reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

reklama
MUSZYNIA - gratulacje!!! czekamy na zdjecia i duzo zdrowka dla malutkiej!U nas niestety od soboty mlody na antybiotyku. Obudzil sie z mega kaszlem i katarem. Dzis juz troche lepiej i spi bez kropli do nosa i nawet nie kaszle, wiec moze bedzie juz lepiej. Czy ktoras z Was uzywala w domu nebulizatora? Ja wlasnie kupilam i robie mlodemu inhalacje z soli fizjologicznej. Jak lezalam z nim w szpitalu to tak mial podawane leki. Z tego co czytalam to jest calkiem przydatne urzadzonko, mam nadzieje ze i mlodemu pomoze. Pozdrawiam i zycze zdrowka.
 
Dzień Dobry! :biggrin2:

Widzę, że Ania już Was poinformowała! ;-);-);-)
Dziękujemy za życzenia i gratulacje! :tak::tak::tak:

Wpadam na chwilę, żeby wam powiedzieć, że jesteśmy już w domku! :tak:
Wypuścili nas dopiero dziś, bo Zuzia miała kiepskie wyniki i musieli ją poobserwować, ale na szczęście jest wszystko ok. :biggrin2:

Ja czuję się raczej średnio, tzn do wczoraj czułam się dobrze, a wczoraj jeden szew mi się trochę rozstąpił i booooooli bardzo. :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Mam nadzieję, że szybko przejdzie.

Poród był szybki i bez jakichś sensacji, więc na szczęście bardzo się nie umęczyłam :-p Ale głębsza relacja może kiedy indziej. :tak:

Piotruś jest zachwycony siostrzyczką. Siedział przy nas jak ją karmiłam i głaskał po rączkach, nóżkach, główce :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: Dał Zuzi prezent na powitanie - maskotkę, a on dostał od siostrzyczki rowerek, którego nie odstępuje na krok :tak::tak::tak:

Zuzia jest śliczna i grzeczna, nie marudzi, je bardzo ładnie, tylko trochę mnie ponadgryzała :sorry2: No ale jakoś przecierpię, ważne, żeby dalej tak ślicznie jadła. Zdjęć jeszcze nie mam w laptopie, więc jak zgram w wolnej chwili to się pochwalę! :tak:
To chyba tyle na dziś... :biggrin2:
 
MYSZUNIA witam spowrotem:-)super że wszystko jest dobrze ze wyniki sa ok:-)Piotruś kochany braciszek:tak:czekam na fotki Zuzii i na relacje głębsze porodu:-p
 
Dzien dobry mamusie :-)

Jak ferie zimowe? My bylismy u rodziny i Kaja wybawila sie z kuzynami ze hej. Ale za to nie przepada ostatnio za rowiesnikami. Nie wiem co ja ugryzlo. A jak wasze dzieci wypadaja towarzysko?

Wiecie, poczytalam wasze posty i widze ze te nasze maluszki juz nie takie znowu male, a jakie madre. DOMINIS ma zadatki na informatyka, Kubus to maly dzentelmen, Emi- poliglotka, a moja Kaja rosnie chyba na mala artystke. Uwielbia rysowac, a do obrazkow dodaje coraz wiecej szczegolow: glowonozki maja nozki, ptaszki-dziobki, jablka-ogonki i muszki, slonce- promyki itp.

ANABUBA- Weronika tez jest dobra w rysowaniu z tego co pamietam?
AKWARELKA- Emi nawija rowno w 2 jezykach? Miesza je? Wie do kogo po jakiemu mowic?
EFIKA- Pomogly Kubusiowi te inhalacje? My nie mamy nebulizatora bo nie chorujemy czesto. A wam zycze duzo zdrowia !!!

MYSZUNIA- Co u ciebie? Radzisz sobie jakos? Bo 2 maluchow to nie tylko podwojna radosc, ale i duzo wiecej pracy. A i po porodzie czlowiek jeszcze slaby + nocne wstawania + ponadgryzania... a no wlasnie, lepiej juz to ostatnie?
PATRYSIA- Jak synkowie? Na avatarku super razem wygladaja. A tak poza tym, zdazylas juz wyrobic sobie dzienna rutyne?
Fajnie bedziecie mialy jak dzieci podrosna troche i wszystko beda robily razem jadly przy stole,bawily sie, kapaly :-)

Zycze wam babeczki milego wieczorku i oby wiosna juz przyszla.
 
Ostatnia edycja:
HEJKA:-)
Ale jazda z wyglądem forum co?mi się bardziej wtedy podobało ale może to kwestia przyzwyczajenia no ale bynajmiej wtedy było czyściej lepiej się można było poruszać itd.ale możliwe to dopracowują je:tak:szcze
Dzien dobry mamusie :-)

Jak ferie zimowe? My bylismy u rodziny i Kaja wybawila sie z kuzynami ze hej. Ale za to nie przepada ostatnio za rowiesnikami. Nie wiem co ja ugryzlo. A jak wasze dzieci wypadaja towarzysko?

Wiecie, poczytalam wasze posty i widze ze te nasze maluszki juz nie takie znowu male, a jakie madre. DOMINIS ma zadatki na informatyka, Kubus to maly dzentelmen, Emi- poliglotka, a moja Kaja rosnie chyba na mala artystke. Uwielbia rysowac, a do obrazkow dodaje coraz wiecej szczegolow: glowonozki maja nozki, ptaszki-dziobki, jablka-ogonki i muszki, slonce- promyki itp.


PATRYSIA- Jak synkowie? Na avatarku super razem wygladaja. A tak poza tym, zdazylas juz wyrobic sobie dzienna rutyne?
Fajnie bedziecie mialy jak dzieci podrosna troche i wszystko beda robily razem jadly przy stole,bawily sie, kapaly :-)

.

Dominiś lubi się bawić jak i ze starszymi jak i rówieśnikami on poprostu kocha dzieci a może i dlatego tak jest bo nie ma ich tak czesto:sorry2:teraz nie chodze tak na plac zabaw spacerki bo jednak z Alankiem nie tak łatwo a wcześniej też nie mogłam jak byłam w ciąży itp.ale teraz już będzie się bawił z braciszkiem:-)a co do naszych dzieciaczków zamiłowań to racja kazde ma jakieś upodobanie i rosną nam szybko co i to pokazują:tak:a tak niedawno(czuje się to jakby bylo niedawno)przyszli na świat a tu teraz szkoła będzie ich celem itd.:sorry2:

Rutyne mam ogólnie wypracowaną:tak:nie mam zmian tylko tyle że więcej obowiązków bo Alankiem teraz się trzeba zająć:tak:sprzątam rano jak zawsze obiad mam na tą godzine co zawsze kolacje także i kąpanie dzieciaczków także tylko teraz jest taka różnica że nie jednym dzieckiem a dwoma się zajmuje co więcej czasu trwa kąpiel itd.lub mniej czasu w pewnych momentach bo wiadomo...ale tak powiem "nieprzewrócił"mi się świat do góry nogami jest w miare dobrze:-)są momenty gdzie czasem brak czasu na coś zrobienie bo jednak dwójka małych dzieci to nie już tak łatwo ale dajemy rade:tak:też już szybkości itd.jestem nauczona przy Dominisiu co już tak przy Alanku szybciej robie pewne rzeczy jak i organizacja jest łatwiejsza:tak:pewnie by było całkiem inaczej jakbym miała odrazu bliźniaki bo widaomo uczymy się dopiero dziecka a tu jeszcze dwoma to jest cieżej:tak:
 
reklama
Czesc Kobietki - milego swieta od swieta :-) (ooo dzialaja mi w koncu emotki). U nas dzis super pogoda, w koncu bez wiatru, sloneczko typowo wiosenne, wiec 3 godz na spacerku bylismy. Dzieki babeczki u nas juz zdrowo. Mlody zareagowal szybko na leki. Co do nebulizatora to swietna sprawa. Katar Kubusiowi ladnie splywal po inhalacjach (robilam mu 3 razy dziennie z soli fizjologicznej), przez co nie musialam mu tak czesto czyscic nosa. Kuba o dziwo ostatni raz chorowal w tamtym roku w maju i dopiero teraz go zlapalo wiec nie jest zle! Oby tak juz zostalo. Zycze milego dnia i szybkiej wiosny!
 
Do góry