reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

Przyszlam sie przywitac cichutko bo Kaja jeszcze spi. Czesc wam :-) Ja po zakupach i sniadanku. Do piekarni chodze jak maz jest jeszcze w domciu. Wychodzi o wpol do osmej. Ale weekend przed nami wiec sie ciesze na zapas.

EFIKA- super ze synus zdrowy i mozecie sobie spacerowac godzinami. Z wozkiem chodzicie czy Kubus maszeruje cala droge? Ja prawde powiedziawszy wole wiezc wozek nawet pusty wiekszosc drogi, niz zmeczone placzace dziecie na rekach. Chyba ze idziemy blisko na plac zabaw.
PATRYSIA- ty chodzisz sama z synkami?

A tak, poza spacerkami zaczelam czytac corci dluzsze bajki bez obrazkow. Myslalam, ze po jednej mloda sie znudzi i pojdzie zajac sie czyms innym, ale nie, siedzi jak zaczarowana i prosi o coraz to nowa bajeczke, wiec czytam i czytam do czasu az ochrypne :baffled::-D
Znacie moze jakies ladne bajki godne polecenia?

Milego dnia i wiosennych weekendowych spacerkow cala rodzinka:happy2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczyny. U nas dzis beznadziejna pogoda!! Wczoraj bylo super - typowa wiosna, wiec jak wyszlismy z mlodym po 11 z domciu, to wrocilismy dopiero po 16 (oczywiscie po drodze okupowalam moja mamuskie, zalapalismy sie na obiadek, a babcia nacieszyla sie wnusiem). KAYCI - ja robie podobnie, jak wychodze blisko to idziemy na nozkach, albo mlody jedzie rowerkiem, albo hulajnoga, jak do miasta, albo dalej biore wozek. Kuba chodzi ladnie za raczke, a jak sie zmeczy to sam wola, ze chce do wozka. Co do bajeczek, to moj mlody nie pojdzie spac bez czytania. Czesto w ciagu dnia przynosi kilka bajeczek i czytamy sobie, az sie dziwilam kiedys, ze tak dlugo potrafi sie zainteresowac jedna czynnoscia. U nas nr 1 jest Tomek i przyjaciele (w kazdej postaci - zabawek, ciuchow, ksiazek), wiec jest to jego ulubiona bajka, ale lubi tez inne. Fajne sa bajeczki z serii "ABC ucze sie" - sa dla starszych dzieci, ale fajnie sie rymuja, zwracaja uwage na literki, cyferki albo pory roku (w zaleznosci od ksiazeczki). Sa fajne obrazki, niestety ksiazeczka ma papierowe kartki i roznie z nimi bywalo:baffled:. Cholerka musze sie zabrac za sprzatanie i obad, a tak mi sie strasznie dzis nie chce:no:! A tak z innej beczki - czy chodzicie ze swoimi dziecmi do stomatologa?
 
DZIEN DOBRY:-)
PATRYSIA- ty chodzisz sama z synkami?

A tak, poza spacerkami zaczelam czytac corci dluzsze bajki bez obrazkow. Myslalam, ze po jednej mloda sie znudzi i pojdzie zajac sie czyms innym, ale nie, siedzi jak zaczarowana i prosi o coraz to nowa bajeczke, wiec czytam i czytam do czasu az ochrypne :baffled::-D
Znacie moze jakies ladne bajki godne polecenia?

Milego dnia i wiosennych weekendowych spacerkow cala rodzinka:happy2:
nie na spacerki ide z M bo sama bym się bała bo jednak Dominiś nie jest typem dziecka które idzie za rączke lubi "samowolke"i różnie to bywa wtedy:sorry2:a co do bajek kurcze jak ja wam zazdroszcze bo Dominiś nie lubi jak się czyta mam nakupowane fajne książeczki(ale takie z obrazkami)ale żeby czytać dla niego...zaczne a on zaraz mi to bierze i woli sam a najlepiej jak on pokazuje a ja mu mówie co to jest na takiej zasadzie sa zabawy z książeczkami bo czytac to nie:dry:może to się wkoncu zmieni:sorry2:
Witam mam coreczke Ariadna urodzona 8 pazdziernika nie wiem czy tutaj wpisalam albo dawno mnie tu nie bylo. POzdrawiam
witaj ja także mam synka z 8 października:-D
 
Dzien dobry babeczki :-)

Na poczatek pochwale sie ze Emi od niedzieli uzywa nocnika. Najbardziej cieszy sie z kupy. Jak zrobila po raz pierwszy to powiedziala: "Kupa smieje (sie) buzia w nocniczku. Kupa ma buzie, oczy, nosek i buty". Za kazdym razem jak zrobi doszukuje sie w niej czesci ciala. Smieszne to :-D


Efika- nie bylam jeszcze z Emi u stomatologa bo nie widzialam takiej potrzeby. Ale jakby cos mnie zaniepokoilo to napewno wybierzemy sie szybciutko.

Wiecie, u nas juz wiosna na calego. W tym tygodniu codziennie ponad 15° ( dzisiaj ma byc 18) i sloneczko wiec caly dzien spedzamy praktycznie na dworze. Emis nie byla nawet w mini przedszkolu w tym tygodniu. Wlasnie z powodu wiosny bede prowadzila ja na zajecia tylko 1 w tygodniu. Na placu zabaw tez ma zawsze duzo dzieci, z ktorymi ladnie sie bawi.

Milego dnia dziewczyny i coraz ladniejszej wiosennej pogody :tak:

AKWARELKA - ma Twoja mala wyobraznie!!:-D Super ze juz pozegnaliscie sie z pieluchami. Co do stomatologa - ja tez nie widze powodu, ale wiem ze niektore mamy chodza z dziecmi ktore dopiero dostaly zabki. Mozna nalozyc specjalna paste ktora zapobiega prochnicy. Moze warto zainwestowac i zaoszczedzic dziecku stresa w przyszlosci (bo nie zawsze szczotkowanie zapobiega prochnicy, mozna sie nia zarazic pijac lub jedzac po kims kto ja ma).

A co do wiosny - szczesciary z Was! U nas raczej listopadowa pogoda - deszcz, wiatr - okropnie! Wczoraj snieg padal ze 4 godz (jak wrocilam z zakupow wygladalam jak balwanek, a mlody w najlepsze spal sobie w wozku). Ja juz nie moge sie doczekac prawdziwej wiosny - lekkiego ubranka, spiewu ptaszkow, jazdy na rowerze, spacerkow wieczorkami... sie rozmarzylam.


Milego dnia :cool2:
 
WITAM:)
AKWARELKA suuper gratuluje siadania na nocniczek;Dps.tak Dominiś ogląda bajki śpiewa piosenki itd.:)

I ja marze o wiośnie ma podobno już ma przyjść....

POZDROWIONKA:))))))))))
 
WITAM :-)
Pusto tutaj no ale co się dziwić jak taka piekna pogoda u nas gości:-)

Alanek bedzie miał chrzest w tą niedziele a ja w proszku
:szok:no ale ogólnie sobie zaplanowałam że w piatek sprzątanko dokładne i zakupy M zrobi a w sobote gotowanie i gotowe tylko w niedziele przed chrztem jeszcze małe poprawki przy sprzątanku i dokończenie gotowanka z rana bo lubie jak jest zrobione wszystko na " świerzo":tak:
POZDROWIONKA!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam kobietki. No fakt - pogoda boska, chociaz dzis troche wialo, ale wiaterek byl cieplutki, wiec siedzielismy prawie caly dzien na dworze (z przerwa na obiad). Ja jestem padnieta po tych wedrowkach i mam nadzieje ze mlody rowniez, co poskutkuje bezproblemowym usnieciem.


PATRYSIA - chrzest to fajne, chociaz dosc stresujace wydarzenie (wstaw koniecznie jakies fotki po uroczystosci). Moj Kubala mial 10m-cy jak go chrzcilismy i balam sie, ze bedzie sie nudzil, krecil, albo plakal, a on byl grzeczniutki, az ksiadz go pochwalil na koniec:-D. Pewnie straszy braciszek bedzie przejety (i troche zazdrosny)? A jak teraz podchodzi do Alanka? Najgorsze dopiero przed nimi - ja pamietam moje wieczne wojny ze starszym bratem, a teraz zyc bez siebie nie potrafimy! Taka kolej rzeczy.

Pozdrawiam wszystkie mamuski i zycze duzo sloneczka:cool2:.
 
reklama
Oh kobitki jestem wykończona od rana sprzątam i okna jeszcze myłam:cool:jutro jeszcze dokończe i za jedzonko się wezme:tak:ech no cóż trzeba na ten chrzest "wylizać"domek i to jedzonko porobić:sorry2:


Chciałam iść na dwór ale nie da rady:sorry2:musze tu dokończyć co nieco jeszcze a sił brak:baffled:

EFIKA zazdrosny to Dominiś już jest:tak:niekiedy są to śmieszne sytuacje i nic jak tylko ukochać i powiedzieć mój synusiek hehe:-)ogólnie powiem ze nie ma powodu do zazdrości bo miłosci dostaje bardzo dużo i za kazdym razem jak całuje itd.Alanka to i to potem robie Dominisiowi no ale jak to dzieciaczki chcą mieć mame tylko dla siebie jak i ogólną uwage aby tylko na nim poświecano:cool2:na pewno dam jakieś fotki:tak:mam nadzieje ze będzie fajnie:tak:z Dominisiem nie miałam problemów bo i cały kościół przespał(nawet jak miał główke święcona)no zobaczymy jak to będzie...;-)
 
Do góry