniaka w domu :-)
Rozwija się niesamowicie szybko jak na wcześniaczka ale mnie to bardzo cieszy :-)
Oliwia ma regres odkąd się Gabula urodziła ;-) Swoich zabawek nie chce dawać ale Gabuli zabawkami się bawi i jej zabiera.
I oczywiście jest krzyk...
Fajnie, że remonty za Wami masz swoje miejsce w domu, gdzie możesz się realizować :-)
Ika Wszystkiego Najlepszego dla Kini z okazji ukończenia roczku :-) Już sama śmiga? Wow, moja postawiła kilka samodzielnych kroczków ale najlepiej jej na raczkach albo z pchaczem. Puszcza się co jakiś czas na kilkanaście sekund, jak się zorientuje to siada. Ostatnio nagrałam filmik jak przeszła spory kawałeczek ale niestety wykasowałam niechcący wszystkie zdjęcia i filmiki z telefonu i mężowi nieudało się odzyskać. Gabula już po pierwszym słowie, najpierw była baba ale raczej nieświadome, potem tata już świadomie a mama woła jak jest źle, jak głodna, zmęczona albo coś boli.
Fajnie, ze dopiero w czerwcu wracasz do pracy, mnie macierzyński kończy się 22 lutego, potem zaległy urlop chcę wykorzystać więc około 44 dni. Wychodzi na to, że wrócę pewnie początkiem maja albo końcem kwietnia oczywiście jak się znajdzie miejsce w żłobku dla Gabuli.
Kroma marzy Ci się 4? Wow podziwiam, bo mnie dwójka wystarczy, przede wszystkim ze względów ekonomicznych nie stać mnie na kolejne dziecko. Niestety nowy rok zaczął się chorobowo i ciągnie się do teraz, jak nie jedna to druga oskrzela więc szpital całodobowy mam w domu. Antek już pół roczku ma za sobą, jejku ten czas strasznie szybko ucieka :-) Arek z Olą chętnie się z bratem bawią? Bo u mnie to różnie, bywa że Oliwia bawić się chce a za chwilę mamo weź ją bo mi przeszkadza/zabiera itd.
 
Sariska super że córcie się fajnie bawią, u mnie też juz powolutku zaczynają się razem bawić, póki co w ganianego:)))
gratuluje kącika do pracy:)

kroma podziwiam Cie naprawde kobitko....:)) 4 dzieci to prawdziwe wyzwanie....mi już dwójka starczy choć nie ukrywam ze mogłabym mieć trzecie dzieciątko ale kolejna ciąża i poród mnie przerazaja:szok:...

Kania fajnie że Gabrysia tak szybko nadrabia....ja też miałam takie obawy przy Werci, ze wcześniak to może będzie się gorzej rozwijać a ona pędziła jak burza:))
Jeśli chodzi o zabawki to u mnie też się zdarza że Wera ucieka ze swoimi zabawkami bo oczywiście Kinia chce wszystko czym akurat ona się bawi ale generalnie bawią sie razem i dzielą zabawkami:))
zdrówka dla Was!!!

A ja wczoraj pierwszy raz odkąd urodziła się Kinia miałam wychodny wieczór;)) koleżanka robiła parapetówe,,,, tata został z dzieciaczkami, pięknie usneły i mogłam bez problemu zostać dłużej ale jak na złość potwornie rozbolała mnie głowa i po 20 wracałam do domu:(((
 
Ika to super, że dziewczynki potrafią się razem fajnie bawić.
U Nas też tak jest, że co Oliwia ma to Gabi też chce mieć, ale wtedy Oliwia zabiera pod pachę i ucieka. Jak jesteśmy we trzy w domu to siadamy na dywanie i bawimy się wspólnie. Jak jest mąż, to wtedy się dzielimy zabawą z dziewczynami.
Fajnie, że miałaś wychodne tylko szkoda że tak szybko się ewakuowałaś z powodu bólu głowy ale jak już pierwszy raz za Tobą to może będzie i kolejny. Mnie też się zdarza (raz w tyg lub na dwa mieć taki wieczór) że wyjdę jak dziewczyny śpią, z koleżanką na piwo/herbatę albo na plotki do psiapsiółki.
 
hejka

Kania- póki co się bawią i go karmią zawsze czymś jak nie widzę. Dziś dali mu kanapkę kinder. Młody zadowolony bo ją zgniótł i rozmazał. A jeszcze nie umie im zabierać, chociaż by chciał, ale nie ta koordynacja ruchów, zaraz na ziemi ląduje, więc muszę mu miękkie podłoże robić. Gaworzy po swojemu, jakieś dziwne słowa wymawia. Olka mówi, że on po chińsku gada. A ta twoja najmniejsza to super szybko się rozwija. U mnie jedynie Arek tak szybko zaczął raczkować i wstawać. A Antek póki co to kombinuje, żeby się nie namęczyć przypadkiem za bardzo.

A co do 4 to bym chciała ja i tylko ja. Więc pozostanę przy 3 dzieci. I tak samo jak wy obawiam się względów ekonomicznych i jeszcze tych ze zdrowiem. Gdybym była mądrzejsza to bym szybciej zaczęła rodzić. A tak po 30 ja się nie piszę, bo już zmęczona jestem. Chyba, że zaadoptuje sobie jakieś :-).

Ika- ja jeszcze nie miałam wychodnego sama. Ale jakoś mi się nie chce, bo wiem, że zaraz bym dzwoniła i szukała pretekstu, żeby do domu wrócić. Fajnie, że się chociaż troszkę pobawiłaś.
 
Halo
Ika najlepszego dla Kini :-). Szkoda tylko, ze akurat Cie głowa zabolała jak wyszłaś.
Kroma z tym czwartym :-) wow super ja lubię takie duże rodziny,ale myslę, że trójka to max :-). I jeśli tylko sie poprawią $ to może za 2 lata cos wykombinujemy. Z wyjsciami ja nie mam kiedy, ale pewnie bym też zaraz chciała wracać ;-), ale póki co umówiłam się z sąsiadkami i w piątek wyjdziemy.

A tak to nic pozatym ciągle coś szyję i nawet nie mam kiedy na bloga tego wkleić, ale dziś wieczorkiem nadrobię ;-). I udało mi się wkońcu stworzyć autko poduszkę i powiem szczerze, że nawet mi się podoba. Ciekawa jestem czy się spodobają :-). Pozdrawiam
 
reklama
fajnie ze IKI wracaja:)) pamietamy pamietamy:)))

u nas nic nowego... za 3 tygodnie niecale mam szkolenie i dyplom instruktora zumby - to z nowosci. zamierzam stworzyc wlasny klub tanca zumby i latyno i fitness.zobaczymy... przede mna w sumie 3 dyplomy i pol roku szkolenia z praktykami;

Leane szaleje, swietnie gra w noge, strasznie duzo gada, kloci sie jak stary doslownie o szystko, w szkole chodzi na kolko matematyczne ze starszymi dziecmi (panie zaproponowaly bo podbno mloda ma zdolnosci logiczno matematyczne)
 
Do góry