reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

A to zyczenia dla dzisiejszych solenizantek Weroniczki, Zuzi i wszystkich tych dzieciaczkow, ktore skoncza dwa latka w pazdzierniku :-):-):-):-):-):-)

Ile w ulu pszczol robotnic,
ile pociag mija zwrotnic,
ile kwiatow liczy laka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczescia i slodyczy
w dniu drugich urodzin
wszystkim Wam zyczy
e-kolezanka Noemi z e-mama :-)


I ja składam życzeni dla WERONISI i ZUZI:tak:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!

dziekujemy za zyczonka i ja rowniez sie dolaczam:tak::tak::tak::-)


Pierwszy obrazek Emi wykonala w mini przedszkolu. Na jednych zajeciach przybijala pieczatki, a na nastepnych przyklejala liscie:tak: Zaznacze, ze obrazki wszystkich dzieci wygladaly tak samo bo pani w duzym stopniu pomagala malym artystom :eek::rofl2::shocked2:

CO MYSLICIE O TAKIM WSPOMAGANIU DZIECIECEJ TWORCZOSCI ?

Drugi ,domowy, jak najbardziej jesamodzielny :-p

fajna sprawa
moja potrafi narysoac twarztzn na tyle naile potrafi 2 latek.rysuje kolko i oczy,jakies tam uszy i jakies wlosy
 
reklama
WITAM SIĘ WEEKENDOWO:-)
Widzialyscie to?? Masakra! Z tego co niezbyt dobrze uslyszalam to podobno nic sie dziecku nie stalo. http://wp.tv/i,Polroczne-dziecko-pod-kolami-pociagu,mid,438075,klip.html?ticaid=68eef


widziałam w Faktach:szok:ale na szczęscie dziecku nic się nie stało bo wózek tak spadł z dzieckiem że tylko ten wózek na tym ucierpiał a dziecku tylko coś tam w główke ale nic poważnego także też uratowały pasy bo przytrzymały dziecko:tak:jeju normalnie trzeba baaaaaaardzo uważać kurcze aż strach pomyśleć co mogłoby się stać szok normalnie:no:


Pierwszy obrazek Emi wykonala w mini przedszkolu. Na jednych zajeciach przybijala pieczatki, a na nastepnych przyklejala liscie:tak: Zaznacze, ze obrazki wszystkich dzieci wygladaly tak samo bo pani w duzym stopniu pomagala malym artystom :eek::rofl2::shocked2:

CO MYSLICIE O TAKIM WSPOMAGANIU DZIECIECEJ TWORCZOSCI ?

Drugi ,domowy, jak najbardziej jesamodzielny :-p


mój synek ma baaaaaaaaaardzo podobne rysunki do tego po prawej stronie:rofl2:hmm a co do pomagania myśle że można pokazać jak rysunki robić z jaką zabawą ale tylko pokazać bo reszte to dziecko powinno samo robić bo przeciez własnie tak się uczy :tak:
 
skoro mowa o rysunkac.czy wasze dzieci potrafia juz narysowac kolko?
moja Weronika kolko rsyuje juz od jakis 3mieisay,oczywiscie nie jest ono takie dokladnei sie przecina ale jest zamniete.bo jak miala 1rok i 2miwisace to juz petelki rysowala,a teki poziome linie to bardzo krotko
 
Pierwszy obrazek Emi wykonala w mini przedszkolu. Na jednych zajeciach przybijala pieczatki, a na nastepnych przyklejala liscie:tak: Zaznacze, ze obrazki wszystkich dzieci wygladaly tak samo bo pani w duzym stopniu pomagala malym artystom :eek::rofl2::shocked2:

CO MYSLICIE O TAKIM WSPOMAGANIU DZIECIECEJ TWORCZOSCI ?

Drugi ,domowy, jak najbardziej jesamodzielny :-p

Pierwszy rysunek super, ale bardziej podoba mi sie drugi bo widac ze dziecko samo go narysowalo :-)


mój synek ma baaaaaaaaaardzo podobne rysunki do tego po prawej stronie:rofl2:hmm a co do pomagania myśle że można pokazać jak rysunki robić z jaką zabawą ale tylko pokazać bo reszte to dziecko powinno samo robić bo przeciez własnie tak się uczy :tak:

Zgadzam sie z toba, pokazac jak najbardziej i tylko tyle. Dziecko doswiadcza czegos nowego, poznaje nowe materialy, tworzy cos wlasnego i ma przez to niezla zabawe, ale pani jak widac perfekcjonistka :-D

moja potrafi narysoac twarztzn na tyle naile potrafi 2 latek.rysuje kolko i oczy,jakies tam uszy i jakies wlosy

Zdolna dziewczynka. Chyba duzo czasu spedza na rysowaniu skoro potrafi juz buzie narysowac :-) Wkleilabys jakis rysunek Weroniki? Chetnie zobaczymy ;-)

skoro mowa o rysunkac.czy wasze dzieci potrafia juz narysowac kolko?
moja Weronika kolko rsyuje juz od jakis 3mieisay,oczywiscie nie jest ono takie dokladnei sie przecina ale jest zamniete.bo jak miala 1rok i 2miwisace to juz petelki rysowala,a teki poziome linie to bardzo krotko

Kolko w znaczeniu zamknietej powierzchni jak najbardziej i mnostwo oczu wszedzie :-D
 
Ostatnia edycja:
Kayci-prosze bardzo.to rysunek bodajze z lipca,akurat taki mam na telfonie zeby wam wrziucic ale jutro poszukam innych:-)
 

Załączniki

  • DSC00250.jpg
    DSC00250.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 35
Weronika chetnie rysuje,najchetniej oko:-):-):-):-)
jakis czas temu narysowala 3 koleczka i jakos je krechami polaczyla i mowi ze to auto:-D
no wpoeidzmy ze cos to auto przypominalo:-D:-D:-D:-D

ciagle na lawei leza kartki i kredki,albo zabiera mi dlugopis:-)

Weronika jest na szczescie takim dzieckiem ktore ladnie potrafi sie samo bawic:-)
ostatnio najlepsze zabawki-lalki i kucyki starszej siostry:-)i auta:-)
lalki ze soba gadaja,zwierztka tez zrszeta.jzezda na kucykach i samocodach otd itd.
albo przynosi flizanki i czajniczek i nalewa mi herabty i karze pic:-D
a ze nie mowi pic tylko tii to ladnie brzmi,tak po angielsku(tea czyli tii to herbatka,to tak jakbys ktoras nie wiedziala:-p)
 
HEJ DZIEWCZYNY!!!!

Na wstępie chciałam bardzo podziękować za życzenia dla Zuzi- BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA PAMIĘĆ:laugh2:!!!!! Impreza urodzinowa została przesunięta na nadchodzący weekend, bo zarówno ja jak i Zuza byłyśmy lekko przeziębione, dlatego odwołałyśmy..:-(, ale co się odwlecze to nie uciecze;-) mam imprezować na całego w ten weekend..:-)

Jeśli chodzi o obrazki i w ogóle malowanie to moje dziecko jest raczej ostrożne w eksperymentować samodzielnie z kredkami , farbami , itp.. Może tez dlatego, że pilnuje się by nie zostawała z nimi w pokoju sam na sam( po ostatnich bohomazach na ścianie w jej pokoju:-D:-D). Siadamy razem do zabaw plastycznych i raczej najpierw ja muszę nią pokierować nim rozwinie wodze fantazji.., ale gdy to już się stanie:szok::sorry:.. to wszystkie figury idą w ruch:-).. Ogólnie nasze dziecko woli czytać, oglądać, gotować:-), lulać lalę:-), układać układanki( ma mnóstwo drewnianych puzzli) i pomagać mi na każdym kroku, we wszystkim:-):sorry::rofl2:!!!

My tez już pożegnałyśmy nocniczek:laugh2::tak:( po za nocami, choć przez noc też czasami woła :-)wyjściami na dwór, bo teraz zimno)!!!Ciężko idzie nam z kupkami, ale to już moje zadanie żeby tego pilnować( na razie):sorry:;-)

Teraz w ogóle zwariowana pogoda.. dzieciaki raczej siedzą w domu niż biegają po dworze.. Ja zacznę z Zuza chodzić do tzw " AKADEMII KREATYWNOŚCI". To takie miejsce gdzie można nie tylko bawić się z dzieckiem( pod okiem pedagogów) , ale i same dzieci maja już tam grafik zabaw( jak w przedszkolu):tak:

Dobra kończę trzymajcie się ciepło !!!! BUZIALE;-):-D
 
Czesc dziewczyny. My wlasnie wrocilismy z jesiennego spacerku - w ruch poszly liscie, patyki, kamienie i wszystko co bylo pod reka (wstawilam fotki). Moj uwielbia rysowac. Kredki i mazaki ma na widoku, wiec jak za bardzo mi przeszkadza podczas gotowania, to zawsze kredki pomagaja. Twarzy jeszcze nie rysuje - raczej kola, kreski i mowi ze to auto albo oko. Wierze mu na slowo ;)) Sama pokazuje mu jak co sie rysuje, ale reszte pozostawiam jego kreatywnosci i wyobrazni. Zycze milego dzionka.
 
Ale pusciutko. U nas pogoda sprzyja tylko spaniu - co wlasnie czyni moj synus. Ja dzieki temu mam chwilke dla siebie. Mam nadzieje ze z ta pogoda to cos sie ruszy - albo polska zlota jesien albo zima! Ba taka plucha to same chorobska. Milego popoludnia mamuski.
 
reklama
HEJ!!!

EFIKA Tobie to dobrze, bo twój synuś przynajmniej uśnie.:sorry::laugh2:, a nasza Zuzica-rozbójnica:rofl2: nawet nie myśli o śnie.. W taka pogodę idzie zwariować, bo w kółko trzeba wymyślać co chwila nowe zabawy, DZIĘKI BOGU:sorry::-D dobrze, ze istnieje telewizja i internet, bo mogę coś dzięki " bajom" zrobi, bo tak bez tego to wciąż "mamo, mamo!!!:sorry: Nasza Zuza dostała teraz manie na punkcie Listonosza Pata, nawet większego ma na niego bzika niż na Teletubisie, aha i jeszcze na poranny blok Disney Channel "Playhouse"... w tym czasie mam ja z głowy i w biegu sprzątam, piorę, robię obiady i ogólnie porządki- BIEGAM PO DOMU JAK WARIAT:-D:-D

A tak to nuddy!!!:tak::-):-)

ŚCLEMY CIEPŁE UŚCISKI I BUZIOLE!!!
 
Do góry