reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

reklama
PATRYSIA- niech sie synek zdrowo chowa, jeden i drugi :-) Teraz to z ciebie juz doswiadczona mamusia :tak: Powiedz, czy przy drugim dzieciaczku jest latwiej z tego powodu, czy trudniej bo masz przeciez tyle na glowie, w tym opieke nad starszym Dominisiem :confused:

EFIKA- Kaja tez uwielbia brykac i fikac przy ubieraniu, szczegolnie rajstopek. Spokojnie daje sie ubrac wtedy, kiedy sama moze wybrac ubranka z szafki, albo wie ze cos milego na nia czeka po tym przebraniu, np. spacerek lub malowanie farbami. Jakis czas cieszyla sie jesli prosilam zeby podniosla prawa noge czy lewa, bo wie juz ktora to. Sama tez juz daje czesciowo rade ubrac sie czy rozebrac. Tylko te nieszczesne rajstopki zostaly :-p

MYSZUNIA- moze lekarka moglaby ci zapisac cos na apetyt? A jak snieg wreszcie sie stopi bedziecie mogli bez konca spacerowac z Piotrusiem i wozeczkiem :-):-):-) Bo po prawdzie, nic tak nie zaostrza apetytu jak swieze powietrze. Tak mysle :tak:

AKWARELKA- siadanie na nocnik to i tak milowy krok w drodze do sukcesu. Teraz wystarczy, ze Emi raz uda sie nasiusiac, a sukces murowany :tak:
 
Ostatnia edycja:
Witam mamuski. AKWARELKA ja z mlodym chodze tylko prrywatnie ale nie pomyslalam zeby babeczka zrobila mu bilans (myslalam ze musi to zrobic przychodnia do ktorej nalezymy)!! Ale wlasnie sie umowilam na wizyte wiec i to bede miala z glowy. KAYCI - no moj Kuba tez wyciaga z komody ciuszki jak idziemy na spacer, zanosi tez ciuszki jak sciagamy z suszarki, chetnie sam stara sie ubrac czy rozebrac i roznie mu to wychodzi ;) no ale kiedy ja chce go ubrac czy przebrac jest bunt. A u nas dzis - 24!!! Siedzimy w domu i sprzatamy, pierzemy, gotujemy obiadek no i oczywiscie wymyslamy zabawy. Ostatnio najlepsza zabawa to wata! Przyklejamy ja do papieru, robimy kulki, zawieszamy na nitce i dmuchamy raz ja raz Kuba, raz mocniej raz slabiej, a mlody cieszy sie jakby szalony - widac najprostsze zabawy sa najlepsze. A wy macie jakies smieszne zabawy?
 
DZIEŃ DOBRY:-)
DZIĘKUJE ZA GRATULACJE I MIŁE SŁOWA O ALANKU:-)

Dominiś jak pierwszy raz zobaczyła synka to powiedział WOW:-Dogólnie jest dobrze organizacja nie jest zła(czasem M pomoze jak coś robie przy Alanku to on przy Dominisiu):tak:zazdrości nie ma bo i tez pokazujemy jak bardzo i Dominisia kochamy ale myśle że to wie i nie czuje się tak powiem "opuszczony":-)lubi robić aja braciszkowi i myśle że by podotykał Alanka nieco mocniej i cześciej hehe ale tu juz uważamy i niepozwalamy:cool2:więc ogólnie nie jest źle i nawet Dominiś przestawił się gdzie maks 2 razy budzi sie w nocy i uwaga tylko tyle aby wypic herbatke czy niekiedy samą wode daje co też mam większy luz bo i Alanuś budzi się co 3 godzinki i wtedy trzeba dać cycusia przebrać dać cycusia i dopiero zasypia co troche zajmuje ale nie jest źle myślałam że będzie gorzej:tak:i wiecie co jednak przy drugim dzieciątku naprawde jest łatwiej czy kąpiel czy karmienie nocne wstawanie i ogólna organizacja na dniu jest łatwiejsza jakoś mi to lepiej szybciej wychodzi i pewnie dlatego bo doświadczenia nauczyłam się przy Dominisiu:tak:tak więc kobitki rozmnażajcie się :-D:-p;-)

Dzisiaj byłam na zdjęcie szwów i powiem ze miłe to nie było no ale jaka teraz ulga i usiąść można lepiej się chodzi:tak:
3 lutego M pojedzie z Dominisiem na bilans dwulatka bo wcześniej jakoś nie wyszło co w sumie zmieścilismy się w ostatniej chwili bo u nas w sumie spóźnienie może być do 3 miesięcy od skonczenia 2 latek:shocked2:ale udało się M wcisnąć naszego Dominisia:tak:no i teraz jeszcze na echo serca będzie trzeba jechac bo nie wiem czy pisałam(ale chyba tak)że ma te szumy co trzeba kontrolować to:tak:

Ech jeszcze to załatwianie ze sprawami Alanka i becikowym o jaaaa ile tego tu jeżdżenia:sorry2:ale M się tym załatiw a ja sobie z dzieciaczkami w domku:-p

BUZIACZKI DLA WAS I WASZYCH POCIECH:-)
Jeszcze troszke Alanka:-)
 
Witajcie,
Dawno mnie tu nie było..:zawstydzona/y:
Wiele nowych mam widzę, że jest:-)Witajcie wszystkie:-)

Dostałam wiadomość od Yulkany - dziś ją odczytałam, choć po dacie widzę że była z początku grudnia minionego roku..Przepraszam Cię Yulkana..
Odpisałam dziś...choć wiem, że to trochę za późno..

Muszę teraz lecieć - dziecko moje niesforne mnie wzywa..
Postaram się bywać częściej;-)
Pozdrawiam Was wszystkie!
 
DZIEŃ DOBRY:-)
DZIĘKUJE ZA GRATULACJE I MIŁE SŁOWA O ALANKU:-)
Witaj Patrysiu - Uściski dla Alanka po drugiej stronie brzuszka - buziaki!!!
Zazdrość na pewno jeszcze się pojawi, jak skończy się pierwsze zauroczenie;-) ale to normalne - tylko duża twoja rola, żeby Dominik wiedział, że kochać tak samo jego jak i braciszka. Pozdrawiam i życzę zdrowia:tak::tak: - a synek śliczny - aż serducho rośnie jak się widzi takie maleństwo.
 
reklama
WITAJCIE KOCHANE:-)

18.01.2010 r urodziłam sn synka Alanka o godz.14:10(ta sama godz.co Dominisia urodziłam)z wagą 3220g i 52 cm długości jest śliczniutki i kochany:-)

Poród po przebiciu wód ciężki ale warto było dla takiego cudu:-)

A to Alanuś:-)
Witaj Alanku! :tak::tak::tak::tak:

Gratulacje dla szczęśliwych rodziców i braciszka! :tak::tak::tak:
A Alanek jest słodziak prześliczny! :tak:
 
Do góry